Fórum - Zobrazit téma - Jaké stroje vám prošly rukama? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jaké stroje vám prošly rukama?
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt 30. srpen, 2007 14:01    Předmět: Jaké stroje vám prošly rukama? Citovat

Bych se Vás chtěl zeptat jaké a kolik strojů s PALM OS jste vlastnili a který byl podle nejlepší......
Já měl Visora Platinum---->Palm m515---->Tungsten T------>???
A co vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: čt 30. srpen, 2007 14:09    Předmět: Citovat

Palm V -> Palm IIIc -> Palm m105 -> Palm m515 -> Palm Tungsten|T -> Palm Zire -> Palm Tungsten|C -> Tungsten|T2 -> Palm Zire 71 -> Handspring Treo 600 -> Palm Zire 72 -> Palm Tungsten|T3 -> Palm LifeDrive -> Palm Treo 650 -> Tapwave Zodiac 2 -> Treo 680 -> Treo 750

cim novejsi tim lepsi Radostný

nejvetsi spokojenost vsech dob asi s Treo 750 (ale chybi velky sirouhly displej)

nejlepsi PDA by byla TT3 s GSM modulem
_________________
-== cHaOOs ==-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt 30. srpen, 2007 14:50    Předmět: Citovat

Střídání Palmů jako ponožek:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: čt 30. srpen, 2007 14:52    Předmět: Citovat

chaoos napsal:

nejlepsi PDA by byla TT3 s GSM modulem


A baterky, aby clovek tahal v kufru... Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
joshviklef
nováček
nováček


Registrace: 28.3. 2006
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: čt 30. srpen, 2007 16:00    Předmět: Citovat

E-T-III-Zire 31-C

Doted pouzivam III a C

Nejlepsi pro me je C : HW klavesnice, Wifi
akorat vydrz baterky neni nejdelsi.
Chtelo by to 2modovy displej BW/Color - neco jako ma OLPC(notebok pro deti z rozvojovych zemi)
a taky vratit se k AAA accu misto tech *** Lion nebo LiPol


Naposledy upravil joshviklef dne pá 31. srpen, 2007 14:18, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dovi
nováček
nováček


Registrace: 25.1. 2006
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: čt 30. srpen, 2007 19:25    Předmět: LifeDrive Citovat

Mám zatím pouze druhým rokem LifeDrive a zatím panuje spokojenost. Vytěžuji ho maximálně. Jen ta baterka by mohla vydržet víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
joshviklef
nováček
nováček


Registrace: 28.3. 2006
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: čt 30. srpen, 2007 19:30    Předmět: Re: LifeDrive Citovat

dovi napsal:
Mám zatím pouze druhým rokem LifeDrive a zatím panuje spokojenost. Vytěžuji ho maximálně. Jen ta baterka by mohla vydržet víc.

A vymena hadru za CF by nepomohla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 30. srpen, 2007 22:05    Předmět: Citovat

m130 > T5 > Treo 650 + m125 a na vánoce si možná nadělím LD. Nejlepší byla zatím T5.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 30. srpen, 2007 22:41    Předmět: Citovat

Rukama mi prošly skoro všechny palmy do dob Pilotů a nejvíc jsem byl spokojen s TT3, ale na druhou stranu bych ho už nechtěl kvuli slabý výdrži baterek. Jinak za nejpovedenějšího palma považuju Treo 650, ale tam mi zase chybí hires+.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
myvall
nováček
nováček


Registrace: 5.9. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt 30. srpen, 2007 23:12    Předmět: Citovat

m500 > TT3 > Treo 680. Každej z nich měl něco do sebe - pětistovka měla výbornou výdrž baterek, T3 skvělej displej a Treo klávesnici a vychytaný ovládání Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá 31. srpen, 2007 7:35    Předmět: Citovat

Pro mne je asi nejlepší TT.......uvidíme co bude dál....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: pá 31. srpen, 2007 10:08    Předmět: Citovat

m505, m515, m130, TT3, TT5, Treo680.
na 505ce se skvěle četly knížky, 515ka zas uměla barevný hry, m130ka se zase díky tloušťce líp držela a měla šikovnější rozměry, TT3ka se pěkně skládala a měla diktafon a skvělou součinnost s UWK klávesnicí, naopak zase otřesnou výdrž. TT5ka je zase na zabití kvůli odfláknutý lokalizaci a problémový funkci UWK klávesnice, Treo680 mrší KML logy pro Google Earth, má hodně slabou výdrž a proti 650ce je hodně nestabilní, o zprasený podpoře národních znaků (což je ovšem problém spíš systému než lokalizace) nemluvě. Na druhou stranu geniální klávesnice, bezkonkurenční displej.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: pá 31. srpen, 2007 19:15    Předmět: Citovat

