Fórum - Zobrazit téma - Tak jsem zas Palmista - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Tak jsem zas Palmista
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: pá 23. prosinec, 2011 9:43    Předmět: Citovat

Většina "velkých hráčů" už vývoj zabalila a soustředí se na masové platformy (iOS, Android). Není to ani tak otázkou technologie, ale peněz. Např. iPhone komunita vydělá programátorovi více peněz, než PalmOS komunita - a programátor musí něco jíst. App catalogy jsou holt výborný pracovní nástroj a zlatý důl a přiznejme si, že žijeme ve věku internetu a komunikací - PalmOS start této doby zaspal. Některý PalmOS software byl po ukončení vývoje na platformě uvolněn zdarma (např. hry PDAmill), některý se stále doprodává (např. DTG11), některý je občas updatován (např. Chatopus). Co jsem si všiml, tak se začínají také rozbíjet linky na kdysi kvalitní aplikace a občas je problém najít nějakého funkčního veterána a stáhnout ho. Proto jsem doma začal všechny PalmOS programy pečlivě zálohovat do budoucna, ať je mám vždy po ruce. Momentálně jsem na nějakých 3GB.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: út 03. leden, 2012 13:53    Předmět: Citovat

Padla tady řeč o funkčnosti YouTube pomocí Kinoma Player. Mohu se zeptat, jakou verzi používáte? Já už jsem totiž snad vyzkoušel všechny množný verze, ale vždy, když chci přehrát nějaké video, tak mi to napíše, že je buď špatný formát videa, nebo je chyba v přehrávači či jiné takové blbůstky.

Děkuji předem za radu! =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nneedd
nováček
nováček


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: út 03. leden, 2012 15:10    Předmět: Citovat

Zdravim, na mem Centru to funguje normalne.
Zajdu v prohlizeci normalne na www.youtube.com - kliknu na vybrane video a hodi se mi tam jine okno prohlize (nevim, zda kinoma ci jeste mam (TCPMP). Zvuk a Videa funguji naproto bez jakekoliv instalace dalsich kodeku ci pomocnych programu.
Zkus tedy nainstalovat TCPMP (je to freewaere) a treba to pomuze.


Naposledy upravil nneedd dne st 04. leden, 2012 17:22, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: st 04. leden, 2012 13:53    Předmět: Citovat

No, já mám též nainstalovaný TCPMP player i Kinomu. Zkoušel jsem to napřed na LifeDrivu, tam mi to nefungovalo. Tak jsem totéž hodil i na Centro, ale to je úplně ten samý problém. Nevím, kde je chyba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nneedd
nováček
nováček


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 04. leden, 2012 14:01    Předmět: Citovat

Co to pise za chybu? Ja jsem to nikdy neresil, protoze na 2 centrech mi to slo automaticky. Neni treba problem s plnou pameti telefonu (treba youtube nahrava neco do telefonu a pak az prehrava)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: st 04. leden, 2012 14:20    Předmět: Citovat

Jak na LD, tak na Centru to píše toto: "název nějakého videa" cannot be played. It may be an unsuported format, incompatible with this handheld or an invalid file.

Právě proto bych chtěl vědět, jakou verzi kdo používá a zda mu funguje. Já mám totiž free verzi Kinomi a ta verze je 4.5.6. Ale videa z YouTube udájně má přehrávat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st 04. leden, 2012 15:08    Předmět: Citovat

Teď jsem to zkoušel a youtube na Centru opravdu funguje. Stačí do Blazeru zadat youtube.com a vybrat odkaz na video. Pak se automaticky spustí vestavěná Kinoma.

Zajímavé je, že placená verze Kinomy na LifeDrive přehrávání z youtube nezvládá, resp. vypisuje výše zmíněnou chybu. Mám tam poslední verzi Kinomy 4.5.6 EX staženou přímo od výrobce.

Chtěl bych ještě dodat, že na Centru mi to chodilo jen přes GPRS/EDGE. S PPP připojením to nešlo, resp. vypisovalo buffering ve stavovém řádku, ale nic se nestáhlo.

EDIT: Teď jsem se ještě jednou podíval na ten přehrávač, a jedná se o vestavěný přehrávač, který pravděpodobně využívá knihovny z Kinomy. Není to tedy přímo Kinoma nebo její originální uživatelské rozhraní.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde


Naposledy upravil killinghawk dne st 04. leden, 2012 15:52, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nneedd
nováček
nováček


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 04. leden, 2012 15:24    Předmět: Citovat

Tak jsem to zkousel a zrejme se mi spousti TCPMP, neb po hard resetu o Vanoce jsem si Kinomu jeste nenahral.TCPMP mam verzi 0.72RC1

Naposledy upravil nneedd dne st 04. leden, 2012 17:22, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: st 04. leden, 2012 15:25    Předmět: Citovat

Aha. Díky Vám oběma za rady. Já jsem špatně četl. Teď už to funguje. Já jsem totiž předtím spouštěl YouTube přímo v Kinomě, proto to nefungovalo. Takže díky! =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412