Fórum - Zobrazit téma - HotSync - podivné chování - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

HotSync - podivné chování

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne 04. březen, 2007 11:57    Předmět: HotSync - podivné chování Citovat

Ahojte,
nevím, jestli se to tu už někde neřešilo, proběhl jsem fórum jenom zběžně. Mám takový zajímavý problém s HotSyncem. Z nějakého záhadného důvodu se mi po každé synchronizaci Trea 680 s Outlookem v nastavení synchornizace přehodí nastavení u synchronizace kontaktů a záznamů z kalendáře z Synchronize Files na Do Nothing. Přitom synchronizace s TX zůstává bezproblémová. Nevíte někdo, co s tím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 04. březen, 2007 15:56    Předmět: Citovat

A máš v conduitech nastaveno "As default"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne 04. březen, 2007 16:53    Předmět: Citovat

Badel napsal:
A máš v conduitech nastaveno "As default"?


aaa... tam byl zakopany pes Radostný Ale jak je mozne, ze tam defaultne bylo Do Nothing, to netusim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 04. březen, 2007 19:04    Předmět: Citovat

nexus6 napsal:
Badel napsal:
A máš v conduitech nastaveno "As default"?


aaa... tam byl zakopany pes Radostný Ale jak je mozne, ze tam defaultne bylo Do Nothing, to netusim...

No to je docela zvláštní.. S TX to nedělalo a s Treem jo? Ještě se mi teda nestalo, že by PDA samo přehodilo conduity..
Ad outlook - používal jsi palm desktop, respektive pamatuješ se ještě na rychlost? Přešel jsem z Palm Desktop na Utlouk 2007 a zdá se mi, že ta synchronizace chodí o moc rychleji. Zkouším to co chvíli pomocí Conduit Buddy přepínat, a stále se mi to zdá rychlejší s Utloukem.. Zatím si to vykládám tak, že Utlouk je od podstaty dělanej na extrémní objemy dat (email, kaledář,..), kdežto Palm Desktop asi ne. Nezřídka se mi stávalo, že se 400 položkama v kalendáři mi conduit nastavený na Palm Desktop prostě skončil a hotsync hlásil chybu..
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne 04. březen, 2007 19:12    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:

No to je docela zvláštní.. S TX to nedělalo a s Treem jo? Ještě se mi teda nestalo, že by PDA samo přehodilo conduity..
Ad outlook - používal jsi palm desktop, respektive pamatuješ se ještě na rychlost? Přešel jsem z Palm Desktop na Utlouk 2007 a zdá se mi, že ta synchronizace chodí o moc rychleji. Zkouším to co chvíli pomocí Conduit Buddy přepínat, a stále se mi to zdá rychlejší s Utloukem.. Zatím si to vykládám tak, že Utlouk je od podstaty dělanej na extrémní objemy dat (email, kaledář,..), kdežto Palm Desktop asi ne. Nezřídka se mi stávalo, že se 400 položkama v kalendáři mi conduit nastavený na Palm Desktop prostě skončil a hotsync hlásil chybu..


No, me se prave taky nestalo, ze by samo PDA prehodnotilo conduity... Ale nebudu se v tom stourat, pri tom mnozstvi zarizeni ruznych OS a platforem, ale i normalnich mobilu, ktery se mi tady vystridaji, muzu vlastne bejt rad, ze mi ta synchronizace porad chodi...

Jinak kdyz o tom takhle mluvis, tak mas asi pravdu, synchronizace s Outlookem se mi zda taky o kousek rychlejsi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 04. březen, 2007 19:34    Předmět: Citovat

nexus6 napsal:

Jinak kdyz o tom takhle mluvis, tak mas asi pravdu, synchronizace s Outlookem se mi zda taky o kousek rychlejsi...

Hm, tak ještě nějak dostat Expense do Outlook a Palm Desktop bych odinstaloval....
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 04. březen, 2007 21:56    Předmět: Citovat

K čemu používáš Expense? Tuhle aplikaci vypínám vždycky jako první. Vždyť to vůbec nic neumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 05. březen, 2007 6:50    Předmět: Citovat

Badel napsal:
K čemu používáš Expense? Tuhle aplikaci vypínám vždycky jako první. Vždyť to vůbec nic neumí.

