Fórum - Zobrazit téma - Nová aplikace Google Mapy pro WebOS - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nová aplikace Google Mapy pro WebOS
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám tato aplikace?
Ano
100%
 100%  [ 4 ]
Ne
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 4

Autor Zpráva
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 27. březen, 2012 17:32    Předmět: Citovat

Jo, fajn.... na to zatím asi "hodím bobek".. časem tam můžu dodělat omezení, aby při malém zoomu posun nic nedělal.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 27. březen, 2012 19:59    Předmět: Citovat

Jinak živější je fórum co jsem založil na webosnation, takže odkaz zde http://forums.webosnation.com/webos-development/313394-new-google-maps-webos-native-javascript-api.html
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 03. duben, 2012 10:53    Předmět: Citovat

Vydal jsem verzi 0.0.7, viz odkaz výše. Je to hlavně odladěnější na všechny WebOS přístroje a pozměnil jsem layout a přidal nějaké funkce.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zippich
nováček
nováček


Registrace: 16.9. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: so 21. duben, 2012 7:14    Předmět: Citovat

Jsi slavný Radostný

http://www.webosnation.com/ahomebrewer-brings-google-maps-back-webos-makes-it-so-much-better
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 21. duben, 2012 20:57    Předmět: Citovat

Taky jsem na ten článek koukal jak zjara Pobavený Gratuluji! OK
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so 21. duben, 2012 22:56    Předmět: Citovat

Chci se jen zeptat autora této aplikace, jaký je rozdíl mezi jeho Google Maps a originálními Google Maps, které byly na prvních Palmech Pre?

Navíc vzhledem k faktu, že celá aplikace je v javascriptu, by mě zajímalo, kolik procent práce dělá prohlížeč a kolik jeho "aplikace".

A pak, Google Maps chodí v každém lepším prohlížeči bez nutnosti instalace jakékoli další aplikace. Domnívám se, že Palmy s WebOS takový prohlížeč mají vzhledem k faktu, že jejich prohlížeč jede na jádru WebKit. Žádná aplikace by tedy neměla být nutná.

A na závěr pro všechny ostatní: Chtěl bych jen dodat, že Google Maps na Palm OS fungují nepřetržitě již několik let. Vyvstává otázka, proč na novějších palmech s WebOS najednou přestaly chodit, a zda náhodou nestačilo jen vzít Google Maps ze starých Palmů Pre a hodit je na novější systém.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 22. duben, 2012 0:12    Předmět: Citovat

Odpověděl jsem vám podrobněji na webosnation. Myslím si, že jste nikdy WebOS zařízení neměl a těžko se pak věří, že mobilní verze google map jsou prostě nepoužitelné. Aplikaci jsem původně nechtěl ani do Preware zveřejňovat, ale byl jsem o to vícekrát požádán, jaký byl zájem ze strany uživatelů. A dnešní články napsali sami od sebe, netušil jsem vůbec, že to chystají, ale určitě mě to potěšilo.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 22. duben, 2012 0:14    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Taky jsem na ten článek koukal jak zjara Pobavený Gratuluji! OK


Ahoj, já koukal taky jako puk... a vyšlo to i zde http://www.theverge.com/2012/4/21/2963923/webos-homebrew-developer-builds-new-google-maps-app-after-growing

Jo nikdo mi nenapsal ani čárku že se o mě bude někde psát... ale jak říkám, potěšilo to. Původně jsem to psal jen pro sebe a manželku Vysmátý
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 22. duben, 2012 0:32    Předmět: Citovat

Skorpi napsal:
Odpověděl jsem vám podrobněji na webosnation. Myslím si, že jste nikdy WebOS zařízení neměl a těžko se pak věří, že mobilní verze google map jsou prostě nepoužitelné. Aplikaci jsem původně nechtěl ani do Preware zveřejňovat, ale byl jsem o to vícekrát požádán, jaký byl zájem ze strany uživatelů. A dnešní články napsali sami od sebe, netušil jsem vůbec, že to chystají, ale určitě mě to potěšilo.

