Fórum - Zobrazit téma - Fólie - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Fólie

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: ne 24. září, 2006 13:36    Předmět: Fólie Citovat

Koupil jsem si přes PalmHelp ochranou fólii na palmTX a rád bych jí tam teď nějak nainstaloval. Jaké kdo máte tipy pro její nandavání? Zatím tam mám tu univerzální palmáckou, a samozřejmě se mi i po pečlivém vyčištění povedlo zanechat tam jedno malé smítko (ale takové černé, které docela vadí) a navíc je to trochu nakřivo Smutný
Takže tu fólii sundám a jak potom nejlépe na to nandání? Ono bohužel druhá šance v tomhle případě moc není, protože když se to nepovede, tak opětovné sloupávání a nandávání moc nejde Rozpačitý

Jinak mě taky překvapilo, že Hardcase, kterej mi taky přišel, je tak "divně" udělanej - strašně volný panty a navíc když je zavřenej, tak je palm volnej pro kmitání dopředu dozadu. Takhle si teda perfektní ochranu palmu nepředstavuju Smutný Myslel jsem, že to bude jako hardcase který jsem viděl u kamaráda na iPAQ - perfektní zpracování a PDA v něm drží pevně, navíc obklopeno tenkou vrstvou neoprénu (či co to je za materiál). Smutný
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: ne 24. září, 2006 14:32    Předmět: Citovat

Folie: Nekde jsem slysel, myslim ze to rikal PAjDA loni na srazu, ze je nejlepsi nasazovat folii v novem a nepouzitem sacku na odpadky (takovy ten cerny). Ja jsem koupil nejakou statickou folii a po nasazeni jsem ji asi 5x sundal a omyl a pkaj sem ji nasadil v nove tasce obchodniho retezce Delvita. Timto jim chci podekovat Pobavený Takze, sundat, pokud to jde tak umyt, ocistit display a nasadit v sacku.

Hardcase: tenhle hardcase je peknt s h i t. Ja si ho takhle vypolstroval.



Ted mam kozeneho Krusella a je to fajn.

Edit:
Stejne se Ti asi ulomi ten zobacek, co muze za to, ze Hardcase zavreny. Proste, Palm prislusenstvi stoji za starou belu. Koupil jsem si origos kolebku a harcase jsem musel vzdycky sundat. Ted ho sice vyndavam z Krusellu, ale zase se neotlouka o hardcase Nešťastný
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: ne 24. září, 2006 15:14    Předmět: Citovat

To škoda že mě nikdo neupozornil dřív... Teď budu mít místo pořádné ochrany palmu jen tu standardně dodávanou "věc" přes displej. Ten case je fakt naprd Nešťastný
A hardcase ležet v šuplíku (zas tak levná věc to není aby mě to neštvalo Smutný )
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: ne 24. září, 2006 16:16    Předmět: Citovat

Czechnology napsal:
To škoda že mě nikdo neupozornil dřív... Teď budu mít místo pořádné ochrany palmu jen tu standardně dodávanou "věc" přes displej. Ten case je fakt naprd Nešťastný
A hardcase ležet v šuplíku (zas tak levná věc to není aby mě to neštvalo Smutný )


Mno, normlne tam prilep 2 kousky molitanu a mas klid. Jinak tenhle problem se tady urcite resil.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: ne 24. září, 2006 17:40    Předmět: Citovat

Asi budu spíše hledat dál, tohle pouzdro je fakt mizerný Smutný
Pomalu zas ztrácím víru ve výhody i-nakupování Smutný

Takovéhle nebo takové pouzdro vypadá moc dobře a stojí skoro stejně jako to palmácký Rozpačitý
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: ne 24. září, 2006 19:30    Předmět: Citovat

Ten od Proporty vypada faky super, dokonce je i na opasek. Neco podobneho dela myslim i Brando, prodavaji to http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_Adp_0143 Od Brando jsem mel folii a byla dobra.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: so 30. září, 2006 20:41    Předmět: Citovat

