Fórum - Zobrazit téma - originalne CD k palm TX - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

originalne CD k palm TX

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MiG
nováček
nováček


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt 19. červenec, 2007 15:32    Předmět: originalne CD k palm TX Citovat

nevie mi niekto poradit, kde zohnat povodne instalacne CD k Palmu TX, alebo este lepsie, jeho image (iso, ..) ?

Na originalnom webe Palmu je mozne stiahnut PalmDesktop, ale su tam zmienovane nejake obmedzenia tykajuce sa pouzivania niektorych conduitov ktore by nemali byt, pokial sa pouzije povodne CD:

If you haven't installed the software from your CD, do so now. Additional conduits and applications are included on the CD, such as photo and video conduits, Documents To Go, eReader, or games. If you don't have the CD, you can install the version on this page, but you may be unable to sync some items.

Vdaka, Milan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: pá 20. červenec, 2007 16:49    Předmět: Citovat

Esli mas zajem, uploadnu to instalacni CD na TX nekam na czshare nebo leteckou postu, dej vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
pavelbures
nováček
nováček


Registrace: 4.8. 2005
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: pá 20. červenec, 2007 18:32    Předmět: Re: originalne CD k palm TX Citovat

Na aukci ebay
_________________
Vlastním: HP iPaq hx4700 (WM5), Nokia e61
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MiG
nováček
nováček


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so 21. červenec, 2007 10:16    Předmět: vdaka Citovat

tomaspavlik napsal:
Esli mas zajem, uploadnu to instalacni CD na TX nekam na czshare nebo leteckou postu, dej vedet.

diky, poslem Ti adresu a login

milan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: so 21. červenec, 2007 22:37    Předmět: Citovat

Tak je neco spatne, sdnazim se udelat obraz cd, ale pokazde se to zasekne, a to jak v alkoholu, tak i cloneCD, volakde je zrada, pritom cd normalne PC precte (aspon myslim)... Budu zkouset, hned, jak se dopracuji k vysledku, dam vedet...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: so 21. červenec, 2007 22:38    Předmět: Citovat

Nevadi, mam v praci zalohu snad, mrknu na to v pondeli...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
MiG
nováček
nováček


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne 22. červenec, 2007 13:03    Předmět: Citovat

tomaspavlik napsal:
Nevadi, mam v praci zalohu snad, mrknu na to v pondeli...


Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: ne 22. červenec, 2007 18:40    Předmět: Citovat

MiG napsal:
tomaspavlik napsal:
Nevadi, mam v praci zalohu snad, mrknu na to v pondeli...


Dik



Tak se o poslani pokousim uz dneska, mam pomalej uload, necham to zapnute, dej mi pak vedet, zda soubor dosel v poradku, kdyztak vymyslime jine reseni Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
MiG
nováček
nováček


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po 23. červenec, 2007 13:12    Předmět: Citovat

tomaspavlik napsal:
MiG napsal:
tomaspavlik napsal:
Nevadi, mam v praci zalohu snad, mrknu na to v pondeli...


Dik



Tak se o poslani pokousim uz dneska, mam pomalej uload, necham to zapnute, dej mi pak vedet, zda soubor dosel v poradku, kdyztak vymyslime jine reseni Radostný


Vdaka,

image mi dosla, ale teraz k nej nemam pristup. Vecer si ju vypalim a dam vediet vysledok.

ester raz vdaka

Milan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: po 23. červenec, 2007 14:22    Předmět: Citovat

Super, diky za zpravu Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
MiG
nováček
nováček


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po 23. červenec, 2007 23:23    Předmět: Citovat

Super, uz som to vypalil a nainstaloval.

Tisicera vdaka

Milan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: út 24. červenec, 2007 6:47    Předmět: Citovat

Super, mej se fajn Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
joshviklef
nováček
nováček


Registrace: 28.3. 2006
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: út 24. červenec, 2007 9:42    Předmět: Re: originalne CD k palm TX Citovat

MiG napsal:
nevie mi niekto poradit, kde zohnat povodne instalacne CD k Palmu TX, alebo este lepsie, jeho image (iso, ..) ?

Na originalnom webe Palmu je mozne stiahnut PalmDesktop, ale su tam zmienovane nejake obmedzenia tykajuce sa pouzivania niektorych conduitov ktore by nemali byt, pokial sa pouzije povodne CD:

If you haven't installed the software from your CD, do so now. Additional conduits and applications are included on the CD, such as photo and video conduits, Documents To Go, eReader, or games. If you don't have the CD, you can install the version on this page, but you may be unable to sync some items.

