Fórum - Zobrazit téma - Zajimave zjisteni Locale vs. PiLoc - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zajimave zjisteni Locale vs. PiLoc

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: út 19. září, 2006 14:46    Předmět: Zajimave zjisteni Locale vs. PiLoc Citovat

Na mem TX jsem dlouho nepozoroval s PiLocem zadne problemy. V posledni dobe, po update Office Connectoru (SyncMail od Intellisyncu), se zacaly objevovat problemy po resetu a v Blazeru. Po resetu strasne dlouho trvalo, nez se dal palm pouzivat. Sem tam se mi stalo, ze kdyz jsem vyskocil z blazeru se zapnutym fon4os5, tak byl reset. po kterem palm zustal v mrtvem bode na nastaveni casu a dal uz nesel. Jedinou cestou byl HS. Dneska jsem se uz fakt nastval (rikam si 3 HS a dost Smutný ) a rikam si, ze vyzkousim ten Locale, ktery jsem dostal jako OEM. A hle, najednou vsechno v pohode, po resetu palm hned nabehne. Sice se Locale stale v Blazeru nesnese s Fon4OS5, ale Locale, na rozdil od Pilocu, podporuje vestaveny small font, tudiz uz nemam potrebu font4os5 v Blazeru pouzivat.

Musim sice ozelet prepinani kodovani, ale co se da delat. BTW, nekde jsem tady cetl, ze se po instalaci Locale, cast G plochy zmenila, ja nic takoveho nepozoruji. Nevite nekdo, kde delam chybu?

Jo, taky mi nejde nainstalovat NetFront, po instalaci cykloreset a dokud to nesmazu, tak furt dokola.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 19. září, 2006 16:11    Předmět: Citovat

Na TX ke změně Graffiti plošky nedochází. Ten problém s PiLocem by bylo dobré přidat sem: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=156
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: út 19. září, 2006 16:51    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Na TX ke změně Graffiti plošky nedochází. Ten problém s PiLocem by bylo dobré přidat sem: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=156


To je skoda, ze na TX G ploska nemeni. To by se mi libilo.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 19. září, 2006 17:08    Předmět: Citovat

jj, je to velká škoda. Vůbec způsob zadávání diakritiky za dob TT3 byl mnohem příjemnější. Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: po 12. únor, 2007 13:40    Předmět: Citovat

Tak jsem zase po dlouhe dobe dosel k HR a jake je moje prekvapeni, ze male fonty v Blazeru jiz nejsou ceske. Je to divne....
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vlastimil
nováček
nováček


Registrace: 9.6. 2005
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po 12. únor, 2007 14:16    Předmět: Citovat

lemik napsal:
Tak jsem zase po dlouhe dobe dosel k HR a jake je moje prekvapeni, ze male fonty v Blazeru jiz nejsou ceske. Je to divne....

Už jsem se s tím také setkal. Pomohlo mi v Locale vrátit zpět angličtinu a poté přepnout zase na češtinu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: po 12. únor, 2007 14:23    Předmět: Citovat

Zafungovalo. Diky... Skoda, ze me to nenapdlo.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412