Fórum - Zobrazit téma - Česká diakritika pro webOS 2.x a 3.x - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Česká diakritika pro webOS 2.x a 3.x

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daemon
nováček
nováček


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt 12. prosinec, 2013 22:43    Předmět: Česká diakritika pro webOS 2.x a 3.x Citovat

Mám problém. Asi po 4 letech používání přístrojů s webOS jsem se dostal do situace, kdy potřebuji zadávat českou diakritiku. Systém ať je klidně anglicky, ale potřebuji mít možnost zadávat "háčky a čárky" ve svém Veeru s webOS 2.1.1 a jelikož se chystám na koupi Touchpadu, tak i pro webOS 3.0.5.
Stránky palmcesky.cz nefungují a odkazy zde na PalmHelpu také ne. Lze ještě někde stáhnou počeštění klávesnice pro výše uvedené verze?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: so 14. prosinec, 2013 21:16    Předmět: Re: Česká diakritika pro webOS 2.x a 3.x Citovat

Daemon napsal:
Mám problém. Asi po 4 letech používání přístrojů s webOS jsem se dostal do situace, kdy potřebuji zadávat českou diakritiku. Systém ať je klidně anglicky, ale potřebuji mít možnost zadávat "háčky a čárky" ve svém Veeru s webOS 2.1.1 a jelikož se chystám na koupi Touchpadu, tak i pro webOS 3.0.5.
Stránky palmcesky.cz nefungují a odkazy zde na PalmHelpu také ne. Lze ještě někde stáhnou počeštění klávesnice pro výše uvedené verze?


Mám PRE3 webOS 2.2.4 a nevím o tom, že by tam ta diakritika někdy šla . myslím, že to nikdy nedotáhli do konce.

Mám Touchpad webOS 3.0.5. tam, to existuje, ale je k tomu třeba soubor czech-r2.json který jsem zachránil v poslední chvíli od samotného autora Jana Grmely, který přešel na android. Soubor mohu zaslat. musí se to tam nějak nainstalovat, momentálně si nepamatuju jak , ale snad bych našel postup na fóru..


Myslím že návod je tady: http://forums.webosnation.com/touchpad-patches/306799-us-qwerty-vkb-layout-working-arrow-keys.html

jen se tomu předhodí ten czech-r2.json
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Daemon
nováček
nováček


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: so 14. prosinec, 2013 21:58    Předmět: Citovat

To já netuším, ale tady na PalmHelpu jsem našel článek o počeštení klávesnice pro webOS 2.x. Problém je, že odkaz je již mrtvý a nevím co se tam psalo - zdali to možné je nebo ne. Radostný
Pokud byste byl tak hodný a poslal mi ten seoubor na daemon@tiscali.cz, byl bych Vám vděčný. Touchpad zatím nemám, ale snažím nějaký vydražit přes eBay.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 14. prosinec, 2013 22:47    Předmět: Citovat

Byl bych vděčný za zaslání toho souboru i na admin @ palmhelp.cz, aychom ten chybný link mohli opravit.

Díky.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 16. prosinec, 2013 7:05    Předmět: Citovat

Ahoj, json soubor se dá normálně upravit a mělo by to jít. Nejlepší je natvrdo předělat to rovnou v locale, co máte nastavené - takže pro mně třeba en. Taky bych o ten soubor stál, občas se nabodeníčka hodí Radostný
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 17. prosinec, 2013 13:46    Předmět: Citovat

Ahoj, tak už mi to funguje na Pre3. Měl jsem totiž u sebe na disku lokalizaci pro 2.1 ze stranek palmcesky.cz. No vythal jsem z diffu ty dva json soubory a nakopiroval do Pre. Už píšu česky. Kdo bude mít zájem, pošlu. Víc PM, nevím zda se to dá šířit.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 19. prosinec, 2013 8:07    Předmět: Citovat

Pro všechny, we webarchivu Palmcesky.cz stále je a dokonce se soubory, takže můžete i stahovat: http://web.archive.org/web/20111230004118/http://www.palmcesky.cz/lokalizace-pro-webos-2.html
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 20. prosinec, 2013 13:54    Předmět: Citovat

Ahoj, stejným způsobem jsem nastavil českou diakritiku i manželce na Veeru. Občas se to hodí když člověk zadává kontakty.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412