Fórum - Zobrazit téma - Jakou výhru? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jakou výhru?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní PalmHelp
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 24. červenec, 2006 21:02    Předmět: Jakou výhru? Citovat

Každý měsíc na našem portálu vyhlašujeme soutěž o nejlepší čtenářský článek. Rád bych se zeptal, o jakou cenu v hodnotě řádově stokorun by byl největší zájem pro měsíc srpen?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
petr
plavčík
plavčík


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: út 25. červenec, 2006 5:47    Předmět: Citovat

No každopádně by to mělo být něco pokud možno volitelného podle typu Palmu. Když to je vázané na konkrétní palm, hodně to snižuje atraktivnost. V podstatě se to pak týká jenom okruhu majitelů toho jediného typu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: út 25. červenec, 2006 8:42    Předmět: Poukaz Citovat

Co treba poukaz v te a te hodnote na vyber zbozi z e-shopu? Kazdy si bude moct vybrat presne to co chce na prave jeho model palmu a navic je tu i moznost ze pri te prilezitosti nakoupi i neco navic Mrkající .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
petr
plavčík
plavčík


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: út 25. červenec, 2006 8:46    Předmět: Citovat

Poukázka by asi byla nejlepší, člověk by si mohl koupit co potřebuje, případně si doplatit a koupit i něco dražšího. To by asi bylo ideální. Taky mě to napadlo, ale až po tom co jsem odeslal příspěvek Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skenderax
nováček
nováček


Registrace: 24.2. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út 25. červenec, 2006 11:29    Předmět: Citovat

I mne sa zda poukazka najlepsia Radostný. tak sa nemoze stat, ze niekto vyhra to, co uz ma. Ja napriklad mam ku svojmu T|X uz foliu, klavesnicu, 1GB kartu a teraz som objednaval multikonektorovu nabijacku.

Nie, ze by som planoval nieco vyhrat, ale urcite nie som sam Radostný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petr
plavčík
plavčík


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: út 25. červenec, 2006 11:51    Předmět: Citovat

No některý věci se hodí vždycky. Třeba 1GB fleška jistě najde využití, stylusů taky není nikdy dost Radostný zvlášť těch multi a co jsou v tužkách kombinovaných s kdečím, různé reklamní předměty (hrnky, trička), folie konečně taky nevydrží věčně, a tak. Jenom je to třeba vybírat. V tom má ta poukázka navrch. Je univerzálnější a vybere si každý. Ale taky mě napadl soft, to tu ještě nešlo, tuším. Co prostě nějaký ten software, hry a pod? (to ovšem nevylučuje tu poukázku, pochopitelně) Jenom jsem chtěl říct, že to nemusí být jenom hardware, doplňky a tak. Soft se taky hodí a je univerzálnější než HW doplňky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 25. červenec, 2006 15:02    Předmět: Poukázka Citovat

Poukázka je velmi dobrý nápad, jen se obávám, že je to pro nás trochu problém. Špatně se to komunikuje v mailingu a i jinde. Ale uvidíme.

Jinak co se týče hodnoty výhry, je to různé, některý měsíc dáváme něco třeba jen za 200,- Kč, jindy to bylo i za 1500,- Kč. V průměru ale počítejte tak s 500,- Kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 25. červenec, 2006 15:10    Předmět: Re: Poukázka Citovat

Badel napsal:
Poukázka je velmi dobrý nápad, jen se obávám, že je to pro nás trochu problém. Špatně se to komunikuje v mailingu a i jinde. Ale uvidíme.

Jinak co se týče hodnoty výhry, je to různé, některý měsíc dáváme něco třeba jen za 200,- Kč, jindy to bylo i za 1500,- Kč. V průměru ale počítejte tak s 500,- Kč.

Na poukázku jsem myslel a (neberte to že do toho kecám Vysmátý ) šlo by to třeba udělat tak že by se udělal nějakej kód (jako třeba vltava.cz), kterej by se pak použil při nákupu. No a nebo by výherce byl kontaktován že vyhrál s tím že si může něco vybrat (samozřejmě uvedená hodnota a rezerva pro poštovné). No a je to Mrkající Řešit to jde mnoha způsoby, nemusí to být ani nijak extra high-tech Mrkající
500Kč je naprosto super, myslím. Ideální
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 25. červenec, 2006 15:39    Předmět: Otázka Citovat

Hmm, zeptám se tedy ještě na něco. Je tady někdo, kdo na psaní článků kašle, protože ho dosadní výhry nezaujaly, ale v případě poukázky řekněme na 500,- Kč až 700,- Kč by uvažoval nad tím, se soutěže zúčastnit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 25. červenec, 2006 16:44    Předmět: Re: Otázka Citovat

Badel napsal:
Hmm, zeptám se tedy ještě na něco. Je tady někdo, kdo na psaní článků kašle, protože ho dosadní výhry nezaujaly, ale v případě poukázky řekněme na 500,- Kč až 700,- Kč by uvažoval nad tím, se soutěže zúčastnit?

Dá se to tak říct - onehdy jsem psal recenzi a za pouzdro pro PDA jsem byl rád (ale nepsal jsem to kvůli pouzdru, protože mám už jedno lepší, neoprenové). Ale napsat teď novou recenzi a dostat třeba klávesnici, to bych asi moc nechtěl. To bych fakt spíš preferoval poukaz v ceně co stojí klávesnice a pořídil bych si v PalmHelp eShop něco podle svého
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní PalmHelp Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412