Fórum - Zobrazit téma - Výdrž baterie - batery reset - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Výdrž baterie - batery reset

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
qwertz
nováček
nováček


Registrace: 30.4. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so 05. květen, 2007 13:35    Předmět: Výdrž baterie - batery reset Citovat

Od koupi T680 zápasím s baterií. Battery reset jsem dělal 3x - poslední 3 noci a camera update mám nainstalovaný a vše skontrolované. Nevim co udelat vice Radostný Jeste jsem nezkusil hardreset+camUpdate+BatReset - ale zatim se mi do toho nechce. Nejaka rada?

Palm jsem navyknutý užívat predevsim jako diar, poznamkovnik (Memo) a konkordanci (fultext vyhledavani v Bibli). Hodne SMSkuji, malo volam. Obcas posloucham MP3.

Diky.
_________________
Treo680 / Zire 72 / m515 @ PalmOS
& DateBk6 / DateBk5 & Bible+ & daMemoPad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
qwertz
nováček
nováček


Registrace: 30.4. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st 09. květen, 2007 11:43    Předmět: Citovat

tak po dalsim batery resetu se baterie a jeji indikace docela umoudrila a vydrz stroje je ted takova jakou ji popisuji clanky i tady na palmhelpu.
Jedine co mne zarazi je, ze kdyz Treo odpojim od AC nabijecky v case kdy zelena dioda indikuje plne nabiti, tak indikator indikuje 98% a kdyz stroj znovu pripojim k nabijecce tak se do stavu plneho nabiti dostava za nejakych 15-20min. Mozna je to bezne ale u zadneho palmu ani mobilu co mam takove chovani neznam a to stale doma uzivam (ma ho zena) i asi 5let stary palm m515.
_________________
Treo680 / Zire 72 / m515 @ PalmOS
& DateBk6 / DateBk5 & Bible+ & daMemoPad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 09. květen, 2007 13:48    Předmět: Citovat

O této skutečnosti jsem psal v recenzi a je skutečně potřeba to nabít na těch 100%, jinak je výdrž o něco menší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
qwertz
nováček
nováček


Registrace: 30.4. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st 09. květen, 2007 14:08    Předmět: Citovat

ale jak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 09. květen, 2007 15:55    Předmět: Citovat

prostě znovu zasunout do nabíječku do Trea a čekat na zelenou diodku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
qwertz
nováček
nováček


Registrace: 30.4. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st 09. květen, 2007 15:58    Předmět: Citovat

jasne Radostný ale kolikrat Otázka kdyz to udelam 2x (vickrat jsem to nezkousel) vysledek je stejny po odpojeni 98% POZOR!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 09. květen, 2007 16:14    Předmět: Citovat

U mě to stačilo jednou. Chová se to ale trochu divně, tipuju, že chyba bude v tom, že systém nemá tak úplně 100% kontrolu nad HW.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 09. květen, 2007 16:18    Předmět: Citovat

Badel napsal:
U mě to stačilo jednou. Chová se to ale trochu divně, tipuju, že chyba bude v tom, že systém nemá tak úplně 100% kontrolu nad HW.

U starých telefonů Siemens měl flash i seznam baterií. A pokud se koupila baterie jiná s o něco větším napětím, nikdy to nenabilo na 100%. Jestli to není stejná chyba (např místo baterie 3.5V má ta baterie 3.511V)
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Permon
nováček
nováček


Registrace: 26.3. 2005
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá 11. květen, 2007 8:53    Předmět: Citovat

qwertz napsal:
jasne Radostný ale kolikrat Otázka kdyz to udelam 2x (vickrat jsem to nezkousel) vysledek je stejny po odpojeni 98% POZOR!


Mam stejne zkusenosti. Dnes v noci jsem dokonce provadel Battery reset a rano jsem odpojit treo a baterie hlasila jen 91% !!! Tak jsem tedy velmi zvedav zda mi battery reset nejak pomuze.... snad mi nezhorsi situaci, se kterou jsem pred BR nebyl nijak znepokojen (jen jsem chtel zkusit, zda to muze byt lepsi).

