Fórum - Zobrazit téma - Rozprodání sbírky - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Rozprodání sbírky
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: čt 20. říjen, 2016 18:59    Předmět: Citovat

Vida, všecko si pamatuješRadostný

Spadl mi T|X a od té doby nefungují tlačítka, takže leží v šuplíku a čeká na flex kabel. Druhý T|X, ten od tebe, stále spokojeně používá jeden kamarád jako čtečku knih.

Denně mě budí Treo, takže nějaké ty PalmOS záchvěvy stále jsou. Občas večer si stále jen tak proklikám systém a říkám si, jak skvělý byl - třeba kalendář pořád považuji za nepřekonatelný. Na ten z BlackBerry jsem si zvykl, ale paradoxně update na 10.3.1 mu dost ublížil, ale zvykl jsem si. Na současném místě totiž také využívám online synchronizaci, ale stále koketuji s myšlenkou, že až mě pošlou jinam, kde to nebudu potřebovat, a BB OS10 bude nepoužitelný, kombinace m500 a mobilu bude super:-)

Ještě se mi to balit nechce:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: út 25. říjen, 2016 7:45    Předmět: Citovat

Zkusil bych ebay a hledat T5/TX, které nefungují. Pošta z EU nebude moc drahá. Jinak koukal jsem a dají se stále na ebay sehnat i nové TX, T5 a E2, jen vybalené z krabic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BobsenClark
nováček
nováček


Registrace: 23.11. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st 26. říjen, 2016 11:33    Předmět: Citovat

No já už z palmu utekl dávno a vracet bych se opravdu nechtěl. Doba je jinde a možnosti propojení všeho se vším poskytují úplně jiné možnosti. Je ale pravda, že i nadále používám Palm TX na memorování slovíček, protože nic lepšího než Supermemo jsem na iOS nenašel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: pá 04. listopad, 2016 6:39    Předmět: Citovat

Na mě ještě v šuplíku kousky koukají nicméně je mi jich líto..Radostný možná kvuli tomu jak Palm dopadl.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: pá 04. listopad, 2016 14:55    Předmět: Odpoved Citovat

Ja jsem zase ted zacal skupovat levne vyprodejove palmiky. Z tech novych Android/iOS hnusu si stejne nikdy nic nekoupim, tak si alespon takhle udelam radost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: út 15. listopad, 2016 19:16    Předmět: Citovat

Líbí se mi, jak se tu rozjela diskuze. Ale všichni jen prodáváte a nikdo nic nechcete koupit. :^D
Mimochodem, když jsem ještě probíral příslušenství k palmům, tak jsem našel 16MB SD kartu s potiskem Palm - Expansion Card (zezadu má napsaný Made in USA). :^)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 16. listopad, 2016 16:17    Předmět: Odpoved Citovat

No ja si ted nekolik palmu koupil, ale za cenu cca 200Kc plus postovne. Na ty tve jsem tusim narazil na bazosi a tisice ti za to fakt dneska nikdo neda. Treba NX70 bych si zatracene rad nekdy vyzkousel, ale takovy penize za par hodin blbnuti fakt nedam, stejne jako vetsina mistnich lidi. Chapu, ze v dnesni dobe jsou to unikatni sberatelske kousky, ale bohuzel nejsou kupci. Bud bys to musel pustit za smesne penize, nebo mozna zkusit nejake setkani typu Bytefest, jestli by se nekdo nechytl.
Chapu, ze te timhle asi nepotesim, ale takova je soucasnost. Za toaletak od Apple bys utrzil miliony, ale poradny masiny temer nikdo nechce. Jen doufam, ze neskonci nekde v popelnici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: čt 17. listopad, 2016 22:26    Předmět: Citovat

Jo, to máš pravdu. Ale když se podívám, za kolik se to prodává na ebay atd., tak to jsou ještě nízké ceny. Takže jsou dvě možnosti - buď to prodám tu v ČR, nebo to hodím na zahraniční trhy a uvidím. Ale pokud se to neprodá ani tu ani tam, tak si je hold sem tam někdy nabiju a zavzpomínám.

Ale ty ceny jsou úměrné vůči "historičnosti" těchto zařízení. Navíc jsou většinou fakt v super stavu. Když se podívám, za kolik se prodávají PDA značky Psion - cca 800Kč - 2000Kč, tak jsem na stejné úrovni. :^'
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: pá 18. listopad, 2016 10:24    Předmět: Citovat

Schovávejte,schovávejte. Za pár let budou mít cenu historickou. Dejme tomu tak 15 let. Možná se tu ještě i sejdem Vysmátý
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: pá 18. listopad, 2016 20:29    Předmět: Odpoved Citovat

V tom pripade to radeji prodej v zahranici, tady asi tezko uspejes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: so 19. listopad, 2016 11:45    Předmět: Citovat

DanteMC napsal:
Schovávejte,schovávejte. Za pár let budou mít cenu historickou. Dejme tomu tak 15 let. Možná se tu ještě i sejdem Vysmátý


No, ale během 15-ti let tam může zdegradovat nějaká součástka a Palmíka nezapnu. :^\
Za pár let bude některým kouskům, co mám, 20 let, a to už je úctyhodný věk na takovou elektroniku. V dnešní době sotva něco vydrží 5 let. :^]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: čt 24. listopad, 2016 10:57    Předmět: re Citovat

Mě nostalgie nutí si kousky nechat a občas si prohlížím i staré NVBackup zálohy, co jsem to vlastně dříve dělával...člověk se u toho cítí všelijak..Jak tak koukám, moc programu na Palm OS už člověk nesežene..:/ Vzpomínám často na Pajduv web ,byl pro mě modlou ,samozřejmě s tímto Vysmátý
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: so 03. prosinec, 2016 22:05    Předmět: Citovat

Citace:
No, ale během 15-ti let tam může zdegradovat nějaká součástka a Palmíka nezapnu.


Mám to podobný. Furt si říkám, že Treo se mnou zažilo kdeco a tak by bylo lepší jako budík používat třeba Tungsten E2. Jenže ze sbírky mobilů mám špatnou zkušenost - jak jsem plně funkční mobil vrazil do šuplete, za pár měsíců už zapnout nešel, a baterií to nebylo; tu jsem často přehodil z jiného funkčního kusu.

Představa, že odejde Treo, se mi nelíbí. Chci oslavit těch deset let a už nezbývá mnoho:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so 03. prosinec, 2016 23:04    Předmět: Citovat

a b c
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde


Naposledy upravil killinghawk dne út 02. duben, 2019 8:41, celkově upraveno 20 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: po 16. leden, 2017 20:29    Předmět: Citovat

CARDI napsal:
DanteMC napsal:
Schovávejte,schovávejte. Za pár let budou mít cenu historickou. Dejme tomu tak 15 let. Možná se tu ještě i sejdem Vysmátý


No, ale během 15-ti let tam může zdegradovat nějaká součástka a Palmíka nezapnu. :^\
Za pár let bude některým kouskům, co mám, 20 let, a to už je úctyhodný věk na takovou elektroniku. V dnešní době sotva něco vydrží 5 let. :^]


Když to tak vemu, jediný HW problém co jsem s pár Palmy měl a nezavinil svou vinou např. při demontáži, byl rozjetý digitizér, který se ovšem dal za pár kaček z ibeje "fixnout" digitizérem skleněným, vyčerpaná baterie šla v pohodě taky vyměnit. Podobný opravy jsou dneska jenom fikce a na konci životnosti půjde všechno do elektro odpadu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412