Skutečnost, že je aplikace "optimalizována", ale nevysvětluje další otázky, které jsem formuloval výše.

1. Je to vaše originální práce nebo jste použil verzi z prvních Palmů Pre?
2. Jaký je rozdíl mezi vaší aplikací a starší verzí?
3. Nestačilo by prostě zkopírovat verzi Google Maps z prvních Palmů Pre do nového WebOS? Nebo jinými slovy, není vaše aplikace jen modifikací Google Maps z prvních Pamů Pre? Nebo jinými slovy, není to celé jen podvod pro lidi, kteří opravdu neví oč jde?
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 22. duben, 2012 9:48    Předmět: Citovat

Aplikace je čistě má mnoha a mnohahodinová práce, kromě infobubliny, kterou jsem použil z projektu infobubble uvedeného samozřejmě v licenci s odkazem podle regulí. Má aplikace nemá s původní aplikací nic společného, kromě účelu samozřejmě. Porovnat vlastnosti nemohu, protože jsem s původní aplikací nikdy nepřišel do styku. Mou aplikaci vyvíjím v duchu toho, co umí každé mapy na Androidu, ze kterého jsem přešel na WebOS, to byl hlavní motor pro vývoj. Původní aplikace se prý při každém spuštění stahovala z webu google a údajně měla svůj komerční klíč a dnes by prý ani fungovat nemohla - to je co jsem se dozvěděl. Já k WebOS přišel v době, kdy už tato aplikace nijak nefungovala (je to uloženo i tady na fóru). Každopádně mě velice těší že vám připadá moje aplikace srovnatelná s původní aplikací. Aplikace je pro všechny zdarma, nikdo vás nenutí ji používat. A pokud se domníváte že podvádím, je to váš osobní typicky český názor a můžete si s ním dělat co chcete.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 22. duben, 2012 10:47    Předmět: Citovat

1. Jen jsem se zeptal.
2. Své otázky jsem formuloval jako důsledek mnohaleté zkušenosti s tímto fórem a touto platformou.
3. Ani náhodou mě nenapadlo použít tuto aplikaci, protože WebOS je mrtvá platforma. Je dokonce mrtvá již od samého počátku. Pochybuji, že kdokoli z normálních lidí vůbec tuší, že nějaký WebOS existuje.
4. Děkuji autorovi, že mi ponechal mé názory, které jsem nevyslovil.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: po 23. duben, 2012 0:39    Předmět: Citovat

killinghawk napsal:
Skorpi napsal:
Odpověděl jsem vám podrobněji na webosnation. Myslím si, že jste nikdy WebOS zařízení neměl a těžko se pak věří, že mobilní verze google map jsou prostě nepoužitelné. Aplikaci jsem původně nechtěl ani do Preware zveřejňovat, ale byl jsem o to vícekrát požádán, jaký byl zájem ze strany uživatelů. A dnešní články napsali sami od sebe, netušil jsem vůbec, že to chystají, ale určitě mě to potěšilo.

Skutečnost, že je aplikace "optimalizována", ale nevysvětluje další otázky, které jsem formuloval výše.

1. Je to vaše originální práce nebo jste použil verzi z prvních Palmů Pre?
2. Jaký je rozdíl mezi vaší aplikací a starší verzí?
3. Nestačilo by prostě zkopírovat verzi Google Maps z prvních Palmů Pre do nového WebOS? Nebo jinými slovy, není vaše aplikace jen modifikací Google Maps z prvních Pamů Pre? Nebo jinými slovy, není to celé jen podvod pro lidi, kteří opravdu neví oč jde?


Hahaha,Hawku opět kritizuješ?
Nezdá se ti tvoje reakce přehnaná?
WebOS není mrtvý,a věřím v budoucí rozvoj,i když malý ale přesto.
Nicméně mi tvoje argumenty připomínají Sheldona Coopera ze serialu The Big Theory(Teorie velkého třesku).
Život je život a né všichni jsou "spiknuti".