Jinak, zatim vzdy vsechny moje Palmy (TT2, TT3, T650, TX) se nabily na 100% a nejakou dobu po odpojeni si 100% vzdy udrzely. T680 se mi nikdy na 100% nabit nepovedlo, nejlepe myslim na 98%. (pouzivam original nabijecku). Tak nevim, kde je problem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
qwertz
nováček
nováček


Registrace: 30.4. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: pá 11. květen, 2007 17:42    Předmět: Citovat

Radostný no ja si nakonec zavedl substituci 98% nahrad 100% a je to Radostný
Jinak vydrz se po dalsim batery resetu a nekolikerem prohnani cyklem, plne nabiti a vybiti velmi zlepsila. Dik vsem za pomoc Radostný Kdybyste nekdo prisel na to jak se zbavit te substituce, tak to sem prosim napiste Radostný
Dik
_________________
Treo680 / Zire 72 / m515 @ PalmOS
& DateBk6 / DateBk5 & Bible+ & daMemoPad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Permon
nováček
nováček


Registrace: 26.3. 2005
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so 12. květen, 2007 21:07    Předmět: Citovat

qwertz napsal:
Radostný no ja si nakonec zavedl substituci 98% nahrad 100% a je to Radostný
Jinak vydrz se po dalsim batery resetu a nekolikerem prohnani cyklem, plne nabiti a vybiti velmi zlepsila. Dik vsem za pomoc Radostný Kdybyste nekdo prisel na to jak se zbavit te substituce, tak to sem prosim napiste Radostný
Dik


Delas ten battery reset na holem Treu? (po hard resetu).
Ja to delal na treu bez HR, ale vsechny aplikace, jez by delali neco pri startu jsem deaktivoval.

Po jednom 1 BR jsem zatim zadne zlepseni nezpozoroval...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
qwertz
nováček
nováček


Registrace: 30.4. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po 14. květen, 2007 11:22    Předmět: Citovat

Permon napsal:


Delas ten battery reset na holem Treu? (po hard resetu).
Ja to delal na treu bez HR, ale vsechny aplikace, jez by delali neco pri startu jsem deaktivoval.

Po jednom 1 BR jsem zatim zadne zlepseni nezpozoroval...


Udelal jsem ve 4 nocich za sebou BR reset a nevim proc, ale po tom poslednim jsem se dostal na funkncnost baterie a ukazatele v mezich unosnosti. 100%niho nabiti na ukazateli nedosahuji, ale vydrz baterie je tak jak je popisovana tady v recenzich na palmhelpu, takze vic neresim a jsem spokojen.

BR jsem nedelal po HR, jedine co jsem vypl byl soft na monitoring batterie Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Permon
nováček
nováček


Registrace: 26.3. 2005
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po 14. květen, 2007 15:23    Předmět: Citovat

qwertz napsal:
Permon napsal:


Delas ten battery reset na holem Treu? (po hard resetu).
Ja to delal na treu bez HR, ale vsechny aplikace, jez by delali neco pri startu jsem deaktivoval.

Po jednom 1 BR jsem zatim zadne zlepseni nezpozoroval...


Udelal jsem ve 4 nocich za sebou BR reset a nevim proc, ale po tom poslednim jsem se dostal na funkncnost baterie a ukazatele v mezich unosnosti. 100%niho nabiti na ukazateli nedosahuji, ale vydrz baterie je tak jak je popisovana tady v recenzich na palmhelpu, takze vic neresim a jsem spokojen.

BR jsem nedelal po HR, jedine co jsem vypl byl soft na monitoring batterie Radostný


Diky za info. Ja vypl taky Battery reset, navic Butlera, Piloc, Petitlaunch, PowerClip, SharkMessage a Security.... ovsem ve vydrzi baterie nesleduji zadne zlepseni:-(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vaclavikmiva
nováček
nováček


Registrace: 29.6. 2006
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 14. květen, 2007 19:21    Předmět: Citovat

Tak Rozpačitý nikdy jsem si toho nevšiml ale mám T 680 a stejně hned po vyndání mi taky hlásí 98%
_________________
TX + SD 1Gb + GPS Navibe, +SE W810i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412