Fórum - Zobrazit téma - ceska lokalizac - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ceska lokalizac
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kuliko
nováček
nováček


Registrace: 11.9. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá 27. říjen, 2006 19:04    Předmět: PiLoc v Trio650 Citovat

Přátelé mám Trio650 a PiLoc mi dělal problém. Nemohl jsem příjmout příchozí hovor ani si nezavolat, protože se restartoval celý mobil. Tak jsem ho odinstaloval a sháním jiný program české lokalizace. Zatím jsem ho neobjevil. Poradí někdo!!! Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
eLzyx
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2005
Příspěvky: 80
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: pá 27. říjen, 2006 19:18    Předmět: Citovat

Na Treo 650 fw 1.20 funguje Piloc lite deluxe - tzn. podpora českých znaků(systém bez překladu). Mno a pak je k dispozici LOCALE, kterou můžeš najít tady v eshopu. S tou zkušenosti nemám.
Používám částečně Mírovu romku + zbytek svoje počeštění odlišných věcí or Míra rom. Ale podle dotazu soudím, že nemáš příliš zkušeností s palmos, takže na rom falsh radši zapomeň.
_________________
Palm Pre Minus WebOS 2.1
bylo:
TREO 650 + 1GB SD + Bluetooth gps
Palm Tungsten T3 + wifi karta + 256MB SD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CZTomi
nováček
nováček


Registrace: 25.11. 2006
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá 05. leden, 2007 19:45    Předmět: Citovat

Když už tu je řeč o Treu650; mám na něm Piloc 3.81 with BiDi (sic nevim co to je, mám to pár tejdnů) a zkušenost je taková, že padalo kdeco, nakonec jsem se ustálil na nastavení s podporou češtiny, bez překladu interface. Ale i tak se mi to občas dostane do stavu, kdy si to "plete písmenka" prostě místo "o" to píše "p", ačkoli "O" je "O" a dělá to i na jiných klávesách (ale vždy stejně, jako by byla nabořená mapa klávesnice). Taky občas PIN do telefonní části je problém (klávesa 7 se mapuje jako Machr Nešťastný
Ale už to nepadá (jen WordToGo ale na to kašlu)

Ale už jsem si na to nějak zvykl.

Off Topic: Ahoj VDC, už sis spravil ARO? Pobavený T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 05. leden, 2007 22:26    Předmět: Citovat

Buď máš špatnou verzi PiLocu a nebo nemáš v nastavení vybranou klávesnici pro Treo. ...a nebo máš specializovanej firmware pro nějakýho operátora.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CZTomi
nováček
nováček


Registrace: 25.11. 2006
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so 06. leden, 2007 17:01    Předmět: Citovat

Nápad Nápad Nápad
Teda jinými slovy: pokavád si nastavím ext. keyboard na Not in use, plyne z teho problém Nápad ; nechám-li tam Treo6xx, je po problému

Jo, to souhlasí s tím co jsem odpozoroval Nápad Nápad

To sem ale mamlas co Pobavený Pobavený

Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412