Fórum - Zobrazit téma - Čím jste nahradili Palm? :-) - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Čím jste nahradili Palm? :-)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: st 14. květen, 2014 21:03    Předmět: Geneze Citovat

Nejprve SGH i780 s WM 6.1 a teď BlackBerry 9320.

Prostě vždy něco s HW klávesnicí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lukas666
plavčík
plavčík


Registrace: 20.3. 2005
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá 16. květen, 2014 13:14    Předmět: Citovat

Nejdřív jsem Palm nahradil Androidem, což beru jako prima hračku, ale nevyhovuje mi roztříštěnost, oprávnění, který požadujou aplikace, provázanost Google s různejma NSA špiclama apod, tak mám teď BlackBerry... a pořád vzpomínám na defaultní palmí kalendář... Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: út 20. květen, 2014 2:03    Předmět: Citovat

Ne ,ne Radostný. Androida mám sice rád to jo, ale dokážu k tomu objektivně přistoupit.

Jde o to , že uživatelská podpora a budoucí evoluce je u Androidu zatím jistá. Navíc mi vyhovuje po všech stránkách a pomalu se dá říct že "desktop je v kapse".

To co se stalo je až skoro neuvěřitelné, jak se celá éra smartphonů změnila na současný stav. Navíc jsem fanda technologickejch vychytávek typu Google Glass a prostě společnost Google v tomhle válí ,nemají laxní přístup k věcem a chyby okamžitě opravují.( Možná jednou vymyslí umělou inteligenci). Vysmátý

Od Androidu 1.0 se toho změnilo hrozně moc a dnešní 4.4.2-4.4.3 je sice vykrádačka ,ale když ono to tak krásně šlape. Všechno mám propojený ,moje Windows 8.1 update 1 krásně synchronizujou co se dá s Googlem a život jde dál.
Ale taky si zahraju ,pokecám přes IMka, zavolám si přes Viber nebo Skype ,zapíšu si poznámky ,statusy či geotagy a nevim co ještě. Je toho moc Vysmátý

Navíc pocit paranoi nebo že mi někdo krade moje data? Bože koho by zajímalo že někam jdu nebo si jdu koupit rohlíky ve středu.

Pro mě Google je budoucnost...a ano , stejně tak jak jsem obdivoval Palm ,tak nyní i Android.

S pozdravem ,DanteMC.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út 20. květen, 2014 7:30    Předmět: Citovat

Tobě možná špiclování přijde jako druhotné vzhledem k bezvýznamnosti tvých dat, ale zapomínáš na možnou diverzi. Někdo zjistí tvé heslo a pak ti ho změní zrovna, když máš na mailu důležitou korespondenci. Ty se nemůžeš dostat na mail, ale nemůžeš si stěžovat, protože svá hesla si musíš chránit sám. Je to sice svého druhu trestný čin, ale obrana neexistuje. Můžeš se tak maximálně vrátit k tužce a papíru.

Nabízejí se i jiné varianty například s bankovním účtem nebo kreditní kartou, které vypadají hrozivěji. Změna pinu u bankovní karty nebo hesla u účtu v bance pak může napáchat větší škodu než bys očekával navzdory tomu, že se ti z účtu nic neztratí. Nemůžeš v klíčový okamžik provést důležitou transakci, nemůžeš zaplatit faktury atd.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde


Naposledy upravil killinghawk dne út 20. květen, 2014 9:20, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lukas666
plavčík
plavčík


Registrace: 20.3. 2005
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: út 20. květen, 2014 7:46    Předmět: Citovat

killinghawk: presne.

dante: jasne, ze data jednotlivce, kterej si pise, ze ma ve stredu koupit rohliky jsou k nicemu. ale kdyz si google posklada data desitek milionu lidi, tak mu zcela jasne vyjde, ze si vsichni kupujou rohliky ve stredu a on skoupi pekarny a na rohlicich bude kazdou stredu jeho logo. a kdyz vymenis rohliky za cisla kreditek a pekarny za banky, tak uz mas docela slusnej prehled o tom, jaky prachy, kdy, od koho a kam tecou, zjistis fury veci a muzes ovlivnit spousty lidi, zivotu... stejne tak mas k dispozici udaje z kalendare, gps, takze google, a to ho nechci demonizovat, je proste velkej bratr se vsim vsudy. a android je idealni cesta k tomu, jak ty data nenarocne sbirat... a uzivatele je prece tak radi davaj k dispozici. a toho se proste nechci ucastnit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: út 20. květen, 2014 11:24    Předmět: Citovat

Lukas666 napsal:
killinghawk: presne.

