Fórum - Zobrazit téma - Update TX - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Update TX

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 21. červen, 2006 10:42    Předmět: Update TX Citovat

Zkoušel jste už někdo tento update TX http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=1547&ttitle=Neofici%E1ln%ED_update_pro_Palm_TX? Zajímali by mě vaše zkušenosti, samotnému se mi do toho moc nechce, zdá se mi, že reálných přínosů není mnoho... Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mitabajs
nováček
nováček


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá 22. září, 2006 17:50    Předmět: Citovat

Beha to, je to stabilni. Ale nechal bych to otevreny, protoze kazdej chce svoje aplikace. Treba ja bych misto FileZ dal 3xCom atd....

Ale funguje to, to je dulezity.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DR
nováček
nováček


Registrace: 12.2. 2007
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: po 12. únor, 2007 15:07    Předmět: Citovat

Mě by zajímalo, jak to případně uvést do původního stavu (vrátit do ROM původní aplikace), to jsem nikde nenašel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: po 12. únor, 2007 19:16    Předmět: Souhlas Citovat

Jj, tohle by me taky zajimalo vzhledem k tomu ze planuji TX. Filez pouzivam a netfront udajne taky nebyva spatny. Nejake dalsi zkusenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DR
nováček
nováček


Registrace: 12.2. 2007
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: po 12. únor, 2007 21:47    Předmět: Re: Souhlas Citovat

Tak jsem věnoval trochu času googlování. Ale nenašel jsem prakticky nic, kromě toho, že výrobce aplikace jacksprat a jakcflash (soft na úpravu ROMky na starších palmech - do T3) brayder technologies zavřel krám Smutný.

Takže jsem si řekl, že když mám volných 82Mb RAM a k tomu přes 1GB volného místa na kartě, nějakých pár mega v ROMce už mě nemusí trápit. Případný hardreset řeší NVBackup. Po přechodu z TE2 si připadám jako v jiném vesmíru ;-).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 12. únor, 2007 22:32    Předmět: Citovat

Taky bych to tak viděl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412