Fórum - Zobrazit téma - Sháním něco na psaní dokumentů - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Sháním něco na psaní dokumentů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 12. říjen, 2006 18:41    Předmět: Sháním něco na psaní dokumentů Citovat

Sháním něco na psaní dokumentů v češtině. Jde mi pouze o TXT soubor, nic jiného. Soubory jsou poměrně veliké, takže MEMO a podobné prostě nestačí. Používal jsem tejpWriter, ale ten mě štval víc a víc, protože diakritiku ignoruje (UNICODE radši nezmiňuju) a psát tak rychle bez toho neumím.
Zatím zkouším CardTXT. Znáte někdo něco lepšího?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: čt 12. říjen, 2006 18:58    Předmět: Citovat

SiED?
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xmpetr
nováček
nováček


Registrace: 19.1. 2006
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt 12. říjen, 2006 20:16    Předmět: officesuite Citovat

Docs z MobiSystems OfficeSuite umí Unicode, txt/rtf/doc a také umí pracovat přímo s TTF fonty bez konverze.

A jen taková maličkost, poradí si i z japonštinou viz odkaz Radostný
docs a japonština
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 12. říjen, 2006 20:32    Předmět: Re: officesuite Citovat

xmpetr napsal:
Docs z MobiSystems OfficeSuite umí Unicode, txt/rtf/doc a také umí pracovat přímo s TTF fonty bez konverze.

A jen taková maličkost, poradí si i z japonštinou viz odkaz Radostný
docs a japonština

Kurňa, já si říkal že mi xmpetr něco říká a teď mi to došlo Mrkající Jj, to jsem já, ten věčnej rejpal skrejvající pod michael

Jelikož mám Docs to go přímo v Palmu, budu se hodně rozhodovat. Ale ta japonština navrch to asi rozhodne za mě Machr
Super zpráva!

lemik napsal:
SiED?

SiED je fajn, ale ne pro psaní dokumentů delších než 10 stran. Pak se začíná zpomalovat ukládání a to znatelně. Týká se ale pouze dokumentů psaných, nikoliv otevřených...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412