Vdaka, Milan

Mam stejnej problem, ale s Palmem Tungstenem C. Nemate nekdo? Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: út 24. červenec, 2007 10:04    Předmět: Citovat

Tak s C ti nepomohu, ale zkus napsat Badelovi, urcite bude vedet... Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Tikka
nováček
nováček


Registrace: 24.7. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út 24. červenec, 2007 14:00    Předmět: Citovat

Mam v postate stejny problem s palmem tx. Koupila jsem pres aukro, vedela jsem predem, ze cd nebude, ale pocitala jsem s moznosti palm deskopt stahnout, takze jsem to nepovazovala za prilis velky problem.
S palmem zacinam, mozna existuje alternativa o ktere nevim... ale nejsem schopna nejak pridat do palmu dokumenty a obrazky, tahle moznost ve stazenem palm deskoptu chybi.

Chtela bych poprosit, byl by nekdo ochotny mi nejakym zpusobem poradit, pripadne poskytnout img onoho cd, byla bych vam hodne vdecna.
Predem diky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: út 24. červenec, 2007 23:16    Předmět: Citovat

Tikka napsal:
Mam v postate stejny problem s palmem tx. Koupila jsem pres aukro, vedela jsem predem, ze cd nebude, ale pocitala jsem s moznosti palm deskopt stahnout, takze jsem to nepovazovala za prilis velky problem.
S palmem zacinam, mozna existuje alternativa o ktere nevim... ale nejsem schopna nejak pridat do palmu dokumenty a obrazky, tahle moznost ve stazenem palm deskoptu chybi.

Chtela bych poprosit, byl by nekdo ochotny mi nejakym zpusobem poradit, pripadne poskytnout img onoho cd, byla bych vam hodne vdecna.
Predem diky..


Pomoci jedne utilitky - file2pcpda muzes pripojit palm jako disk v total commanderu a pak vesele kopirovat obrazky atd. Jinak, pokud napises adresu nejakeho verejneho ftp serveru, bo jineho, uploadnu ti obraz toho cd pro palm tx.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Tikka
nováček
nováček


Registrace: 24.7. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st 25. červenec, 2007 0:35    Předmět: Citovat

tomaspavlik napsal:
Tikka napsal:
...


Pomoci jedne utilitky - file2pcpda muzes pripojit palm jako disk v total commanderu a pak vesele kopirovat obrazky atd. Jinak, pokud napises adresu nejakeho verejneho ftp serveru, bo jineho, uploadnu ti obraz toho cd pro palm tx.


O verejnem ftp serveru nevim Smutný
Jak je prosim ten obraz velky? Jeste me napada jako moznost Hamachi, pripadne DC... Nebo bych si udelala vylet do Decina, z Usti to je chvilka vlakem Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: st 25. červenec, 2007 7:24    Předmět: Citovat

Tikka napsal:
tomaspavlik napsal:
Tikka napsal:
...


Pomoci jedne utilitky - file2pcpda muzes pripojit palm jako disk v total commanderu a pak vesele kopirovat obrazky atd. Jinak, pokud napises adresu nejakeho verejneho ftp serveru, bo jineho, uploadnu ti obraz toho cd pro palm tx.


O verejnem ftp serveru nevim Smutný
Jak je prosim ten obraz velky? Jeste me napada jako moznost Hamachi, pripadne DC... Nebo bych si udelala vylet do Decina, z Usti to je chvilka vlakem Pobavený


To je asi opravdu lepsi zajet do DC, CD se da sehnat v Palmhelpu, pripadne bych ho vypalil (snad tim nic neporusuji??) Radostný

Jinak ten obraz ma tusim 700MB..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 26. červenec, 2007 14:59    Předmět: Citovat

Tikka napsal:
ale nejsem schopna nejak pridat do palmu dokumenty a obrazky, tahle moznost ve stazenem palm deskoptu chybi.


Obrázky jsou spravované pomocí pluginu pro PalmDesktop, specifického pro zařízení, který je právě na tom CD.
Officovské dokumenty se spravují a používají pomocí Documents 2 Go, který je v ROMce a jehož desktopová část je opět na CD a jehož verze je specifická pro zařízení. Např. D2G verze 9 nefungují a ani se nenainstalují na T5ku.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tikka
nováček
nováček


Registrace: 24.7. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt 26. červenec, 2007 22:01    Předmět: Citovat

Dekuju vsem, nakonec jsem zvolila alternativni cestu - file2pcpda.
Vse ukladam na kartu a na vnitrni pamet pda jen instaluju programy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412