Fórum - Zobrazit téma - Poslední vývoj kolem Palm, Inc. - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Poslední vývoj kolem Palm, Inc.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm Inc.
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 26. srpen, 2010 17:30    Předmět: Citovat

nox: Ale houbec, foťáky s wifinou už dávno existujou, a většina z nich se dá nastavit tak, že jakmile mají připojení k netu (obvykle na domácí síti nebo na free), tak fotky nahrnou do nastaveného alba a po dotazu případně vysypou kartu, abys měl pořád k dispozici dostatečnou kapacitu.
Takový foťák ti pak při první příležitosti vysype fotky na server a správně zkonfigurovaný rámeček kdekoli na světě je okamžitě začne prezentovat. Takže když u rodičů na zahradě vyfotíš kočku jak skáče po myši, na krbové římse se ta fotka otočí dřív, než projdeš dveřma.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: čt 26. srpen, 2010 19:44    Předmět: Odpoved Citovat

masoxCZ: Jenze stejne ten fotak musi nejakou tu flashku nebo kartu mit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 30. srpen, 2010 15:12    Předmět: Citovat

Tohle je o ničem.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 16. září, 2010 13:18    Předmět: Citovat

Pěkně napsané shrnutí posledního roku v Palmu:
http://www.abclinuxu.cz/clanky/pul-roku-s-palmem-propad-zmrtvychvstani-a-nadeje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: čt 16. září, 2010 14:41    Předmět: Citovat

Souhlas opravdu pěkné..
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 10. únor, 2011 15:12    Předmět: Citovat

Tak koukám, že Palm totálně odezněl.. když už ani kousek loga není na nových telefonech. Kdo si koupí HP webOS telefon? Radostný Já zrovna HP nemusím.... momentálně testuji čínský dualSIM telefon s Androidem 2.2 Radostný (chtěl jsem hlavně vyzkoušet jak jsou čínani daleko v technologiích) přes pár infarktů během objednávání a dodávání, nepříjemných i příjemných překvapení jsem zatím spokojen a vypadá to že Android bude pro mě schůdná cesta.
Uvidíme co WebOS, třeba to HP dokáže prodat... ale HP pro mě pořád znamená hlavně ošklivá tiskárna, plotr, a .. moloch.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 10. únor, 2011 15:44    Předmět: Citovat

HP je ideální firma na distribuci tabletů. Ale co se týče smartphonů, mám stejné dojmy jako ty. Čekal jsem, že telefony budou mít logo Palm pořád. No uvidíme.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: pá 11. únor, 2011 0:55    Předmět: Citovat

Dokonce jsem se na Precentral dočetl že nynější Web OS aplikace poběží v "emulačních oknech" v trojce.
Takže rozvrtanost se blíží...S tím updatem a vůbec kompatibilitou se ženou úplně jinam.Sakra,kde jsou ty PALMY!!Radostný.
Člověka to celkem zamrzí,holt s logem umřel další kus platformy.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 11. únor, 2011 8:03    Předmět: Citovat

DanteMC napsal:
Dokonce jsem se na Precentral dočetl že nynější Web OS aplikace poběží v "emulačních oknech" v trojce.


To je divný... když se přešlo u Palmu z m68k na ARM tak to bylo jasne, ale proc by ted neco emulovali? Staci mit updatovane aplikace. Stejne by me zajimalo, zda ve vsech aboutech zakladnich app bude vsude HP... na Palmech tam taky dlouho bylo PalmOne, pak Acces a ja nevim co. No.. kdysi HP znicil Compaq, vysal co se dalo a par let to prodaval, ted se bude dit to same s Palmem.

