Fórum - Zobrazit téma - HP TouchPad - chtěl by ho někdo? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

HP TouchPad - chtěl by ho někdo?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)"
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 16. červenec, 2012 12:01    Předmět: HP TouchPad - chtěl by ho někdo? Citovat

Byl by zájem o HP TouchPady (32GB)? Cenu zatím nevím, ale mohli by to být do 7000 Kč. Ozvou-li se aspoň 3 zájemci, zařídili bychom import.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: po 16. červenec, 2012 14:37    Předmět: Citovat

Co nevidět se má objevit malý iPad, zhruba za podobnou cenu. Obávám se, že s malým iPadem ztratí jakýkoliv tablet s webOS poslední kousek konkurenceschopnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 16. červenec, 2012 15:38    Předmět: Citovat

No je otázka kolik ten iPAD bude včetně DPH doopravdy stát. Jakou cenu bys viděl jako přijatelnou?
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: po 16. červenec, 2012 15:44    Předmět: Citovat

Nevím, Touchpad jsem nikdy naživo neviděl, ani jsem si ho nevyzkoušel. Ale velikosti aplikačních základen jsou natolik rozdílné, že by bylo výhodnější koupit iPad i pokud by byl o tisícovku dražší. Kdyby se TouchPad prodával jako brouzdadlo za $99 (viz. nedávné výprodeje HP), tak bych ho možná vzal. Za víc peněz a kor za 7 tisíc Kč je to ale zařízení skoro bez užitné hodnoty, spíše pro nadšence do sbírky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 16. červenec, 2012 18:29    Předmět: Citovat

No.. já bych měl zájem třeba o nějaký poškozený, třeba prasklý displej, čistě pro účely vývoje Google Map, ale cena by musela být do 1000Kč...
Jinak na denní používání jsem si objednal levný tablet z číny s androidem, tak na něj čekám, 7"... větší tablet bych nosit nechtěl.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 16. červenec, 2012 21:00    Předmět: Citovat

lukee napsal:
Nevím, Touchpad jsem nikdy naživo neviděl, ani jsem si ho nevyzkoušel. Ale velikosti aplikačních základen jsou natolik rozdílné, že by bylo výhodnější koupit iPad i pokud by byl o tisícovku dražší. Kdyby se TouchPad prodával jako brouzdadlo za $99 (viz. nedávné výprodeje HP), tak bych ho možná vzal. Za víc peněz a kor za 7 tisíc Kč je to ale zařízení skoro bez užitné hodnoty, spíše pro nadšence do sbírky.


Tvé argumenty jsou jasné, ale že by to bylo bez užitné hodnoty, to zas ne. Používám Pre 3 a zatím na trhu nevím o ničem, za co bych dobrovolně měnil. Zvláště poté, co jsem si uzpůsobil systém podle svého. Aplikací je sice málo, ale mám vše, co potřebuji (což samozřejmě neplatí pro každého). Takže TouchPad + Pre 3 je pro mě velmi dobrá kombinace.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt 19. červenec, 2012 14:42    Předmět: Re: HP TouchPad - chtěl by ho někdo? Citovat

Badel napsal:
Byl by zájem o HP TouchPady (32GB)? Cenu zatím nevím, ale mohli by to být do 7000 Kč. Ozvou-li se aspoň 3 zájemci, zařídili bychom import.


Už víte cenu/podrobnosti ? mám PRE 3...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 19. červenec, 2012 14:51    Předmět: Citovat

Budeme vědět koncem tohoto nebo začátkem příštího týdne.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 25. červenec, 2012 8:46    Předmět: Citovat

Jak to vypadá s těmi Touchpady? Už je známá cena? Jak vidím ty Trea 680 a TXka v PalmShopu za ceny 4 - 6k, tak jsem z té předběžné ceny za Touchpad mírně skeptický Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 25. červenec, 2012 9:01    Předmět: Citovat

Ještě čekáme, kolik nám celníci vyměří clo, tak snad do pátku.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: st 25. červenec, 2012 22:55    Předmět: Citovat

lukee napsal:
Co nevidět se má objevit malý iPad, zhruba za podobnou cenu. Obávám se, že s malým iPadem ztratí jakýkoliv tablet s webOS poslední kousek konkurenceschopnosti.


Tak tuhle jistotu bych chtěl mít. Osobně tomu zatím nevěřím, ale třeba Apple překvapí...
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 27. červenec, 2012 20:18    Předmět: Citovat

Tak výměr cla už známe, takže potvrzuji, že cena 32GB TouchPadů bude lehce pod 7000 Kč. Pro první zájemce z fóra je cena jen 6400 Kč. Nejedná se o úplně nové kusy, ale jsou ve výborném stavu a navíc na ně dáme plnou dvouletou záruku.
Na výběr je mezi továrním nastavením a nebo s předinstalovaným bootováním Android/webOS.

