Fórum - Zobrazit téma - nastaveni sychnronizace - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

nastaveni sychnronizace

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fiksa
nováček
nováček


Registrace: 19.11. 2006
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne 19. listopad, 2006 21:34    Předmět: nastaveni sychnronizace Citovat

ahoj, jsem zacatecnice v uzivani Palmu, nemohl byx mi nekdo poradit, jak nastavit HotSync? Kdyz zadam na Palmu synchronizaci tak se mi v PalmDesktopu nic nezmeni, a naopak ,kdyz zadam napr. fotku do PalmDesktopu a dam na Palmu synchronizaci tak se mi v Palmu take nic nezmeni, kde delam chybu?.....Prosim poradte....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 19. listopad, 2006 22:06    Předmět: Re: nastaveni sychnronizace Citovat

fiksa napsal:
ahoj, jsem zacatecnice v uzivani Palmu, nemohl byx mi nekdo poradit, jak nastavit HotSync? Kdyz zadam na Palmu synchronizaci tak se mi v PalmDesktopu nic nezmeni, a naopak ,kdyz zadam napr. fotku do PalmDesktopu a dam na Palmu synchronizaci tak se mi v Palmu take nic nezmeni, kde delam chybu?.....Prosim poradte....

Ve složce kde se nachází instalace (standardně by to mělo být PalmOne) je složka se jménem profilu uživatele (třeba fiksa - záleží na nastavení). V té složce profilu je HotSyncLog.htm nebo prostě nějakej log. Kdyby jsi ho sem mohla dát, vědělo by se víc. Protože pokud se změna neděje ani na jedné straně, ani po restartu PC, je to hodně divné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fiksa
nováček
nováček


Registrace: 19.11. 2006
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út 21. listopad, 2006 9:08    Předmět: Citovat

ahoj, podivam se na to a urcite dam vedet, jeste jsem se chtela zeptat zda se ta synchronizace nemusi nekde nastavit, jako co se odkud bude synchronizovat....diky za odpoved, zatim ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 21. listopad, 2006 13:24    Předmět: Citovat

fiksa napsal:
ahoj, podivam se na to a urcite dam vedet, jeste jsem se chtela zeptat zda se ta synchronizace nemusi nekde nastavit, jako co se odkud bude synchronizovat....diky za odpoved, zatim ahoj

Už dlouho jsem neinstaloval PalmDesktop, takže si nepamatuju přesně. Ale co si matně vzpomínám, tak po instalaci to chce snad jenom číslo portu (u starších PDA co nemaj dodávanej kabel k USB) ale to je vše. Už u Zire 31 jsem jen nainstaloval a spustil. Jo a ještě to chtělo jako inicializaci vědět Hotsync jméno. To si prostě po vybalení PDA a první instalaci člověk vymyslí. To je v manuálu, takže radši odkážu tam, protože opravdu jsem dlouho neinstaloval.

Jinak, synchronizace neproběhne, pokud nejsou obě strany připraveny (PC a PALM). Pokud v PDA začnu synchronizaci bez PDA (špatně připojené, špatně zvolený port), prostě se nic nestane a PALM bude jen čekat a nic se nebude dít. To samé v PC.
Co se synchronizovat má se nastavovat nemusí. Až pokročilejší uživatele si mohou nastavit co se synchronizovat nemá, to ale tak kvůli urychlení. V tomto problém jistě nebude, já sám jsem to nepotřeboval
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
plamator
nováček
nováček


Registrace: 15.12. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po 14. květen, 2007 13:51    Předmět: Jméno Citovat

Nevíte náhodou někdo jak změnit juméno uživatele v hotsync?..myslim v palmu..dostal jsem ho se jménem Zdendulak..což mi moc nevyhovuje..jinak jak vytvořit jinýho uživatele v desktopu vim...díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vecernik
plavčík
plavčík


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: po 14. květen, 2007 15:01    Předmět: Citovat

myslim ze by melo stacit palm hotsyncnout po hardresetu. Palmdesktop by se mel zeptat jakyho uzivatele chces hotsyncnout, takze muzes zvolit toho novyho, kteryho sis vytvoril. (nezapomen ze tim ale ztratis vsechny data, ktery jsis predem nezazalohoval)
Primo v palmu to jde taky, ale neni to uplne dokonaly. Kdyz pouzijes MultiUserHack, tak v menu -> preferences, najdes policko Deflaut Hotsync ID... a tam staci napsat to ktery budes chtit pouzivat. Vetsina programu se pak tvari jako by melo to novy jmeno, ale treba UDMH tim neoklames...
_________________
Treo650 + 2 GB SD + BT klavesnice + BT sluchatka + BT GPS ... co vic si prat? akorat vetsi RAM a Dynamic Heap a funkcni linux..
.. a ten multitasking by se obcas taky hodil Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 14. květen, 2007 16:00    Předmět: Citovat

Stačí přejmenovat uživatele v Palm Desktopu a pak sesynchronizovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412