dante: jasne, ze data jednotlivce, kterej si pise, ze ma ve stredu koupit rohliky jsou k nicemu. ale kdyz si google posklada data desitek milionu lidi, tak mu zcela jasne vyjde, ze si vsichni kupujou rohliky ve stredu a on skoupi pekarny a na rohlicich bude kazdou stredu jeho logo. a kdyz vymenis rohliky za cisla kreditek a pekarny za banky, tak uz mas docela slusnej prehled o tom, jaky prachy, kdy, od koho a kam tecou, zjistis fury veci a muzes ovlivnit spousty lidi, zivotu... stejne tak mas k dispozici udaje z kalendare, gps, takze google, a to ho nechci demonizovat, je proste velkej bratr se vsim vsudy. a android je idealni cesta k tomu, jak ty data nenarocne sbirat... a uzivatele je prece tak radi davaj k dispozici. a toho se proste nechci ucastnit...


To se dá pochopitelně vysvětlit. Já ten krok ze strany Googlu chápu. Navíc při koupi a použití Androidu to je všechno uvedeno při startu a prvním použití.

Jasné ,je pár vecicek o kterých se vůbec nemluví ,ale chování Googlu chápu.

Respektive každá velká společnost takhle jedná takže je to zbytečný řešit. Ať Apple,Google,Microsoft , kazdej si ty data tahá.

A proč? Není v tom jenom chtivost mít všechny data ,právě je to o tom co napsal Lukas.

Jenže ,není to logicky normální krok ? Oni jakožto provozovatelé systému vyžadují nejakou zpětnou odezvu a navíc pro budoucí moderní služby je tohle důležité. Navíc každej v dnešní době chce vydělat a Android to teda dělá přes reklamy ,a my si můžeme uvědomit že je to open source systém zdarma (bez Gapps)

Příklad, já si přes Cerberus zachránil telefon ,když mi ho ukradli.

Podle mě se chlapi okradáte o zajímavé možnosti ,customizaci a možná i klid.

Je 21. století měli by jsme si zvyknout že Start zmizel a Android zbírá data (hlavně kvůli Google Now).

A ano Google je velkej bratr ,viz koupení všech společností co se kolem něj jen pohnou , i robotických odvětví viz. Boston Dynamics a tak dále. A nejspíš už to tady dávno Google boti dávno přelouskali Vysmátý Takže ,ano chce bejt největší bratr .
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...


Naposledy upravil DanteMC dne út 20. květen, 2014 11:48, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: út 20. květen, 2014 11:36    Předmět: Citovat

killinghawk napsal:
Tobě možná špiclování přijde jako druhotné vzhledem k bezvýznamnosti tvých dat, ale zapomínáš na možnou diverzi. Někdo zjistí tvé heslo a pak ti ho změní zrovna, když máš na mailu důležitou korespondenci. Ty se nemůžeš dostat na mail, ale nemůžeš si stěžovat, protože svá hesla si musíš chránit sám. Je to sice svého druhu trestný čin, ale obrana neexistuje. Můžeš se tak maximálně vrátit k tužce a papíru.

Nabízejí se i jiné varianty například s bankovním účtem nebo kreditní kartou, které vypadají hrozivěji. Změna pinu u bankovní karty nebo hesla u účtu v bance pak může napáchat větší škodu než bys očekával navzdory tomu, že se ti z účtu nic neztratí. Nemůžeš v klíčový okamžik provést důležitou transakci, nemůžeš zaplatit faktury atd.


Teď ,ti nerozumím co se mi snažíš vysvětlit. To jako třeba mi Android support změní hesla?

Ano,vím že by toho teoreticky byli schopni ,ale nemůžou ze spousty hledisek ať už marketingových a nebo etických.

Navíc od toho abych nepřišel o hesla a citlivá data jsou firewally,antimalware a jiné to co známé z desktopu.

Upřímně ,mi přijde blbost když mi někdo povídá nejdřív o datech které zbírá Google a pak o heslech kreditních karet. Protože to jsou dvě různé odvětví nebezpečí míchané dohromady.

Problém hesel je vnější útok z internetu pomocí všech těch rootkitů,spywaru,malwaru. To konkrétně s Googlem nic společného nemá.

Navíc je blbost ,jen a jen lidí mít všude stejné heslo, ukladat je to kalendáře a poznámek,telefonních seznamů a všude možně.

Na citlivá data existují aplikace s šifrováním AES ,a ty by se na to měly používat. Blbost lidí ,když vědí, že intenzita útoků stále stoupá a útočníci vymýšlejí stále sofistikovanější způsoby útoku.