TT3 -> Zire72 -> Treo650 Všechny tyhle stroje pořád máme, píšu to v množném čísle, protože Zire72 používá moje žena a já ostatní dva přístroje. TT3 považuju taky za nejlepší PDA všech dob. Je pravda, že baterka nevydrží dlouho, ale všechny ostatní vlastnosti tohohle přístroje jsou nej. Treo650 je samozřejmě král mezi smartfony, ale nedokážu si v něm přestavit některé aplikace, pro které se hodí hires+. Zkrátka mi vyhovuje kombinace TT3 a Trea.
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: so 01. září, 2007 13:46    Předmět: Re: LifeDrive Citovat

majki napsal:
chaoos napsal:

nejlepsi PDA by byla TT3 s GSM modulem


A baterky, aby clovek tahal v kufru... Pobavený


Až tohle někoho napadne - nacpat do geniální TT3 GSM (cca 200 let), tak už baterky nebudou potřeba Pobavený Pobavený Machr
_________________
-== cHaOOs ==-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so 01. září, 2007 14:15    Předmět: Re: LifeDrive Citovat

chaoos napsal:
majki napsal:
chaoos napsal:

nejlepsi PDA by byla TT3 s GSM modulem


A baterky, aby clovek tahal v kufru... Pobavený


Až tohle někoho napadne - nacpat do geniální TT3 GSM (cca 200 let), tak už baterky nebudou potřeba Pobavený Pobavený Machr

Ale taky nebude TT3... Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: so 01. září, 2007 19:32    Předmět: Re: LifeDrive Citovat

chaoos napsal:
majki napsal:
chaoos napsal:

nejlepsi PDA by byla TT3 s GSM modulem


A baterky, aby clovek tahal v kufru... Pobavený


Až tohle někoho napadne - nacpat do geniální TT3 GSM (cca 200 let), tak už baterky nebudou potřeba Pobavený Pobavený Machr


Taky by nebylo od věci kdyby z nějaké budoucí náhrady TT3 nevypadávaly šroubky Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scudic
nováček
nováček


Registrace: 24.2. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so 01. září, 2007 19:41    Předmět: Citovat

Palm m105 ---> Palm m500 ---> Palm m515 ---> Treo 600 (moje baby)
Nejlepší je pro mě Treo. Konečně posunutí do os 5 Posměváček
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po 03. září, 2007 0:19    Předmět: Citovat

Já jsem s Palmy začal relativně pozdě - můj první byl Tunsten T, první Palm OS 5 přístroj od Palmu. Ten byl pro mne opravdu úžasný, ale postupem doby začínal být zcela jasný nedostatek paměti, který znemožňoval běh mnoha náročnějších aplikací.

Později jsem tedy TT nahradil Tungstenem C. Trochu bumbrlíček, ale silný procesor, dostatek paměti, wi-fi a solidní výdrž na baterie to vyvážily. Jen mi zase citelně chybělo bluetooth.

Pak přišlo období, kdy jsem se domníval, že extrémně výkonné PDA nepotřebuji. Koupil jsem Tunsten E2 a začaly problémy. Po delších patáliích jsem jej nakonec vyměnil za T|X, který mám dodnes. Je to parádní stroj, nedám na něj dopustit.

Jenže i on byl nahrazen - já, starý odpůrce Trea jsem si totiž nakonec pořídil Treo 680. Nevím proč, Treo 650 mi nikdy vůbec nesedlo, 680ka se liší v detailech, ale je pro mne daleko použitelnější. Jistou dobu jsem používal i Treo 750v, musím souhlasit s Chaoosem - je to výborné zařízení. Ale nízké rozlišení displeje mi nevyhovuje a Treo 750 bych nechtěl.

Když se na celou situaci dívám zpětně, asi nejlepším Palmem pro mne opravdu byl a je T|X. Jenže dnešní doba nahrává smartphonům a i já bych se rád natrvalo vydal tímto směrem. Doufejme, že Palm přichystá něco pořádného, s podporou 3G a wi-fi. Jestli ne, existuje spousta alternativ na jiných platformách a Palm si mne neudrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po 03. září, 2007 7:03    Předmět: Citovat

Já tak trochu uvažuju mezi TT3 a Treo 650....680-tku asi ne na chybí mi tam ta anténa Vysmátý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 03. září, 2007 9:56    Předmět: Citovat

Připadá mi, že nejlepší referenci tu má TT3, ale všichni se shodujete na špatné výdrži. Dá se originální baterie nahradit nějakou výkonější, tak aby TT3 vydržela přes 4,5 h v kuse?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412