Fórum - Zobrazit téma - TX: RYCHLÉ VYBÍJENÍ - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

TX: RYCHLÉ VYBÍJENÍ

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pepe
nováček
nováček


Registrace: 5.9. 2005
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne 27. květen, 2007 13:06    Předmět: TX: RYCHLÉ VYBÍJENÍ Citovat

Muze mi nekdo poradit s nasledujicim problemem:
Palm TX se mi rychle pri necinnosti vybiji a to tak ze ho odlozim vypnuty a behem treba 4 hodin se uplne vybije i kdyz mel 100% nabito..
Kdyz se pak kouknu do Battery graphu je tam videt rapidni pokles a znaceni ktery vypada jako kdyby nekdo palm neustale zapinal/vypinal cely 4 hodiny..

Nejdriv jsem si myslel ze se mi treba v kapse zmacklo tlacitko a palm se tak neustale zapinal/vypinal ale ted uz se to stalo i kdyz volne lezel na stole.. Nestava se to denne jen obcas ale kdyz to clovek neceka a palm potrebuje a on nejde ani zapnout tak to zamrzi.. Zlostný

Co s tim? mate nejaky zkusenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: ne 27. květen, 2007 14:58    Předmět: Citovat

Hloupá otázka: nezůstávají zapnuté bezdráty?

Jinak mě takhle TX překvapil kvůli vadnému repráku - sice nehrál (alespoň žádný zvuk nešel ven), ale pocket tunes stále jely a brzy byla baterie v háji.
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Radowan
nováček
nováček


Registrace: 14.11. 2005
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne 27. květen, 2007 15:08    Předmět: Citovat

Zřejmě máš v palmu nainstalovany nejaky program, ktery mu nedovoli klidny spanek, ale pravidelne ho zapina. Udelej HR, cimz si overis, ze je to aplikaci a ne palmikem a pak bud postupne nahravat jednu aplikaci za druhou a sledovat nebo vymyslet, ktera to dela. Me to delala aplikace Clocher.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pepe
nováček
nováček


Registrace: 5.9. 2005
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne 27. květen, 2007 15:32    Předmět: Citovat

Bezdraty jsou OFF

S tim softwarem me to taky napadlo, ale presto ze tam zas tolik programu nemam takle je vsechny promazavat se mi nechce navic se to stane treba jednou za tyden nekdy i dyl takle nez bych na to prisel...
ale dik za tip (Clocher nemam, ani neznam)

jinak mam jeste ten neoficialni update TX ale ten to snad nedela..

jo a ta rapidni spotreba odpovida asi tak prehravani divx..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
teret
plavčík
plavčík


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: ne 27. květen, 2007 16:05    Předmět: Citovat

muze to delat i neco co cte z karty, i kdyz je palmik ve standby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nihilt
nováček
nováček


Registrace: 25.2. 2005
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne 27. květen, 2007 18:35    Předmět: Citovat

Tento problem mi TX dela, kdyz mam v aplikaci World Clock nastaveny budik. V Battery Graphu vidim, jak pres noc byl pokles energie, jako kdyby byl palm zapnuty. Docela mi to vadi, jelikoz clovekovi pres noc zmizi treba 1/4 baterky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
trimper
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2006
Příspěvky: 40
Bydliště: dunajská streda

PříspěvekZaslal: ne 27. květen, 2007 21:27    Předmět: rýchle vybíjanie Citovat

čau!skús si na spodnej lište znížiť podsvietenie dispeja
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
teret
plavčík
plavčík


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: ne 27. květen, 2007 21:34    Předmět: Citovat

mam pocit, ze me to obcas udela NVbackup, kdyz zalohuje automaticky v noci, ale je to jenom podezreni a nestava se to vzdy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 28. květen, 2007 8:19    Předmět: Citovat

nihilt napsal:
Tento problem mi TX dela, kdyz mam v aplikaci World Clock nastaveny budik. V Battery Graphu vidim, jak pres noc byl pokles energie, jako kdyby byl palm zapnuty. Docela mi to vadi, jelikoz clovekovi pres noc zmizi treba 1/4 baterky.


A já pořád dumal, proč mi v noi T680ka každou půlminutu blikne klávesnicí. Palmy mají v posledních letech ve firmwaru tolik trapných renonců, že by člověk chrlil krev.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
trimper
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2006
Příspěvky: 40
Bydliště: dunajská streda

PříspěvekZaslal: po 28. květen, 2007 14:31    Předmět: k meteo Citovat

mne sa občas zničoho nič zvykával palm zapnúť ak som v kmeteo zadal auto sync time enabled.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pepe
nováček
nováček


Registrace: 5.9. 2005
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po 28. květen, 2007 15:12    Předmět: Re: k meteo Citovat

trimper napsal:
mne sa občas zničoho nič zvykával palm zapnúť ak som v kmeteo zadal auto sync time enabled.


koukal jsem na khertan.net a par lidi tam popisuje tenhle problem, ale ja mam odjakziva auto sync disabled

dik za tip zkusim kmeteo na par dni smazat a uvidim, skoda ten programek se mi libil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ZoZo
nováček
nováček


Registrace: 12.6. 2005
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: po 28. květen, 2007 15:15    Předmět: Citovat

To muze byt zpusobeno nekolika faktory(napisu pro jistotu vsechny co se mi kdy staly, i ty co tu uz padly):

- spatne nastaveny timeout vypnuti Palmu
- zapnuty bezdrat
- zapnuty bluetooth a nastaveno allow wake-up
- autoupdate nektere aplikace
- kombinace vyse uvedenych: napriklad autoupdate a spatne nastaveny timeout, pripadne timeout pri pripojeni do site (never)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
trimper
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2006
Příspěvky: 40
Bydliště: dunajská streda

PříspěvekZaslal: po 28. květen, 2007 15:42    Předmět: Citovat

kmeteo je inak v pohode program,len netreba mať zapnutý auto sync.inak by som doporučil aj world mate pro/žiaľ je platený/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
posp
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po 28. květen, 2007 19:33    Předmět: smula Citovat

No, podobny problem jsem mel na TEcku, pokazil se asi nasobic napeti do displeje a palm se za 12 hodin vybil, v testu baterie po cerstvem nabiti vydrzel 3 hodinky. Stalo me to 3 tydny zivota a rozcilovani se zarukou vymeny baterie, dve nove baterie. Zkus zazalohovat, udelat hard reset a hned uvidis. A preju vic stesti, nez jsem mel ja.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412