Fórum - Zobrazit téma - Palm a Windows 7 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm a Windows 7
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomt
plavčík
plavčík


Registrace: 31.10. 2005
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt 01. září, 2011 22:57    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Dost dobře nechápu dotaz. On byl někdy problém synchronizovat palm s Outlookem? To spíše byl problém se synchronizací palmu a 64bit Win7 obecně, ne?

U mne teda jo. Alespoň s verzí outlook 2010. Tu podle info na
Kód:
http://www.chapura.com/pm_standard.php
cituji: Compatible with Outlook 2010! (32-bit only).
S nainstalovaným Palm desktop 6.2.2 (tedy HotSync Manager 7.0.2) a při použití OutlookSwitcher.exe s parametrem /outlook si po synchronizaci přečtu hotsync log
že ... právě instalovaná verze nepodporuje outlook 2010.

Pokud Ti to prosím dobře chodí, porosím o radu. Dík
_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ SDHC 16GB Adata
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 01. září, 2011 23:15    Předmět: Citovat

Nějak jsem se orientoval podle tučného písma a poznámky o verzi 2010 jsem si nevšiml. Jinak já jsem s Otlookem synchronizaci vzdal poté, co jsem zjistil, že to není vhodné řešení pro DateBk.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
joeklu
nováček
nováček


Registrace: 19.4. 2008
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne 23. říjen, 2011 18:23    Předmět: Citovat

Problém hotsync vo Win7-64 konečne vyriešený. Otestované cez kábel na Palm TX. Návod nájdete tu: http://forums.hpwebos.com/t5/Windows-HotSync/64-Bit-Palm-Desktop-Drivers-are-HERE/m-p/337516/message-uid/337516#U337516 Pri sťahovaní ovládača nezabudnite vybrať Českú alebo Slovenskú republiku a pri rozbaľovaní ho uložiť do priečinku Program Files-Palm (tam si vytvorte nový napr. Win7) a rozbaľte ho do neho. Potom cez správu PC, v ktorom máte Win7-64 bit. vyhľadajte zariadenie Palm a ručne vyberte ovládač (stačí zvoliť uvedený priečinok, teda Win7. Systém si ovládač vyberie sám) Potom reštart PC, pripojenie Palmu k PC cez kábel, spustiť hotsync a hotovo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mijarak
nováček
nováček


Registrace: 14.11. 2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po 14. listopad, 2011 22:52    Předmět: Synchronizace Palm Centro s Windows 7 Citovat

Ohledne sinchronizace s Windows 7 vidim pomerne rozsahlou a dlouhou diskusi, ale bohuzel z ni zatim nevyctu, zda mam nebo nemam sanci na zprovozneni teto synchronizace. V predchozich Windows synchronizace bezela pomoci instalacniho CD pres USB kabel.
Ke stesti mi staci kalendar a kontakty, event. jeste ukoly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: út 15. listopad, 2011 8:47    Předmět: Citovat

Windows 7 Enterprise 32bit, synchronizace funguje tak jak má - zkoušeno jen přes kabel.

Verze Palm Desktopu: 6.2
Samotný Palm Desktop je nefunkční, synchronizuji naprosto bez problémů s Outlookem 2007.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 16. listopad, 2011 13:29    Předmět: Re: Synchronizace Palm Centro s Windows 7 Citovat

mijarak napsal:
Ohledne sinchronizace s Windows 7 vidim pomerne rozsahlou a dlouhou diskusi, ale bohuzel z ni zatim nevyctu, zda mam nebo nemam sanci na zprovozneni teto synchronizace. V predchozich Windows synchronizace bezela pomoci instalacniho CD pres USB kabel.
Ke stesti mi staci kalendar a kontakty, event. jeste ukoly.