K čemu? K sledování výdajů Vysmátý K mým účelům to stačí. Můžu zadat způsob platby, pak s kým jsem tam byl, místo,.. Prostě mi to vyhovuje. Můžeš mi říct něco, co ti tam chybí?
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 05. březen, 2007 10:10    Předmět: Citovat

Úplně všechno - to by byl hooodně dlouhej výčet. Zkus HandyShopper a pochopíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 05. březen, 2007 10:55    Předmět: Citovat

PIM na Do Nothing mi kdysi na TT5 přehodil update conduitů pro Utlouka 2003ku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 05. březen, 2007 12:31    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Úplně všechno - to by byl hooodně dlouhej výčet. Zkus HandyShopper a pochopíš.

Handy shopper jsem zkusil, ale spíš mi to připomínalo TASKS.
Tak neuváděj dlouhej výčet, spíš to co tě zrovna napadne.
Pro mé použití mi tasks stačí. SIce pracuju, ale tady výdaje nedělám. Takže akorát nákupy. A tam mi to stačí nádherně Radostný
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 05. březen, 2007 12:50    Předmět: Citovat

HandyShoper neni zdaleka jen na nákupy, i když původně k tomu byl určen. Používám ho jako strukturovanej úkolovník (na složitejší projekty ale jedině Bonsai, vestavěnej ToDo je druhej program, kterej hned likviduju Radostný ), výčetku platidel, databázi dárků, databázi výdajů a než jsem se oženil, tak i jako ten nákupní lístek Radostný
Výhoda je, že máš vše při jednom, program má různý fičurky v ovládání (vestavěná minikalkulačka, autodopisování textu, autovložení textu při vyhledávání neexistující položky atd atd.). Co se týče konkrétně těch výdajů, tak výhoda je, že se to dá různě třídit a kategorizovat, pracovat s mnoha databázemi a přesouvat mezi nima data, odškrtávat zaplacený/vyřešený věci, provádět různý součty podle priorit/kategorie/vyřešený, práce s ikonama, vkládání poznámek, funkce checkout, ... No je toho fakt hodně a rozhodně se nejedná o zbytečnosti. Já obecně nerad používám jakýkoliv vestavěný aplikace. Obvykle jsou to dost hloupý záležitosti, který nic neumějí. Jsem zvyklej zjistit, co je na trhu opravdu nejlepší a to se pak snažim naučit používat. Je přeci lepší bejt zdravej a bohatej než chudej a nemocnej ne? Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 05. březen, 2007 17:02    Předmět: Citovat

Badel napsal:
HandyShoper neni zdaleka jen na nákupy, i když původně k tomu byl určen. Používám ho jako strukturovanej úkolovník (na složitejší projekty ale jedině Bonsai, vestavěnej ToDo je druhej program, kterej hned likviduju Radostný ), výčetku platidel, databázi dárků, databázi výdajů a než jsem se oženil, tak i jako ten nákupní lístek Radostný
Výhoda je, že máš vše při jednom, program má různý fičurky v ovládání (vestavěná minikalkulačka, autodopisování textu, autovložení textu při vyhledávání neexistující položky atd atd.). Co se týče konkrétně těch výdajů, tak výhoda je, že se to dá různě třídit a kategorizovat, pracovat s mnoha databázemi a přesouvat mezi nima data, odškrtávat zaplacený/vyřešený věci, provádět různý součty podle priorit/kategorie/vyřešený, práce s ikonama, vkládání poznámek, funkce checkout, ... No je toho fakt hodně a rozhodně se nejedná o zbytečnosti. Já obecně nerad používám jakýkoliv vestavěný aplikace. Obvykle jsou to dost hloupý záležitosti, který nic neumějí. Jsem zvyklej zjistit, co je na trhu opravdu nejlepší a to se pak snažim naučit používat. Je přeci lepší bejt zdravej a bohatej než chudej a nemocnej ne? Pobavený

Aha, tak rozumím. Tobě se to jistě pro tvé účely hodí. Já bych to však nevyužil. Mě akorát stačí vědět že "8ks rohlíků = 9Kč" Vysmátý
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po 05. březen, 2007 19:06    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:

Aha, tak rozumím. Tobě se to jistě pro tvé účely hodí. Já bych to však nevyužil. Mě akorát stačí vědět že "8ks rohlíků = 9Kč" Vysmátý


No, to by me teda zajimalo, kde nakupujes rohliky Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412