Fórum - Zobrazit téma - Zarizeni nerozpoznano - Palm TX - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zarizeni nerozpoznano - Palm TX
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petr
plavčík
plavčík


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá 29. červen, 2007 11:32    Předmět: Citovat

Máš pravdu, pryč s isopropylem. Je fakt že to složení a koncentrace asi bude pokaždé jiné. (my tím tehdy čistili celou tu páskovou dráhu a tam byla taky tuším i guma a nějaký plast, ale už to je fakt dávno a kdoví jak naředěné to bylo. Nám to tehdy dali místo toho denaturáku, kterého byla vysoká spotřeba Vysmátý Pobavený Samozřejmě nepít! ale s kompotem se to tehdy docela dalo Vysmátý všecko závisí na koncentraci. Ostatně na vojně jsem viděl horší věci Vysmátý )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: pá 29. červen, 2007 14:16    Předmět: Citovat

Diky vsem za rady, jdu do klenotnictvi pro kartacek bo hadrik a esli nic, tak k Badelovi Vysmátý Hezky vikend vsem Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: pá 29. červen, 2007 15:01    Předmět: Citovat

Tak zahada pokracuje, s mym notebookem v praci se spojeni i synchronizace bez problemu podarila, doma ani omylem, navic se nekam podela moznost v hotsync - spojeni local usb, jsem z toho nejakej zmatenej..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: pá 29. červen, 2007 15:03    Předmět: Citovat

Jo a byla tady rec o Commodore 64 Vysmátý Mam jeste 1 doma z nostalgie, bohuzel nejak nefunkcni, pak i funkcni C 128 Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 29. červen, 2007 16:08    Předmět: Citovat

tomaspavlik napsal:
Tak zahada pokracuje, s mym notebookem v praci se spojeni i synchronizace bez problemu podarila, doma ani omylem, navic se nekam podela moznost v hotsync - spojeni local usb, jsem z toho nejakej zmatenej..

S tím samým kabelem se s notbáčem podařila? Ono se taky stane, že konektor stačí vyndat a znovu zapojit. Takže možná se jedná o náhodu.
Jinak, s local USB a absencí této položky v Hotsync - jestli používáš nějakej USB hub a máš ho zapojenej do USB, které je z desky vedeno jako USB hub také (to je můj případ na HP), dělá to problém. Doporučuji restart a vypojit na zkoušku všechno z USB (samozřejmě kromě myši a klávesnice)
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: pá 29. červen, 2007 16:22    Předmět: Citovat

Tak problem asi bude s konektorem, ani s notebookem se to enpodari anpoprve, ale je treba ho parkrat vytahnout a znovu zastrcit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 03. červenec, 2007 14:09    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
V případě nouze se dá použít i ta švédská utěrka. MUSÍ ale být NOVÁ, právě vytažená z obalu. Protože na ní se prach a ostatní chytá. A tak druhé použití již není čistění elektroniky, ale špíš špinění..


Vzhledem k tomu jak skvěle švédská utěrka akumuluje statický náboj bych ti na místě tvého elektronického zařízení zčerstva jednu vrazil Pobavený
I když kdo ví? Třeba kupuješ ošetřenou antistat. roztokem Radostný
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: út 03. červenec, 2007 17:47    Předmět: Citovat

Mně u T3 pomáhá zatlačit na palm v kolíbce. Než dám hotsync, tak to přitlačím shora a vždy se to chytne, ale než mě to napadlo, tak jsem palm málem rozmlátil kladivem. Jo a musí se to držet po celou dobu hotsyncu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: út 03. červenec, 2007 21:50    Předmět: Citovat

Tak jsem vycistil konektor kartackem na zuby a... ono to pomohlo Radostný Ale s PC se stejne nespojim, vi buh, kde je chyba, porad tvrdi, ze zarizeni nerozpoznano, pritom notebook ho najde bez problemu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: st 04. červenec, 2007 10:19    Předmět: Citovat

Zkus ještě to zatlačení do kolíbky, mně se totiž občas v kolíbce chytal, občas ne a rtvalo mi šíleně dlouho zjistit co s tím... Zlostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: st 04. červenec, 2007 13:43    Předmět: Citovat

Kolibku nemam, iba kabel... bude to nejakej konflikt s jinym zarizenim, predtim jsem instaloval programky na spojeni sony ericcsona a od te doby to dela problemy, to jsem ale odinstaloval a esli neco zustalo v reg nevim, hrabat se me v tom moc nechce. Kablik funguje, nabiji pres PC, s notebookem si povida, ale stolni PC ne a ne rozponat zarizeni..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
posp
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so 07. červenec, 2007 10:59    Předmět: Citovat

Me zacala na TX zlobit synchronisace, kdyz jsem nainstaloval a synchronisoval dalsi starsi palm /zalohoval jsem data klukovi/ a pak fungoval jen ten starsi. Rozchodilo se to pak samo, ale muj pocit je, ze kdyz synchronisujes neco jineho, musi se synchro ukoncit uspesne. Jestli se zasekne, tak je to v haji.
Asi bych ty telefony znovu naistaloval, synchronisoval, vypnul synchro a odinstaloval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: ne 08. červenec, 2007 0:12    Předmět: Citovat

posp napsal:
Me zacala na TX zlobit synchronisace, kdyz jsem nainstaloval a synchronisoval dalsi starsi palm /zalohoval jsem data klukovi/ a pak fungoval jen ten starsi. Rozchodilo se to pak samo, ale muj pocit je, ze kdyz synchronisujes neco jineho, musi se synchro ukoncit uspesne. Jestli se zasekne, tak je to v haji.
Asi bych ty telefony znovu naistaloval, synchronisoval, vypnul synchro a odinstaloval.


Diky za tip, synchronizace probehla u telefonu v pohode, deinstalace pak taky, ale vysledek je furt stejnej... asi to necham byt a synchro bude jen s mym pracovnim notebookem, s PC to pak dam asi dokupy, az preinstaluju wokna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: ne 08. červenec, 2007 17:00    Předmět: Citovat

Zkus v system32\drivers smazat PalmUSBD.SYS a po restartu palma připojit. Měl by si říct o CDčko s INFem od zařízení a znovu si zavést ovladač a fungovat.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: ne 08. červenec, 2007 19:02    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
Zkus v system32\drivers smazat PalmUSBD.SYS a po restartu palma připojit. Měl by si říct o CDčko s INFem od zařízení a znovu si zavést ovladač a fungovat.


Zkusim, diky za tip..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: ne 08. červenec, 2007 19:09    Předmět: Citovat

Tak zatim beze zmeny, zarizeni stale nerozpoznano...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 09. červenec, 2007 9:23    Předmět: Citovat

Tak zkus ještě jednu věc, a to battery rundown - nějakou aplikaci, která palma podrží zapnutýho, dokud baterka nenatáhne brka a ochrana proti jejímu podbití palma neustřihne. PalmOne sice tvrdí, že poslední model který trpěl na akumulovaný statický náboj na konektoru byla m505, a že tungy všech modelů mají v konektoru svodiče, ale T5ku už jsem takhle oživoval 3x.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: po 09. červenec, 2007 14:32    Předmět: Citovat

To muze pomoci, aby pc zarizeni rozponal? Ja myslel, ze to bude neco spatneho v desktopu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 18. červenec, 2007 9:08    Předmět: Citovat

Projevovalo se mi to tak, že to začalo brát napájení, ale nekomunikovalo, z čehož XPčka dovodily, že zařízení neznají.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: st 18. červenec, 2007 11:49    Předmět: Citovat

OK zkusim to tedy dneska, diky, dam vedet, jak jsem dopadl Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412