Ono se to tu řešilo ještě v jiném vláknu, které ale nedokážu najít, zdá se že někam zmizlo Nešťastný Nicméně řešení je v angličtině popsáno na tom výše citovaném odkazu:
http://forums.hpwebos.com/t5/Windows-HotSync/64-Bit-Palm-Desktop-Drivers-are-HERE/m-p/337516/message-uid/337516#U337516
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hujahuja
nováček
nováček


Registrace: 27.1. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá 18. listopad, 2011 15:57    Předmět: Citovat

http://kb.hpwebos.com/wps/portal/kb2/common/article/32859_en.html

Palm T680, bluetooth synchronizace (Kabel mám již od roku 2004, je "rozsekaný" Vysmátý A kontakty na T zanešené) Win7 Ultimate 32-bit

... funguje bez problémů, synchronizuji do aleluja, akorát na fotky a videa to nebude, je to (napadl mne pojem šnekózní) pomalé ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 18. listopad, 2011 16:05    Předmět: Citovat

S 32bitovými Win7 není problém, standardně nejsou podporována 64bitová Win7!
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: pá 18. listopad, 2011 16:09    Předmět: Citovat

Badel napsal:
S 32bitovými Win7 není problém, standardně nejsou podporována 64bitová Win7!


Ano, synchronizace funguje - s Outlookem. Palm Desktop klient nefunguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 18. listopad, 2011 16:15    Předmět: Citovat

Jenže synchronizace s Outlookem nefungovala nikdy s ničím obecně... Pobavený
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: pá 18. listopad, 2011 16:16    Předmět: Citovat

No já nikdy s Palmem nebo WM (Treo 750v) neměl se synchronizací s Outlookem problém. Ale mám radši GUI Palm Desktopu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 18. listopad, 2011 16:18    Předmět: Citovat

To jsi nikdy nezažil např. problém zdvojených záznamů?
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: pá 18. listopad, 2011 16:19    Předmět: Citovat

Zažil, ale je to standardní chování conduitu v případě, že se záznam změní na obou stranách. Najdeš to v nastavení HotSyncu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 19. listopad, 2011 23:25    Předmět: Citovat

No to jo, jenže při synchronizaci s Outlookem se mi tohle stávalo i zcela bezdůvodně. Záznamy v Outlooku jsem mimochodem nikdy needitoval.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 03. leden, 2012 18:30    Předmět: Citovat

joeklu napsal:
Problém hotsync vo Win7-64 konečne vyriešený. Otestované cez kábel na Palm TX. Návod nájdete tu: http://forums.hpwebos.com/t5/Windows-HotSync/64-Bit-Palm-Desktop-Drivers-are-HERE/m-p/337516/message-uid/337516#U337516 Pri sťahovaní ovládača nezabudnite vybrať Českú alebo Slovenskú republiku a pri rozbaľovaní ho uložiť do priečinku Program Files-Palm (tam si vytvorte nový napr. Win7) a rozbaľte ho do neho. Potom cez správu PC, v ktorom máte Win7-64 bit. vyhľadajte zariadenie Palm a ručne vyberte ovládač (stačí zvoliť uvedený priečinok, teda Win7. Systém si ovládač vyberie sám) Potom reštart PC, pripojenie Palmu k PC cez kábel, spustiť hotsync a hotovo.


Tak po reinstalaci Windows 7 ten ovladač nejsem schopen nainstalovat. Jde o to, že zařízení Palm se mi ve správci hardwaru vůbec neobjeví, takže nemám jak updatovat ovladače. Zobrazení skrytých zařízení nepomáhá.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
joeklu
nováček
nováček


Registrace: 19.4. 2008
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so 21. leden, 2012 23:07    Předmět: Citovat

Skúšal som to opakovane. Ak je Palm pripojený k PC a zapnutý, bez problémov sa v správcovi zariadení dá nájsť. Ak to nefunguje, potom možno pomôže vymazať inštaláciu, vyčistiť registre a preinštalovať znova podľa vyššie popísaného návodu. Práve si robím hotsync a beží OK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412