Tak jsem se pokoušel fólii nainstalovat v sáčku, příprava jak jen to šlo ... a stejně to dopadlo mizerně, pořád tam jsou kousky prachu, malý podivný bublinky (který už tam zůstávaj i když to odlípnu a zkusím přilepit znovu bez bubliny.... Smutný
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Pajoncek
nováček
nováček


Registrace: 21.12. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: pá 05. leden, 2007 10:19    Předmět: Citovat

Czechnology napsal:
Tak jsem se pokoušel fólii nainstalovat v sáčku, příprava jak jen to šlo ... a stejně to dopadlo mizerně, pořád tam jsou kousky prachu, malý podivný bublinky (který už tam zůstávaj i když to odlípnu a zkusím přilepit znovu bez bubliny.... Smutný

Bubliny vacsinou po par dnoch zmiznu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 05. leden, 2007 11:16    Předmět: Citovat

Sice po dlouhé době, ale nový způsob nasazování fólie..
Sedím si takhle u stolu a rodiče co se za mnou přijeli do Prahéé podívat říkají: takhle tam budeš mít prach, udělej to nad párou, dýchni na displej. A já na to "a proč?". A oni "protože ve vlhkém prostředí se nepráší". Takže jsem vzal zvlhčovač vzduchu, zapnul ho v koupelně, zavřel dveře a po cca hodině jsem tam vlezl. Sauna jako kráva, ale nasazení fólie prostě nádhera. Ani jedno smítko, nic! Tak jenom pro zkoušku jsem to sundal znova, chvíli mával s fólií aby jako nachytala prach a znova nalepil na displej. A zase nic, žádné smítko

Takže vykašlete se na nepohodlné tašky, až se vaše manželka či přítelkyně vykoupe, skočte do koupelny (nebo ještě když se koupe, to je na vás Vysmátý ) a nalepte to dokud je tam vlhko.
Displej se neorosí, to se nebojte.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 05. leden, 2007 12:21    Předmět: Citovat

Hmm, to zní dobře, jen nevím, jak to budeme realizovat v kanceláři Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
teret
plavčík
plavčík


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá 05. leden, 2007 12:36    Předmět: Citovat

ja to delam tak, ze folii oplachnu vodou, trochu vodu oklepu a jeste vlhkou prdnu na displej, vytlacim prebytecnou vodu a bublinky, pak hrokovzduskou / fenem s rozumne nastavenou teplou osusim a je to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 30.6. 2006
Příspěvky: 90
Bydliště: DC

PříspěvekZaslal: pá 05. leden, 2007 12:51    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Hmm, to zní dobře, jen nevím, jak to budeme realizovat v kanceláři Pobavený


tak já nebudu pořád větrat, ráno je tu vždycky pěkná sauna Radostný
_________________
Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 05. leden, 2007 13:40    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Hmm, to zní dobře, jen nevím, jak to budeme realizovat v kanceláři Pobavený

Nemáte horkou vodu? Vysmátý Vysmátý Vysmátý Vysmátý Pobavený Pobavený Holt nahrnete hodně lidí do jedné kanceláře, seženete si jejich rychlovarné konvice a začnete všichni hromadně vařit vodu a dýchat Pobavený To by bylo aby nebylo Vysmátý člověk může bejt blbej ale musí si umět pomoct Vysmátý

teret napsal:
ja to delam tak, ze folii oplachnu vodou, trochu vodu oklepu a jeste vlhkou prdnu na displej, vytlacim prebytecnou vodu a bublinky, pak hrokovzduskou / fenem s rozumne nastavenou teplou osusim a je to.

Hehe, abys jednou tu vodu nevytlačil pod displej. To bys taky nemusel přístroj zapnout

UsiReV napsal:
Badel napsal:
Hmm, to zní dobře, jen nevím, jak to budeme realizovat v kanceláři Pobavený


tak já nebudu pořád větrat, ráno je tu vždycky pěkná sauna Radostný

Ty rád větráš? To mě vždycky všichni nadávají Machr
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412