Fórum - Zobrazit téma - Obnova OS - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Obnova OS
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: so 02. září, 2006 10:39    Předmět: Citovat

No ale TX nejde kuchat JackSpatem. Kdyz by nekdo pouzil Dmytriho ROMku, tak neni jedina moznast ja se vrat k originalu
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 02. září, 2006 12:27    Předmět: Citovat

lemik napsal:
No ale TX nejde kuchat JackSpatem. Kdyz by nekdo pouzil Dmytriho ROMku, tak neni jedina moznast ja se vrat k originalu

Zlomyslný Zlomyslný Tohle až řeknu dotyčnému s TX Zlomyslný Zlomyslný Ten se asi zblázní a nebo mě sežere Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pcernik
nováček
nováček


Registrace: 28.1. 2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so 02. září, 2006 16:13    Předmět: asi to nepujde.. Citovat

milanv napsal:
A to opravdu nejde opravit svépomocí? Co to Treo dělá (nebo nedělá)?

ja uz jsem to tam stejne poslal.. kazdopadne treo nedela nic.. nic uzitecnyho.. obrazovka blika (cerna/bila/cerna/bila..) a ledka taky (oranzova/nic/oranzova/nic..) nic vic jsem z toho nedostal.. ani hard resetem... atd.. vcera jsem panum z palmhelpu volal a pry to posilali do Palmu.. tak nevim jestli by to slo opravit doma..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
milanv
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 31.7. 2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po 04. září, 2006 16:02    Předmět: Re: asi to nepujde.. Citovat

pcernik napsal:

ja uz jsem to tam stejne poslal.. kazdopadne treo nedela nic.. nic uzitecnyho.. obrazovka blika (cerna/bila/cerna/bila..) a ledka taky (oranzova/nic/oranzova/nic..) nic vic jsem z toho nedostal.. ani hard resetem... atd.. vcera jsem panum z palmhelpu volal a pry to posilali do Palmu.. tak nevim jestli by to slo opravit doma..

Pokud si pánové s Palmhelpu neporadili sami, tak to asi to bylo opravdu špatné. Jinak se (čistě pro zajímavost) můžete mrknout na můj blog - http://www.vinohradska.com/index.php?option=com_content&task=view&id=25&Itemid=26 , ale to je opravdu jen a jen pro zoufalce. Každopádně je lepší servis než spáchat víc škody než užitku (a opravu si prodražit).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Humpy87
nováček
nováček


Registrace: 16.6. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st 04. červenec, 2007 23:43    Předmět: Citovat

Cau, nevim kam to mam zaradit, tak to hodim, sem........... Mam Treo 650 s OS 5,4.......... Casto se resetuje, pri praci se to stava obcas, to bych i treba pochopil, ze to trosku prezenu s pozadavkama, ale nechapu, proc se resetuje, kdyz se chci podivat na hodiny a zmacku cervene tlacitko na rozsviceni displeje.... Nekdy se to nestane vubec a obcas 2-3krat za den, nevite co s tim???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: pá 06. červenec, 2007 20:42    Předmět: Jedine zkouset Citovat

Tak na to bohuzel existuje pouze jedina obligatni rada:
Hardreset a do cisteho Trea postupne instalovat aplikace dokud nezjistis ktera z nich (nebo jejich kombinace) dela neporadek Smutný

Taky mi trvalo par mesicu nez jsem to vychytal ale ted mam T650 maximalne stabilni (s origo ROM).

PS: samozrejme nejjednodusi cesta je zaloha pred kazdou instalaci noveho softu (a nebo jeho upgradu) a pokud zacne delat problem, vratit se zpet, tj. hardreset (popr. zero outr reset), obnova predchozi stabilni verze ze zalohy......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Humpy87
nováček
nováček


Registrace: 16.6. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá 06. červenec, 2007 23:38    Předmět: Citovat

UF, tak to mam co delat.......... Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 08. červenec, 2007 14:13    Předmět: Citovat

Udělej hard reset, vytvoř nový uživatelský účet při první synchronizaci a pak obnovuj postupně data podle tohoto článku. Pečlivě přitom sleduj, která aplikace by mohla být na vině a tu pak prostě nepoužívej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: ne 08. červenec, 2007 17:25    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Udělej hard reset, vytvoř nový uživatelský účet při první synchronizaci a pak obnovuj postupně data podle tohoto článku. Pečlivě přitom sleduj, která aplikace by mohla být na vině a tu pak prostě nepoužívej.


Což ti ovšem nepomůže, pokud máš některé aplikace (typicky koupené) blokované na hotsync ID.
V tom případě spusť hardreset, a než se treo přemázne, otevři si adresář Program Files\PalmOne\hotsyncID\Backup, jeho obsah si někam přesuň, a při prvním hotsyncu si nastav spárováním s původním účtem. Nasypou se ti zpátky data do PIM aplikací, a další aplikace pak instaluj postupně. Doporučuju jednotlivě a pokaždé zkontrolovat funkčnost, potom zálohu, a pak teprve instalovat další aplikaci.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Humpy87
nováček
nováček


Registrace: 16.6. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt 12. červenec, 2007 12:34    Předmět: Citovat

Tak jsem zkusil jeste jednu vec........ Zjistil jsem pri Hardresetu, ze tam mam puvodni anglictinu.... Jsem ji tam dal a vykaslal se na CJ... Je to uz 2 dny a telefon se ani jednou neresetnul.... Aplikace jsem tam nahral uplne stejne.... Vypada to, ze to nejspis bylo ceskou lokalizaci........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Humpy87
nováček
nováček


Registrace: 16.6. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt 12. červenec, 2007 13:12    Předmět: Citovat

Tak jsem prave mrknul na jednu stranku a nekdo tam mel stejny problem jako ja... Je to tou cestinou, jelikoz oba mame Piloc a ne Locale, ktera se bez zakoupeni neda sehnat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 18. červenec, 2007 9:23    Předmět: Citovat

Má to ovšem jednu drobnou chybku. Nepíše to česky Vysmátý
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Humpy87
nováček
nováček


Registrace: 16.6. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st 18. červenec, 2007 13:52    Předmět: Citovat

To je pravda, ale nastesti to ja nevyuziju....... Ovsem kdo to potrebuje, tak ma docela problem a musi platit..........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DR
nováček
nováček


Registrace: 12.2. 2007
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: st 18. červenec, 2007 17:28    Předmět: Citovat

Humpy87 napsal:
To je pravda, ale nastesti to ja nevyuziju....... Ovsem kdo to potrebuje, tak ma docela problem a musi platit..........


A to je takový problém zaplatit pár stovek ze software? Kupoval jsem si Locale k TE2 i k TX, přímo u výrobce www.redgrep.cz Nestálo to ani tolik, co dobrá večeře pro 2 lidi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Humpy87
nováček
nováček


Registrace: 16.6. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st 18. červenec, 2007 19:07    Předmět: Citovat

Ja nerikam, ze to je moc.... Jsem taky uvazoval o tom, ze si ji koupim, ale kdyz ji nevyuziju, tak jsou to penize hozene do kose.......... Az to bude potrebovat, nic neresim a pekne vysolim penizky....... Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412