Fórum - Zobrazit téma - PalmFiction pro Ebook - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

PalmFiction pro Ebook

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ja_ja
nováček
nováček


Registrace: 2.8. 2006
Příspěvky: 18
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: pá 04. srpen, 2006 5:16    Předmět: PalmFiction pro Ebook Citovat

tak jsem nainstalovala verzi palmfiction-v.014j_GB a vse dle clanku http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=975
a nevidi me to soubory na memory palm ani card. Nešťastný jediny ktery to naslo byl doc. ale vubec ne pdf, pdb,.... no vlastne zadny soubory !!!
nevite co s tim ??? Nešťastný mate nekdo zkusenosti ? jinak programek je to exceletni.....aale...!!!! proc zrovna me nefunguje Nešťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 04. srpen, 2006 8:49    Předmět: Citovat

Tohle je přeci prohlížeč PalmDOC souborů, takže to nic jinýho ani vidět nemůže. Ještě tak TXT některý starý Word dokumenty... Viz článek http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=448
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ja_ja
nováček
nováček


Registrace: 2.8. 2006
Příspěvky: 18
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: pá 04. srpen, 2006 20:47    Předmět: nejak jsem to asi spatne pochopila Citovat

nevim jestli od celodeniho koukani do pc a zapaseni se soft v palme ale nejak jsem pochopila ze to umi i pdf a pdb atd...... ted kdyz to ctu znova tak chapu ze jsem asi nekde prekoukla......stejne to ale na TX dela blbny a resetuje me to palm....no zkusim jeste nej novejsi verzi a uvidim...treba si to da rict..ale vcera me to taky pekne rozhodilo palmika Smutný ale jinak dik Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 04. srpen, 2006 21:16    Předmět: Re: nejak jsem to asi spatne pochopila Citovat

ja_ja napsal:
nevim jestli od celodeniho koukani do pc a zapaseni se soft v palme ale nejak jsem pochopila ze to umi i pdf a pdb atd...... ted kdyz to ctu znova tak chapu ze jsem asi nekde prekoukla......stejne to ale na TX dela blbny a resetuje me to palm....no zkusim jeste nej novejsi verzi a uvidim...treba si to da rict..ale vcera me to taky pekne rozhodilo palmika Smutný ale jinak dik Pochybující

Tato nová verze opravdu často resetne palm. Předchozí též. Doporučuji poslední stabilní verzi 0.14f (pokud není k nalezení, rád poskytnu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cesilko
nováček
nováček


Registrace: 27.2. 2005
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so 05. srpen, 2006 13:00    Předmět: Citovat

používám v.013 umí txt a pdb, to mi stačí, a je česky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tikka
nováček
nováček


Registrace: 24.7. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st 25. červenec, 2007 14:28    Předmět: Citovat

Nainstalova jsem dle rad starsi verzi PalmFiction...
zda se, ze ves funguje jak ma...
ja jen prosim, jsem zapla full screen a nevim jak se toho zbavit Stydící se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
moesh
nováček
nováček


Registrace: 5.3. 2006
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: st 25. červenec, 2007 15:46    Předmět: Citovat

Pokud je to stejne i u starsich verzi, tak pro zapnuti a vypnuti full screenu by melo stacit stisknout prostredek 5ti-cestneho tlacitka. Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tikka
nováček
nováček


Registrace: 24.7. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st 25. červenec, 2007 15:52    Předmět: Citovat

ja jsem mackala snad vsechno Pobavený
a nic...
ale tak nastavila jsem si co jsem uznala za potrebne na tlacitka a na fullscreen jsem rezignovala, vlastne na nom neni nic spatneho, ne? Zlomyslný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: čt 26. červenec, 2007 9:12    Předmět: Citovat

Presne, na fullscreen staci tapnout vetsinou na display bo stisk tlacitka a je pryc... teda, aspon u me Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Tikka
nováček
nováček


Registrace: 24.7. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt 26. červenec, 2007 9:39    Předmět: Citovat

ja mam nejakou predpotopni verzi Pobavený (0.10)
a nakonec jsem to i zvladla vypnou Radostný (musela jsem si to nastavit na jedno z tlacitek, nastesti jine tlacitko otviralo upravu aktualniho profilu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: čt 26. červenec, 2007 22:16    Předmět: Citovat

Hlavne, ze to funguje Radostný Jinak jana cteni pouzivam eReader, i kdyz vetsina lidi uprednostnuje prave Palmfiction..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Tikka
nováček
nováček


Registrace: 24.7. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po 30. červenec, 2007 18:00    Předmět: Citovat

Tak mam zase jednou problem Radostný
Nemam lokalizaci, mam pocit, ze ji nutne nepotrebuji, na muj vkus je to drahe na to, co by mi to dalo...
Na cteni e-knih pouzivam vesele palm fiction s importovanymi fonty, ktere diakritiku zobrazi bez problemu, ale:
asi tak 10% souboru se spravne nezobrazi, nechapu proc, netusi prosim nekdo duvod a jeste lepe nevi co s tim udelat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: po 30. červenec, 2007 19:57    Předmět: Citovat

Ja tedy vse vyresil lokalizaci, neni to zas tak nakladna vec Radostný Jinak zkusit jine fonty mozna...??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Tikka
nováček
nováček


Registrace: 24.7. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po 30. červenec, 2007 20:17    Předmět: Citovat

Fontu jsem ozkousela jeste namatkou asi pet dalsich, ale nic...
Je pravda, ze to neni moc (devet hodin brigady Pobavený )
Kdyz ja uz jsem temer jasala, ze si tento vydaj odpustim a nejak se mi nechce onu myslenku opustit ;-)
Myslim, ze tam bude nejake kouzlo v tom, comu se rika charset Radostný

*********

Tak problem vyresen, bylo nutne v palmfiction v probilu nastavit na zalozce text - charset ne auto, ale windows Machr
lalala
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: út 31. červenec, 2007 14:12    Předmět: Citovat

Tak gratuluji k vyreseni, ale stejne... lokalizace je jine kafco Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412