Jinak zdravím a ta aplikace stojí za to.
Věřim že jí využiju. Díky.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 26. duben, 2012 10:15    Předmět: Citovat

Skvělý počin, mrzí mě, že jsem nestihl nakoupit TouchPad a Pre^3 když byly minulý rok masivní výprodeje ze strany HP na podporu platformy. Stále však pokukuju po Pre^3 na Amazonu a pokud se ho ještě krapet sleví, kupuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 26. duben, 2012 11:26    Předmět: Citovat

Tak Hawku, koukám, že nejen PalmHelp, ale už i webOS Nation se proti tobě spikli, co?
http://www.webosnation.com/ahomebrewer-brings-google-maps-back-webos-makes-it-so-much-better

Co to máš za zvláštní nemoc, že s nikým nevycházíš a pořád jenom prudíš? Frajer
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt 26. duben, 2012 12:18    Předmět: Citovat

Ano, prudím dokonce tak, že vyrábím české, slovenské a polské lokalizace pro všechny palmy s Palm OS 5.4, dokonce i pro Palm T|T3, které nikdo z vašich kamarádů nepřekonal.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 26. duben, 2012 12:24    Předmět: Citovat

Hawku, a komu tím prospěješ? Garnet už je za zenitem a žádné masové rozšíření ho nečeká = tvé úsilí strávené vylepšováním lokalizací je víceméně ztracený čas. Že bys to nemohl překousnout? Naopak tady prudíš na někoho, kdo se rozhodl investovat svůj čas do platformy, která má ještě hodně co nabídnout. Můj názor je takový, že buď prudíš schválně a nebo jsi vážně nemocný. Nic mezi tím snad ani nemůže existovat. Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 26. duben, 2012 12:35    Předmět: Citovat

Tak to já si Hawkovo práce na lokalizacích nesmírně vážím a určitě nejsem sám. Ty jeho výlevy ale prostě nelze pochopit...
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt 26. duben, 2012 12:35    Předmět: Citovat

lukee napsal:
Hawku, a komu tím prospěješ? Garnet už je za zenitem a žádné masové rozšíření ho nečeká = tvé úsilí strávené vylepšováním lokalizací je víceméně ztracený čas. Že bys to nemohl překousnout? Naopak tady prudíš na někoho, kdo se rozhodl investovat svůj čas do platformy, která má ještě hodně co nabídnout. Můj názor je takový, že buď prudíš schválně a nebo jsi vážně nemocný. Nic mezi tím snad ani nemůže existovat. Pochybující

Tak jestli je to ztracený čas, proč jsi mi ty osobně cca před čtyřmi měsíci navrhoval, abych vytvořil ještě lokalizaci pro Palm T|T3?

Buď jsi nevěděl, že Palm T|T3 je více jak sedm let staré PDA, nebo jsi mě tím chtěl opravdu poškodit.

Mimochodem, vymýšlení nesmyslných projektů, jako např. projekt velké lokalizace pro staré palmy, je snad ještě horší než ty lži, co tady šíří Dante.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde


Naposledy upravil killinghawk dne čt 26. duben, 2012 12:39, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 26. duben, 2012 12:39    Předmět: Citovat

Ano, chtěl jsem tě poškodit. Nevěděl jsem, že jsi tak snadno ovladatelný Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 29. červenec, 2012 17:29    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Tak Hawku, koukám, že nejen PalmHelp, ale už i webOS Nation se proti tobě spikli, co?
http://www.webosnation.com/ahomebrewer-brings-google-maps-back-webos-makes-it-so-much-better

Co to máš za zvláštní nemoc, že s nikým nevycházíš a pořád jenom prudíš? Frajer

A pokud jde o to pruzení - vy sami jste si mě sem pozvali (viz Nové lokalizace zdarma!).

Já sám bych se tu už nikdy neukázal po zkušenostech s některými lidmi na tomto fóru. Takže zkuste někdy trochu přemýšlet a zavzpomínat na to, co jste vlastně chtěli a řekli.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412