Fórum - Zobrazit téma - T5 pres USB, PC ho nenajde! - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

T5 pres USB, PC ho nenajde!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
iwiboy
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: st 16. květen, 2007 22:09    Předmět: T5 pres USB, PC ho nenajde! Citovat

Muj problém je, že připojím Tungsten T5 pres USB k počítači, jako již několikrát a on mi počítač hlásí, že není připojeno ... Aplikace Palm One File Transfer: Zařízení není dostupné, HotSync také nejede.
Všechno jsem prokontroloval, restartoval, a NIC. Kdysi se mi to také stávalo, ale nyní se to vůbec nechce rozjet. Není potíž s IP adresou, kterou neměnil, ale v Palmu je nejaká napsaná a mohla se zmenit providerem (u nehoz ale jsem jiz take dele než od posledni synchronizace)?
Co by prosím mohlo pomoci?
Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 17. květen, 2007 11:51    Předmět: Re: T5 pres USB, PC ho nenajde! Citovat

Ze všeho nejdřív vyčisti konektor, a pokud to nepomůže, zkus ho vybít do stavu, kdy už nepůjde zapnout (neboj, baterku neodvaříš, je proti podbití chráněná). Mohla by to totiž dělat statika na konektoru, která způsobí zahryznutí kontroléru rozhraní. Palm sice tvrdí, že od T5ky mají všechny novější modely svodiče který nahromadění náboje na kontaktech zabrání, ale stalo se mi to taky a vybití to vyřešilo.
V nejhorším můžeš zkusit hardreset.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
iwiboy
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: pá 18. květen, 2007 8:06    Předmět: uz jede,ale co MHD? Citovat

Nechápu, už se mi to napojilo! Proste to musim v PC tu HotSync zapnout a vypnout párkrát a je to ... Dnes to jede! Jsou to záhady Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412