To je z mého pohledu. Zdravím.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út 20. květen, 2014 19:09    Předmět: Citovat

Přímo Android support žádná hesla bezdůvodně nemění, ale stačí pár znepřátelených mafiánů a udělají tobě nebo komukoli jinému ze života peklo ... zavolají na Android support, vysvětlí jim, že jsou třeba tví agenti, kteří se o tebe starají a sledují tě ... řeknou jim pár citlivých dat, která sami nasbírali tím, že tě sledovali, a pak jim Android support doslova vleze do p.r.d.e.l.e, protože jsou stejná hovada jako ty ... chtějí se jen zalíbit. Marketingová a jiná hlediska je nezajímají, o těch etických ani nemluvím - chtějí jen vyniknout, protože mají komplexy méněcennosti.

Mám s tím své zkušenosti...
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lukas666
plavčík
plavčík


Registrace: 20.3. 2005
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: út 20. květen, 2014 19:45    Předmět: Citovat

Citace:
každá velká společnost takhle jedná takže je to zbytečný řešit.
zbytecny to neni, pokud chces, aby ti nekdo nesahal na prava a svobodu. pokud je ti to jedno, neres to.

Citace:
není to logicky normální krok?
je, ale pokud mam moznost se toho neucastnit, rad ji vyuziju.

Citace:
Podle mě se chlapi okradáte o zajímavé možnosti ,customizaci a možná i klid.

vyzkousel jsem Android a opustil jej a lito mi to fakt neni. o klid me to fakt nepripravilo.

Citace:
měli by jsme si zvyknout že Start zmizel a Android zbírá data
ja jsem si na to zvykl (resp. vim, ze se to deje a nelibi se mi to) a Androidu uz tedy zadna data neposkytuji.

ad sifrovani - jasne, sifrovani je dobry, ale pokud alespon trochu sledujes deni kolem IT, tak moc dobre vis, ze pro vlady/bezpecnostni slozky neni slozity se domluvit s providerem/googlem/microsoftem/skypem, kterej ti umozni poslouchat cokoliv... bez ohledu na uzivatele.

zbytek jsou s prominutim cinty. "je to jedno, delaj to vsichni, customizace, ja tam zadny dulezity data nemam, co by si na me vzali, co mi dokazou" apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: út 20. květen, 2014 21:20    Předmět: Citovat

killinghawk napsal:
Přímo Android support žádná hesla bezdůvodně nemění, ale stačí pár znepřátelených mafiánů a udělají tobě nebo komukoli jinému ze života peklo ... zavolají na Android support, vysvětlí jim, že jsou třeba tví agenti, kteří se o tebe starají a sledují tě ... řeknou jim pár citlivých dat, která sami nasbírali tím, že tě sledovali, a pak jim Android support doslova vleze do p.r.d.e.l.e, protože jsou stejná hovada jako ty ... chtějí se jen zalíbit. Marketingová a jiná hlediska je nezajímají, o těch etických ani nemluvím - chtějí jen vyniknout, protože mají komplexy méněcennosti.

Mám s tím své zkušenosti...


Tohle už hraničí s tím na to vůbec reagovat ,sorry. Hovado, jseš jedině ty protože normální člověk se dokáže aspoň rozumně a bez urážek vyjádřit.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: út 20. květen, 2014 21:26    Předmět: Citovat

Lukas666 napsal:
Citace:
každá velká společnost takhle jedná takže je to zbytečný řešit.
zbytecny to neni, pokud chces, aby ti nekdo nesahal na prava a svobodu. pokud je ti to jedno, neres to.

Citace:
není to logicky normální krok?
je, ale pokud mam moznost se toho neucastnit, rad ji vyuziju.

Citace:
Podle mě se chlapi okradáte o zajímavé možnosti ,customizaci a možná i klid.

vyzkousel jsem Android a opustil jej a lito mi to fakt neni. o klid me to fakt nepripravilo.

Citace:
měli by jsme si zvyknout že Start zmizel a Android zbírá data
ja jsem si na to zvykl (resp. vim, ze se to deje a nelibi se mi to) a Androidu uz tedy zadna data neposkytuji.

ad sifrovani - jasne, sifrovani je dobry, ale pokud alespon trochu sledujes deni kolem IT, tak moc dobre vis, ze pro vlady/bezpecnostni slozky neni slozity se domluvit s providerem/googlem/microsoftem/skypem, kterej ti umozni poslouchat cokoliv... bez ohledu na uzivatele.

zbytek jsou s prominutim cinty. "je to jedno, delaj to vsichni, customizace, ja tam zadny dulezity data nemam, co by si na me vzali, co mi dokazou" apod.


