Fórum - Zobrazit téma - Jak dál? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jak dál?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Davy
nováček
nováček


Registrace: 14.5. 2005
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne 06. květen, 2012 18:43    Předmět: Citovat

Já jsem neříkal, že je lepší než PalmOS. Ale zdá se mi lepší, než WebOS. Aplikace stahuju přes GPRS apod., přes kabel jsem to snad ani nezkoušel. A ten budík je blbej, to souhlasím, existují jiné (i jako free), ale v podstatě mi stačí vzhledem k mému nepravidelnému životnímu rytmu. Já jsem ponechal všechno v původním nastavení, jen jsem stáhnul kalendář (bohužel stále ještě nedosahuje kvalit DateBk) a GoogleMaps. Jinak zkušenější uživatelé než jsem já jsou např. na Blacberryczech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: ne 06. květen, 2012 19:37    Předmět: Odpoved Citovat

Davy: diky za odpoved. Bohuzel na BBczech mi nikdo v diskuzi neodpovida, stejne tak na smartmanii. Asi budu muset zacit vymyslet, jak pripajet k Treu USBmini.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412