Fórum - Zobrazit téma - Palm Zire jako Cyklo Computer - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm Zire jako Cyklo Computer

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Hry a volný čas
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BOSIM
nováček
nováček


Registrace: 21.4. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne 31. březen, 2013 10:34    Předmět: Palm Zire jako Cyklo Computer Citovat

Ahoj, objevil jsem nedávno zapomenutý Palm Zire Z22 a jelikož už mám okolo daleko vyspělejší zařízení, chtěl bych ho užívat alespoň jako Cyklo Computer. Existuje na to nějaká aplikace a schema (USB / IR)? Nevím jestli měl někdo taky tak šílenej nápad, nebo to napadlo jen mě? Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: po 01. duben, 2013 1:45    Předmět: Re: Palm Zire jako Cyklo Computer Citovat

BOSIM napsal:
jako Cyklo Computer. Existuje na to nějaká aplikace a schema (USB / IR)? Nevím jestli měl někdo taky tak šílenej nápad, nebo to napadlo jen mě? Vysmátý


bylo to na netu i s realizací, schéma i fotky, jen nevím, jestli USB nebo RS232 (COM)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: po 01. duben, 2013 2:23    Předmět: Re: Palm Zire jako Cyklo Computer Citovat

kinter napsal:
bylo to na netu i s realizací, schéma i fotky, jen nevím, jestli USB nebo RS232 (COM)


Tak jsem se pro jistotu zeptal gůgla a zdá se, že stránky "pajda" o palm os zmizely v propadle času. Český podrobný návod tedy asi nebude...

Bylo to asi toto:
http://www.engbedded.com/veloace

Tady je někdo jiný:
http://www.buk.cz/index.php?ref=20021001101

Pak se pochlub, jak jsi dopadl, dík...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BOSIM
nováček
nováček


Registrace: 21.4. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po 01. duben, 2013 11:17    Předmět: První testování Citovat

Ahoj, tak VeloACE se mi líbí hodně, ale problém je, že zařízení už nemá RS232, jen USB. A co se týká IRDA, to bych si postavil. Bohužel se ale zdá, že IRDA vůbec nereaguje na příchozí signály - zkoušel jsem několik dálkových ovladačů, i měnit "průměr" kola použitý při měření. Vůbec se to nehne.. tak nevím, zřejmě požíván jiné přerušení?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: út 02. duben, 2013 12:48    Předmět: Re: První testování Citovat

Tak to budeš muset googlit dál, případně použít google překladač. Já jsem si jenom pamatoval česky psanej obsáhlej návod, že byl... Svoje vlastní zapojení "barevné hudby" jsem spáchal před 40ti lety a od té doby dost Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Hry a volný čas Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412