Fórum - Zobrazit téma - Zůstali nějací uživatelé - pochlubte se - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zůstali nějací uživatelé - pochlubte se
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: pá 06. duben, 2018 14:35    Předmět: Odpoved Citovat

Ja bych rad alespon 1x v zivote dostal do ruky palmova vecka od Sony, ale to uz se mi bohuzel asi nepostesti. Pred casem byly za tezke penize na bazosi, ale nechtelo se mi platit tolik za chvilku hrani.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rd358
nováček
nováček


Registrace: 28.3. 2018
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá 06. duben, 2018 15:03    Předmět: Citovat

Máš na mysli ty modely xpro nebo jak se to jmenovalo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: pá 06. duben, 2018 15:26    Předmět: Odpoved Citovat

Sony Clie PEG-NR60, PEG-NR70, PEG-NX60, PEG-NX70, NZ90, UX50 a podobne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rd358
nováček
nováček


Registrace: 28.3. 2018
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá 06. duben, 2018 18:45    Předmět: Citovat

BTW, kupovali jste někdy něco na palm.cz, jak je tu odkaz? Mám něco v merku ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: so 07. duben, 2018 20:29    Předmět: Odpoved Citovat

Nakupoval jsem tu obcas v dobe, kdy byly palmy aktualni a psal jsem clanky pro PalmHelp a cca pred rokem by bylo jeste majitelem potvrzenio, ze prodej normalne funguje. Vic nevim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: út 10. duben, 2018 21:23    Předmět: Citovat

Taktez jsem obcas neco nakoupil nebo napsal clanek. Jinak v poslednich dnech po netu koluji clanky, ze cinani, kteri vlastni znacku Palm chystaji nejake nove telefony s Androidem pod Palm znackou. Kdyby pridali zajimave bonusy v podobe nativni podpory starych PRC aplikaci atd., stalo by za zvazeni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: út 10. duben, 2018 21:36    Předmět: Odpoved Citovat

To zneuziti znacky je sice pravda, ale na nejakou podporu PRC zapomen. Podle me to bude neco jako soucasna Nokia, jen vydaji soucasny mizerny hnus se starou znamou znackou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: út 10. duben, 2018 21:45    Předmět: Citovat

Jasne, bude tam vysoka pravdepodobnost, ze to tak bude. Nicmene pokud je cinan chytry (a takovi existuji - viz. uspechy Huawei, Honoru, Xioami atd.), budou muset pridat neco extra. Jinak musej vedet, ze nizsi/stredi trida telefonu spolu se starym logem nemuze masove uspet. Emulatory PRC pro Android existuji - integrace tohodle do ROM, spolu s customizacemi androidich PIM aplikaci tak, aby to vypadalo podobne jako kdysi na Palmech nebo podpora stylusu a grafiti, by uz nejake usery presvedcit mohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412