To Badel: mam doma porad oranzove mikiny Palm jak jsem kdysi vyhral nebo uz nevim za co, pouzivame je ja a zena temer porad uz nekolik let, proste jsme si je oblibili, casto si ji vezmu na motorku kvuli te oranzove barve. Ted premyslim jestli je neschovat, protoze to uz je historie a muze to byt sberatelsky kus odevu Vysmátý

A otazka, co PalmHelp, jsou uz nejake signaly ke spolupraci s HP? Nebo tady posledni zhasne...?
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: pá 11. únor, 2011 11:50    Předmět: Citovat

Skorpi: Stávající apps jsou v Mojo a ty pro trojku maj bejt v novym SDK( Enyo).
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: pá 11. únor, 2011 11:57    Předmět: Citovat

to jo souhlas,taky mě zajímá docela. Ále co,to už není ta samá platforma.I Web OS se pomalu mění až tam bude uplné Palmovské minimum,takže škoda.Vydržím ještě na palm OS co nejdéle.Ale kam se pak přesunout?
Android u mě začíná čím dál víc vzbuzovat větší odpor. O Applu radší nemluvě.Nerad to říkám ale WP 7 může být možná dobrý systém,protože je nyní menšinový.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 11. únor, 2011 15:16    Předmět: Citovat

Skorpi napsal:
A otazka, co PalmHelp, jsou uz nejake signaly ke spolupraci s HP? Nebo tady posledni zhasne...?


Signálu nejsou, co s PalmHelpem zatím sami nevíme. Přeorientovat se obecně na webOS by asi nebylo špatné, ale nikdo neví, kdy u nás začne nějaká skutečná oficiální distribuce. Takže zatím jen vyčkáváme. Každopádně už máme připraveny pěkné nové domény Radostný Zlomyslný
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: so 12. únor, 2011 0:18    Předmět: Citovat

Skorpi napsal:
mam doma porad oranzove mikiny Palm jak jsem kdysi vyhral nebo uz nevim za co, pouzivame je ja a zena temer porad uz nekolik let, proste jsme si je oblibili, casto si ji vezmu na motorku kvuli te oranzove barve. Ted premyslim jestli je neschovat, protoze to uz je historie a muze to byt sberatelsky kus odevu Vysmátý


http://aukro.cz/reklamni-cepice-znacky-palm-nutnost-pro-fandy-i1449453897.html

Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 12. únor, 2011 15:29    Předmět: Citovat

Ta je od nás:
http://palm.cz/PALM.1592-Kloboucek-oranzovy.html
Radostný
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 12. červen, 2013 18:38    Předmět: Citovat

Smutný konec jednoho hezkého příběhu:
http://smartmania.cz/bleskovky/byvaly-ceo-palmu-znovu-bych-palm-spolecnosti-hp-neprodal-5085
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mil
nováček
nováček


Registrace: 22.10. 2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út 22. říjen, 2013 17:05    Předmět: cele story Citovat

http://goldee.blog.sme.sk/clanok.asp?cl=339358&bk=69369
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
milanroubal
nováček
nováček


Registrace: 22.12. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: út 22. říjen, 2013 17:13    Předmět: Citovat

zajimave, ale bohuzel smutne cteni. Ja to zabalil pred 3 tydny po 14 letech - nahradil jsem Veer, Touchpad a Treo za Note 3.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 22. říjen, 2013 17:26    Předmět: Citovat

Já přešel z Touchpadu na iPad mini a brzy přejdu z Pre 3 na iPhone 5s. Palm TX zatím opouštět nehodlám, stále má své výhody (ale je to jen otázka času).
Opravdu smutné Smutný
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: čt 14. listopad, 2013 3:41    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Já přešel z Touchpadu na iPad mini a brzy přejdu z Pre 3 na iPhone 5s. Palm TX zatím opouštět nehodlám, stále má své výhody (ale je to jen otázka času).
Opravdu smutné Smutný


Teda, zrovna na tak mizerný systém jako je od Applu.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 14. listopad, 2013 12:39    Předmět: Citovat

Nevím o lepším. Androidu jsem i přes opakované pokusy nepřišel na chuť a na Applu se mi líbí provázanost ekosystému a kvalita zpracování všech výrobků. Navíc je to firma, která má vizi a přináší zajímavé novinky. Dnes si jedu pro MacBook Air, což je po mém soudu také naprosto bezkonkurenční produkt Mrkající
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm Inc. Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 8 z 10

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412