Fórum - Zobrazit téma - HP Pre 3 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

HP Pre 3

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 16. srpen, 2012 9:48    Předmět: HP Pre 3 Citovat

Zdravím. Naskytla se mi příležitost zakoupit 2ks Pre^3 za docela pěknou cenu, tak zvažuju že se zbavím iPodu touch a Nokie E71 a pořídím sobě + manželce "préčko". Chcu se tedy zeptat:

- je Navit v ČR dobře použitelný?
- jsou nějaká úskalí s App Catalogem?
- jaká je reálná výdrž baterky pokud během dne navštívím do cca 10 - 15 webových stránek a pokud používám push-mail?
- existuje na webOS flash (popřípadě samostatná YouTube aplikace)?
- jde vnitřní paměť použít jako mass storage v případě připojení USB kabelu?
- jde Pre přes USB kabel nabíjet z PC?
- existují nějaké neplacené programy pro synchronizaci Pre s Outlookem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 16. srpen, 2012 14:24    Předmět: Citovat

- je Navit v ČR dobře použitelný? -> nevím, zatím jsem se nedostal k tomu, abych ho rozběhal

- jsou nějaká úskalí s App Catalogem? -> nejsou, doporučuji doinstalovat Tuckerbox pro zrušení omezení. Jediným, zato obrovským omezením, je nemožnost platit českou platební kartou. Nějaké řešení je popsáno zde, ale nezkoušel jsem: http://wmmania.cz/clanky/zaciname/jak-ziskat-placene-aplikace-pro-windows-phone-7/

- jaká je reálná výdrž baterky pokud během dne navštívím do cca 10 - 15 webových stránek a pokud používám push-mail? -> těžko říct, muj Pre 3 permanentně leží na Touchstonu a v autě mám nabíječku do cigareťáku. Ale je fakt, že když jsem někde v terénu, tak mi to celej den nevydrží. Doporučuji pořídit velkou baterku. Už je máme skladem, jen zatím nejsou v PalmShopu.

- existuje na webOS flash (popřípadě samostatná YouTube aplikace)? -> Flash je součástí výchozího prohlížeče, na YouTube je samostatná aplikace. Bez problému.

- jde vnitřní paměť použít jako mass storage v případě připojení USB kabelu? -> Ano, přístroj se tě po připojení sám zeptá, jestli jej chceš mít jako Mass Storage nebo jen dobíjet.

- jde Pre přes USB kabel nabíjet z PC? -> Mělo by to tak být, ale to jsem nikdy nezkoušel, protože to určitě bude trvat pekelně dlouho.

- existují nějaké neplacené programy pro synchronizaci Pre s Outlookem? -> Jak se to vezme. Kdybys synchronizoval třeba s Google Calendar a ten následně s Outlookem, tak ano. Je to ale trochu přes ruku.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 16. srpen, 2012 14:29    Předmět: Citovat

Díky za odpovědi. Ohledně toho Outlooku - potřebuji mít v telefonu svoje data z Exchange serveru, ale nemám na něj přístup z venku tj. přímo z telefonu nebo odjinud z internetu - Outlook Web Access nepočítám. Doteď jsem to s Nokií řešil tak, že když jsem zapnul BT, automaticky se spojil s Nokia Suite na notebooku kde mám firemní Outlook a PIM se synchronizovaly. Proto mě zajímá, jestli jde Pre napřímo (kabel, BT) synchronizovat s lokálně uloženým datovým souborem Outlooku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 16. srpen, 2012 14:51    Předmět: Citovat

Určitě na to řešení existuje, ale o bezplatném nevím.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 16. srpen, 2012 14:55    Předmět: Citovat

Jinak při letmém pohledu do App Catalogu se řešení jmenují např. následovně: PocketMirror, The Missing Sync nebo CompanionLink.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: út 28. srpen, 2012 22:02    Předmět: Navit Citovat

Navit dle mych zkusenosti nic moc: ovladani mi prijde dost nelogicke, nepohodlne a misty az nemozne (ale to muze byt vec cviku a sikovnosti kterou nemam). Za hlavni problem povazuju vyhledani cilovych bodu.
CR je sice pokryto velmi slusne (vcetne POI, ulic a mnohdy i cisel domu) ALE: casto se stava ze i kdyz ulice nebo cislo domu v mape je, pri vyhledavani cile pro navigaci se vyhledavac tvari ze neexistuje (a nejde ani zadat GPS souradnice cile). V praxi to pak dopada tak, ze pokud chci zadat cil cestu, nemuzu jit prez vyhledavaci pole, ale musim cil slozite vyhledat primo v mape a oznacit ho jako cil (pak uz naviguje celkem slusne).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 04. září, 2012 14:29    Předmět: Citovat

A proto si stáhneš GoogleMaps z Preware, kde jsem v poslední verzi přidal možnost navigovat na cíl Navitem, vyzkoušej... sám už Navit ani jinak nepoužiju. Ale naposled jsem myslel že ho zabiju, u Vraného nad Vltavou mě navigoval na převoz kde je pramice.... by mě zajmalo, kterej dobrák to do OSM dal... se tam budu na to muset podívat a upravit.


_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: út 04. září, 2012 15:55    Předmět: Pěkný! Citovat

Tak to je super vychytávka - budu muset vyzkoušet!

Takže jediný problém je že musím nejprve do on-line map, stáhnout, najít cíl a pak teprve jedu podle offline navigace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 04. září, 2012 16:16    Předmět: Citovat

Jo, je to tak. I když já v Navitu obvykle najdu adresu správně, hledání pomocí Google Map používám hlavně pro firmy, protože ty v Navitu nejsou.. takže dám hledat název firmy a pak na ní navigovat.
Poslední čas už také často jedu rovnou podle google map, protože po poslední aktualizaci map v navitu si na mne vymýšlí ale opravdu hrozné trasy....
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 22. prosinec, 2012 22:23    Předmět: Citovat

Úplně nové (dosud nerozbalené) kusy HP Pre 3 nově na skladě:
http://www.palm.cz/PALM.2572-HP-Pre-3-Touchstone-CL-nabijecka.html

V ceně i originální HP nabíječka do auta a Touchstone!
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jakuje
nováček
nováček


Registrace: 17.5. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: út 25. prosinec, 2012 21:05    Předmět: Citovat

Náhradní displeje, respektive celé přední části, k Pre 3 nemáte?
_________________
Palm m130 [X] -> Palm Zire 72 [X] -> [Palm T|X] + [Palm Treo 680] -> [Palm Pre] -> Palm Pre 3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 26. prosinec, 2012 9:43    Předmět: Citovat

To jsme zatím schopni řešit jen přes oficiální britský servis, což ale vyjde na 5540 Kč, což je cena opravdu hrozná... Smutný
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 26. prosinec, 2012 9:44    Předmět: Citovat

Mohli bychom ale rozbité HP Pre 3 vykoupit protiúčtem, koupíš-li v PalmShopu jiný HP Pre 3.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412