Fórum - Zobrazit téma - PalmOS emulator pro Android - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

PalmOS emulator pro Android

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm Inc.
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: čt 12. srpen, 2010 22:03    Předmět: PalmOS emulator pro Android Citovat

sice OT, ale mozna to nekoho tady bude zajimat:

ti kteri presli z PalmOS na Android se snad brzy dockaji - zda se ze StyleTap uz pracuje na PalmOS emulatoru.

30.3.2010
http://newsblog.styletap.com/2010/03/questions-about-supporting-android.html

7.4. 2010
Hi,
when PalmOS emulator for Android will be available ?
thanks, Jan

Hi Jan,
We are evaluating the Android platform, but have not yet started an official project.
Kevin

12.8. 2010
Hi Kevin,
how it goes with evaluating for the Android, any progress/news ?

Hi Jan
Nothing that we're willing to talk about publicly yet.
- Kevin

takove MHD2 na Androidu bych si dal libit, a ze hodne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 23. srpen, 2010 9:55    Předmět: Citovat

Dík za info; jelikož se mi 680ka rapidně rozpadá a 750ka mě nějak neuspokojuje, vypadá to že další telefon bude X10miniPro.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: po 23. srpen, 2010 10:46    Předmět: Citovat

po tydnu jsem chtel HTC Desire vratit - hlavni duvod chybejici Tasks sync s Outlookem, poradna off-line navigace typu TomTom, DivX a celkova neohrabanost oproti Treo680.

Po mesici jsem si zvykl, jako ekvivalent TomTomu nasel CoPilot, DivX=RockPlayer a s Tasks jsem se smiril ze nejsou (nepocitam hruzu typu Dejavue office)

Uz bych nemenil hlavne kvuli rychlosti, displeji, Wifi.

Jinak stale smekam pred Treo650/680, poslouzili vice nez dobre
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
abi
nováček
nováček


Registrace: 12.7. 2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st 04. červenec, 2012 9:49    Předmět: nevíte někdo jak se to s tím emulátorem pohlo Citovat

taky jsem byla dlouhou uživatelkou palmíku - přece jen, přístroj pomalu dosloužil (Treo 650), do vyšších verzí se ni nechtělo jít a tak jsem přešla na htc s androidem, jako spokojená jsem, je to rychlé a svižné, přesto mi v něm chybí jedna věc a to zmiňované MHD2 - nic tak komplexního a propracovaného v off verzi jsme pro droidy nenašla, takže už kvůli tomuhle bych ten emulátor uvítala

nevíte někdo jak se to s ním pohlo, brouzdám po netu i a nic nenalézám

a upřímě, s odstupem času, stále víc oceňuju staré dobré palmíky, které uměly spoustu věci v době kdy ostatní systémy s tím bojovaly, byly uživatelsky velmi příjemné a co člověk potřebpva za aplikaci, to si sehnal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: st 04. červenec, 2012 9:50    Předmět: Citovat

CG Trasit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: út 17. červenec, 2012 7:26    Předmět: StyleTap pro Android v prodeji Citovat

http://wwww.styletap.com/product_android.php
50$
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm Inc. Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412