Hele tohle je zbytečný řešit ,je to o preferencích uživatele. Topic zní "Na co jsme přešli a ne házejme kameny".

Cinty...no možná jo no, ale já furt nevidim co budou hluboce sledovat na běžném uživateli.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út 20. květen, 2014 21:50    Předmět: Citovat

Ty tady bez prominutí sázíš kretenismy, které pro mě nic neřeší. Já jsem ti tam dal demenci o tom, jak to funguje v mém případě. Žádné šifrování mě nemůže ochránit. Chrání mě jiné věci, které zde nemohu zveřejnit.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: st 21. květen, 2014 8:05    Předmět: Citovat

killinghawk napsal:
Ty tady bez prominutí sázíš kretenismy, které pro mě nic neřeší. Já jsem ti tam dal demenci o tom, jak to funguje v mém případě. Žádné šifrování mě nemůže ochránit. Chrání mě jiné věci, které zde nemohu zveřejnit.


A teď mi vysvětlli proč se teda o nich bavíš ,když si tak v ohrožení. V tomhle případě jdeš sám proti sobě.

Tohle je diskusní fórum pro lidi všech druhů inteligencí a názorů a měli by se navzájem respektovat. Navíc mě mrzí že ke mně zachováváš averzi a kdoví co po těch letech kdy ,jsme se jednou či vícekrát neztotožňili v názorech ( z mojí strany například nezkušenost).

Mě prostě přijde unáhlené ,jednat takhle na základě dvou tří špatně napsaných či míněných slov či vět.

Jistě si velkým přínosem pro tuhle a možná i jiné platformy ,ale vzájemným napadáním nic nevyřešíme.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st 21. květen, 2014 21:47    Předmět: Citovat

Chlapi, snad jste normalni slusni lide, kteri to zvladnou s dustojnosti a ne se takhle, naprosto zbytecne, ponizovat...
_________________
Visor Platinum--->Palm m515--->Tungsten T--->LifeDrive(Hitachi has died in action...)--->LF(SanDisk CF 4GB Extreme III 200x) ----> Palm m500 Smutný---> Treo Pro--->HTC HD2--->BlackBerry 9790
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: čt 22. květen, 2014 17:23    Předmět: Citovat

Pravda.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tomt
plavčík
plavčík


Registrace: 31.10. 2005
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt 29. květen, 2014 15:36    Předmět: Citovat

hahá,

zatím jsem své TREO 650 nemusel za nic vyměnit. Už pár let, ale mám u sebe 2 founy. Tím druhým je androidí HTC pro použití funkcí, které jsou s TREem problémové (navigace, aktuální mapy, wifi a prohlížení netu, foťák a ještě pár dalších).
Na palmu si stále držím Agendus, PalmFiction, pTunes, hry a kde co dalšího.
Svá data sice nemohu použít kdekoli na zemi z nějakého oblaku, ale zato je mám v telefonu, kde je používám...
A abych nutnosti náhrady předešel, mám v šuplíku záložní přístroj(e) Radostný
_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ SDHC 16GB Adata
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: po 02. červen, 2014 11:43    Předmět: BB10 Citovat

Po vyzkoušení iOS i Androidu jsem spokojeně zakotvil u BlackBerry 10. I když mám model bez klávesnice, jsem spokojen (sem-tam o tom píšu třeba na diit.cz) a doufám, že BB nezkrachuje, protože pak nevím kam už bych šel, když jsem s dvěma hlavníma platformama dnešního světa nedokázal žít Radostný
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: po 02. červen, 2014 16:35    Předmět: Citovat

Windows Phone (Lumia 920).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: út 24. červen, 2014 22:03    Předmět: Re: Odpoved Citovat

Citace:
Bohuzel nema poradnou ctecku knizek a OpeningHours.


Ja ho nahradil Windows Phone (Lumia 925) a tyto dva programy mi taky chybí, ale všimnul jsem si, že je to snad u všech ostatních mobilních OS... Takže mi asi zůstane doma jeden Palm TX kvůli programům a u postele se mi válí jeden Tungsten C - večer karty / ráno budík. Machr
Ostatní Palmy Trea zkusím dát na aukro a Centro se mi rozpadlo, proto Lumia, ta aspoň slušně fotí. Zlomyslný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 25. červen, 2014 15:28    Předmět: Odpoved Citovat

Kinter: zkus toto:
http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/ffa0d450-087c-44d5-a27a-e8f25a06683f

Jinak Opening Hours existuji na skoro vsechny platformy krome Javy a Blackberry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412