Fórum - Zobrazit téma - TREO 650 - zkušenost s již starším kouskem - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

TREO 650 - zkušenost s již starším kouskem

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
McOwn
nováček
nováček


Registrace: 25.12. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt 26. duben, 2012 13:20    Předmět: TREO 650 - zkušenost s již starším kouskem Citovat

Tak jsem Vám přelézal plot a celou svou devadesátikilovou vahou naskočil na treovskou šestsetpadesátku. Co myslíte, vydržela? Ne tak docela, odneslo to sklíčko displeje, popraskalo, jinak treo v pohodě Nešlo sice ovládat stylusem, vše ostatní ale funkční. Ani jsem nebyl zas tak smutný, již dlouho jsem mlsně pokukoval na internetu po různých jiných ještě chytřejších telefonech.
Ale nakonec jsem si treo nechal opravit, nestálo to ani moc peněz. Mám ten telefon fakt moc rád.
Kolik telefonů v aktuální nabídce prodejců by moje nehezké zacházení vydrželo? Je to zkrátka spolehlivý, bytelný a praktický telefon. Dnes již zjevně není ve srovnání s ostatními novými telefony, zas tak chytrý. Není ale spíš kolikrát jen naše hloupost honit se za novinkami, které v podstatě nepotřebujeme. Je rozumné kupovat si méně kvalitní a často hůře ovladatelné přístroje s mnoha funkcemi, které využíváme spíše jen pro naše potěšení, zvykat si na nový systém, řešit převádění kontaktů, údajů v kalendáři, nahrávat nové a leckdy horší aplikace? Už jsem byl jen malý krůček od toho, abych se toho dopustil, jsem rád, že jsem to neudělal. Měl bych chytřejší telefon, ale sám bych se považoval za hloupějšího uživatele.
Tímto moc Děkuji za provedenou opravu, jsem rád, že telefon je stále v nabídce palmshopu a je k němu nadále poskytován servis.

Jindřich Macoun
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 26. duben, 2012 13:57    Předmět: Citovat

No s tou rychlostí, jak se to vezme. Pro běžné telefonování a organizaci času je z hlediska rychlosti ovládání Treo 650 mnohem rychlejší než stávající super-smartphony.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nneedd
nováček
nováček


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: čt 26. duben, 2012 18:21    Předmět: Citovat

Jj, presne. Mel jsem na zkousku HP Veer a bud jsem si proste uz naucen, ze mam kazde tlacitko naprogramovane a vse delam autoamticky, ci proste WebOs se rychlosti na Palm OS ani nehrabe Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: pá 27. duben, 2012 11:16    Předmět: Citovat

Chvíli jsem používal (v rámci sbírkových exponátů...) Qtek 9090 a hlavně E-Ten Glofish 500+. Zrovna nad druhým jmenovaným jsem uvažoval v době kupování Trea 680 a jsem jen rád, že jsem si vybral Treo: Ta pomalost WM je pro mě, jako pro uživatele Palmu, strašlivá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
eLzyx
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2005
Příspěvky: 80
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: po 30. duben, 2012 13:47    Předmět: Citovat

já z T650 přešel na Palm Pré, ale T650 jsem se nezbavil a používám jí ve chvílích, kdy jsem mimo civilizaci Vysmátý Pré je takové slečinkovské. T650 je pořádný telefon pro správný chlapy.
_________________
Palm Pre Minus WebOS 2.1
bylo:
TREO 650 + 1GB SD + Bluetooth gps
Palm Tungsten T3 + wifi karta + 256MB SD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomt
plavčík
plavčík


Registrace: 31.10. 2005
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt 03. květen, 2012 10:11    Předmět: Citovat

Řeknu to takto:
TREO 650 jsem rozšířil po rodině. Sám mám kromě toho co používám, 2 záložní, pro horší časy. Protože mám 2 SIMky, nocím k TREu i HTC Desire. Doplňuji tak to co TREO nemá (a bohužel - asi - už nikdy mít nebude) WiFi, foťák (použitelný), ... Ale používat třeba jiný kalendář (jiný než sdílený přes valkého bratra googla) než agendus, jaksi snad ani nelze.
O rychlosti už se tu psalo. A co víc člověk vlastně od telefonu potřebuje, že.
Vivat TREO!!
_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ SDHC 16GB Adata
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412