Fórum - Zobrazit téma - Treo650 v bazenu - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo650 v bazenu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lubor007
nováček
nováček


Registrace: 8.9. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne 03. červen, 2007 18:13    Předmět: Treo650 v bazenu Citovat

Spadlo mi Treo650 do bazenu Nešťastný nejsem schopen ho rozdelat krome tech 7 sroubku. Muze mi nekdo poradit ,jak dal a pripadne jestli uz mate zkusenost jestli to vubec Treo muze prezit. Bylo zapnute a mel jsem ho v kapse, kdyz se v bazenu ocitlo Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vecernik
plavčík
plavčík


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: ne 03. červen, 2007 20:41    Předmět: Citovat

pokud jsi vcas vyndal baterku, tak by to mozna prezilo.. jediny co muzu doporucit je poradne vysusit.. a kdyz nezabere tak akorat poslat do servisu.. Smutný
na rozdelani sroubky nestaci. ma to tam jeste po stranach spoustu "hacku" kteryma jsou predni a zadni kryt zahakly za sebe..
_________________
Treo650 + 2 GB SD + BT klavesnice + BT sluchatka + BT GPS ... co vic si prat? akorat vetsi RAM a Dynamic Heap a funkcni linux..
.. a ten multitasking by se obcas taky hodil Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 03. červen, 2007 22:46    Předmět: Citovat

vecernik napsal:
pokud jsi vcas vyndal baterku, tak by to mozna prezilo.. jediny co muzu doporucit je poradne vysusit.. a kdyz nezabere tak akorat poslat do servisu.. Smutný
na rozdelani sroubky nestaci. ma to tam jeste po stranach spoustu "hacku" kteryma jsou predni a zadni kryt zahakly za sebe..

Nic ve zlým..
Ptal jsem se známého z mobilpohotovosti na to, jak to je vlastně s tou baterkou po vytopení. A on mi řekl (mě to předtím nenapadlo), že u drtivé většiny zařízení (i starých) to prostě nemá smysl. Jako příklad mi uvedl mobil, který vydrží i minutu bez baterie. Jako extrémní případ uvedl Samsungy, které, jak známo, vydrží 6 hodin bez baterie a čas stále chodí=nevynuluje se. Pokud by se baterie vyndala a bez baterie by se zařízení hodilo do nějaké vodivé tekutiny, došlo by tak i tak ke zkratu. Baterie by na tom už nic nezměnila.
Je to logické, mě to však předtím nenapadlo.

A nevím jak Treo, ale hodně nových telefonů má "plomby" ve formě malých bílých nálepek, které po kontaktu s tekutinou změní hezky barvu. U Motoroly MPX220 to zčervenalo, u telefonu Sewon SRS-3300 (pod displejem, klávesnicí a pod baterií na spodní straně základovky) to moc hezky barevně (červená a jedovatě zelená) vyvedlo nápis "varranty void if readable". Takže se servisem bych to moc nezkoušel, akorát se zaplatí za manipulaci. Ale fakt nevím, zda Treo něco podobného má.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po 04. červen, 2007 0:30    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
vecernik napsal:
pokud jsi vcas vyndal baterku, tak by to mozna prezilo.. jediny co muzu doporucit je poradne vysusit.. a kdyz nezabere tak akorat poslat do servisu.. Smutný
na rozdelani sroubky nestaci. ma to tam jeste po stranach spoustu "hacku" kteryma jsou predni a zadni kryt zahakly za sebe..

Nic ve zlým..
Ptal jsem se známého z mobilpohotovosti na to, jak to je vlastně s tou baterkou po vytopení. A on mi řekl (mě to předtím nenapadlo), že u drtivé většiny zařízení (i starých) to prostě nemá smysl. Jako příklad mi uvedl mobil, který vydrží i minutu bez baterie. Jako extrémní případ uvedl Samsungy, které, jak známo, vydrží 6 hodin bez baterie a čas stále chodí=nevynuluje se. Pokud by se baterie vyndala a bez baterie by se zařízení hodilo do nějaké vodivé tekutiny, došlo by tak i tak ke zkratu. Baterie by na tom už nic nezměnila.
Je to logické, mě to však předtím nenapadlo.

A nevím jak Treo, ale hodně nových telefonů má "plomby" ve formě malých bílých nálepek, které po kontaktu s tekutinou změní hezky barvu. U Motoroly MPX220 to zčervenalo, u telefonu Sewon SRS-3300 (pod displejem, klávesnicí a pod baterií na spodní straně základovky) to moc hezky barevně (červená a jedovatě zelená) vyvedlo nápis "varranty void if readable". Takže se servisem bych to moc nezkoušel, akorát se zaplatí za manipulaci. Ale fakt nevím, zda Treo něco podobného má.


No, já bych flintu do žita neházel. Kamarád takhle jednou utopil Nokii 6310i, půl hodiny dokonce ležela v bazénu, než si uvědomil, že jí měl v kraťasech, ve kterejch tam skočil. Tak jí vylovil, vyndali sme baterku a nechali telefon asi týden ležet aby vyschnul. Po tom cca týdnu jsme šoupli baterku zpátky a milá Nokia bez skurpulí nastartovala. A kamarád jí pak používal ještě asi rok. Tak třeba bude mít Lubor taky takové štěstí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vecernik
plavčík
plavčík


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: po 04. červen, 2007 9:01    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:

Nic ve zlým..
Ptal jsem se známého z mobilpohotovosti na to, jak to je vlastně s tou baterkou po vytopení. A on mi řekl (mě to předtím nenapadlo), že u drtivé většiny zařízení (i starých) to prostě nemá smysl. Jako příklad mi uvedl mobil, který vydrží i minutu bez baterie. Jako extrémní případ uvedl Samsungy, které, jak známo, vydrží 6 hodin bez baterie a čas stále chodí=nevynuluje se. Pokud by se baterie vyndala a bez baterie by se zařízení hodilo do nějaké vodivé tekutiny, došlo by tak i tak ke zkratu. Baterie by na tom už nic nezměnila.
Je to logické, mě to však předtím nenapadlo.
.....


ale jo.. pomuze.. nesmis zapominat na to ze baterie je pomerne tvrdy zdroj napeti, s obrovskou kapacitou. pokud zkratujes baterii, tak muze dokonce vybuchnout vlivem rychlych chemickych reakci. zatimco ty mobily, ktere vydrzi bez baterie, podle me budou mit jen kondenzator. ten se ti vybije mnohem rychleji nez baterie. sice tak taky dojde ke zkratu, ale ten jiz nemusi mit dostatecnou silu aby znicil nektere soucastky. Dalsi vec je ze Treo bez baterie okamzite ztrati cas.. takze ocekavam ze tam nic takovyho nebude..
_________________
Treo650 + 2 GB SD + BT klavesnice + BT sluchatka + BT GPS ... co vic si prat? akorat vetsi RAM a Dynamic Heap a funkcni linux..
.. a ten multitasking by se obcas taky hodil Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412