Tato nabídka platí jen do chvíle, než se TouchPady objeví v PalmShopu! Objednávky přes soukromou zprávu na mě tady ve fóru.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: po 30. červenec, 2012 9:57    Předmět: Citovat

Ta cena je mazec. Použité 32GB verze se běžně prodávají třeba na eBayi kolem $170, úplně nový Touchpad 32GB se dá bez problémů sehnat za $280 (free shipping).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: po 30. červenec, 2012 10:01    Předmět: Citovat

otázka je , zda jsou použité, či ve fabrice repasované
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: po 30. červenec, 2012 10:05    Předmět: Citovat

Jelikož HP tuto platformu zavrhlo, nechápu proč by vyvíjelo úsilí na oficiální repasy Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: po 30. červenec, 2012 10:17    Předmět: Citovat

lukee napsal:
Jelikož HP tuto platformu zavrhlo, nechápu proč by vyvíjelo úsilí na oficiální repasy Rozpačitý


To netuším, ale na ebay je možno koupit nové použité a repasované. tady ta cena odpovídá spíš těm repasovaným s celním poplatkem 81kc a DPH 20%. Nicméně souhlasím , že to je mazec - bez podpory, možnosti nákupu aplikací, HDMI a 3G.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 30. červenec, 2012 14:03    Předmět: Citovat

lukee napsal:
Ta cena je mazec. Použité 32GB verze se běžně prodávají třeba na eBayi kolem $170, úplně nový Touchpad 32GB se dá bez problémů sehnat za $280 (free shipping).


No ten free shipping za tuhle cenu není do Evropy. Alespoň jsem nic takového zatím neviděl. A dvouletou záruku také nikdo nedává.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: po 30. červenec, 2012 14:13    Předmět: Citovat

Dvouletou záruku mi dá i Pepa z Nové vsi. Ještě zabalený 32GB TouchPad v přepočtu za 4.500,-:

http://www.ebay.com/itm/HP-TouchPad-32GB-Wifi-Tablet-Ereader-9-7-XGA-MultiTouch-Factory-Sealed-/140744939204?pt=US_Tablets&hash=item20c50d56c4

Poštovné +1000,-, celkem tedy 5.500,- + nějaké drobné clo.

Pořád lepší nabídka, než zde nabízený použitý za 7k, resp. ve speciální akci za 6.400,- Rozpačitý Chápu že se musíte nějak živit, ale v případě těch použitých už to dělá slušný vývar. Zhruba podobný, jako na PalmOS zařízeních z Aukra, který pak přeprodáváte ve svým eshopu jako "ze servisu".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: po 30. červenec, 2012 14:43    Předmět: Citovat

lukee napsal:
Dvouletou záruku mi dá i Pepa z Nové vsi. Ještě zabalený 32GB TouchPad v přepočtu za 4.500,-:

http://www.ebay.com/itm/HP-TouchPad-32GB-Wifi-Tablet-Ereader-9-7-XGA-MultiTouch-Factory-Sealed-/140744939204?pt=US_Tablets&hash=item20c50d56c4

Poštovné +1000,-, celkem tedy 5.500,- + nějaké drobné clo.

Pořád lepší nabídka, než zde nabízený použitý za 7k, resp. ve speciální akci za 6.400,- Rozpačitý Chápu že se musíte nějak živit, ale v případě těch použitých už to dělá slušný vývar. Zhruba podobný, jako na PalmOS zařízeních z Aukra, který pak přeprodáváte ve svým eshopu jako "ze servisu".


Ne, že bych se tady zastával prodejce, ale na tom odkazu je právě zmiňovaný repasovaný stroj, není nový.

Manufacturer refurbished: An item that has been professionally restored to working order by a manufacturer or manufacturer-approved vendor. This means the product has been inspected, cleaned, and repaired to meet manufacturer specifications and is in excellent condition. This item may or may not be in the original packaging. See the seller&#8217;s listing for full details

+ nejaké drobné clo ---
je cca 80kč správní poplatek + 20% DPH z ceny včetně poštovného. Tak a jsme z cenou vejš než udává prodejce.... s dvouletou zárukou za 60USD by to bylo ještě mnohem více.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: po 30. červenec, 2012 14:45    Předmět: Citovat

Nechce se mi prodírat všema nabídkama Touchpadů na eBayi (ani na to nemám čas), popřípadě na Amazonu, ale jde tam 100% vybrat levněji, než zdejší nabídka. V rámci EU může být přínosem filtrovat jen nabídky z UK a clo tak zcela odpadá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)" Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412