Fórum - Zobrazit téma - HP Veer - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

HP Veer
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zippich
nováček
nováček


Registrace: 16.9. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: út 25. říjen, 2011 13:33    Předmět: Citovat

Tak mám Veer také a jedním slovem paráda. Vše svižné, rychlé, ovládání intuitivní a je krásně maličké, člověk skoro neví, že ho má. Trochu mě mrzí kvalita dodávaných sluchátek, ale tak co, aspoň bude důvod koupit si pod stromeček lepší Radostný Co se týče konektoru - nabíjím přes Touchstone a ten sluchátkový je lepší nechat na sluchátkách, jak už někdo psal.

Škoda, dnes mě o to víc mrzí, že to HP zazdilo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nneedd
nováček
nováček


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 26. říjen, 2011 21:39    Předmět: Citovat

Zdravim,

Existuje nejaky patch na webos, ktery by dokazal:
- tridit sms zpravy do odchozi a prichozi slozky?
- vypis prijatych a vypis odchozis hovoru?

Na toto co je u Palm OS samozrejmosti, jsem nikde zadny patch/soubor nenasel.

Diky za odpoved.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Daemon
nováček
nováček


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá 04. listopad, 2011 16:46    Předmět: Citovat

jkf napsal:
proky napsal:
Chápu tedy dobře, že radíš se vydat do blízké prodejny O2 v Německu a aktivovat to raději tam? Na škodu by to být nemělo, přinejhorším tím nic nezískám, ne?


Ja pochybuji, ze by HP zcela zrusilo Geo-restrikce v App Catalogu. Pro Veer, Pre3 i TouchPadu stale existuji aplikace u kterych App Catalog pise 'This application is not available in your country'
Tohle je sice rok stary, ale nezaregistroval jsem, ze by se od te doby neco zmenilo:

http://www.precentral.net/unlocked-palm-pre-2-still-geo-restricted-apps

http://forums.precentral.net/worldwide-gsm-cdma/268775-official-app-catalog-geo-restrictions.html

Do Nemecka jezdit nemusis, neni rozhodujici sit, ale SIMka. Prohledej forum, uz se to tady resilo.
Pripadne existuji nejake homebrew reseni. Minimalne na TouchPadu jsem uz byl schopnej prepnout nemeckej App Catalog na americkej, nainstalovat Kindle a vratit zpatky na nemeckej.


Koukám že jsem se asi mýlil, protože potřebuji stáhnout aplikaci Quick SMS, kterou jsem v App Catalogu u svého Pixi Plus dovezeného z USA viděl, ale do svého nového Veeru z německa ji nemohu stáhnout. Jednak v App Catalogu není a když ji chci stáhnou třeba pomocí QR kódu, tak se mi ukáže chybová hláška, že není dostupná pro můj region.
Otázka: Jak to obejít, abych mohl instalovat aplikace bez geo-restrikce?
Zkoušel jsem programy DummyMaker i Impostah, ale ty po mě chtějí ID aplikace a to nemám kde zjistit, když aplikaci v App Catalogu nevidím. Kde jinde se dá zjistit App ID?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
milanroubal
nováček
nováček


Registrace: 22.12. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: so 05. listopad, 2011 11:41    Předmět: Citovat

je to primo v url, prvni odkaz v googlu
https://developer.palm.com/webChannel/index.php?packageid=com.hp.quicksms
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Daemon
nováček
nováček


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: so 05. listopad, 2011 20:01    Předmět: Citovat

Ano, po čase jsem na to přišel. Problém je, že ani jeden z výše uvedených programů po zadání tohoto ID aplikaci stejně nestáhne - údajně žádná taková neexistuje. Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: ne 06. listopad, 2011 23:14    Předmět: GOOGLE MAPS PALM PIXI Citovat

Prestaly mi fungovat google maps na PALM PIXI PLUS. Aplikace jen ukáže odkaz někam na stránky HP, které jsou ovšem v aplikaci při rozlišení 320*400 nečitelné. Mapy docela používám, tak mi to docela vadí.
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zippich
nováček
nováček


Registrace: 16.9. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: po 07. listopad, 2011 8:58    Předmět: Citovat

Jj, všechna webOS zařízení byla násilím donucena upgradovat na Bing Maps. Spolu s nimi se do systému dostává snad i nový Enyo framework. Což o to, aplikace je to hezká, ale v ČR dost nepoužitelná, ještě mi to nenašlo skoro žádnou adresu, chybí hlavně čísla domů Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 07. listopad, 2011 15:50    Předmět: Citovat

Daemon napsal:
Ano, po čase jsem na to přišel. Problém je, že ani jeden z výše uvedených programů po zadání tohoto ID aplikaci stejně nestáhne - údajně žádná taková neexistuje. Smutný


Na svem Pre3 s nemeckym App Catalogem vidim Quick SMS a Quick SMS Pro, od DP Mobile Solution, prvni free, druhou za 0,99EUR.
Pokud je to to co hledas, tak bude problem jinde nez v regionu.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Daemon
nováček
nováček


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út 08. listopad, 2011 16:17    Předmět: Citovat

Aha, tak to vážně nechápu, kde je problém. Každopádně díky za info...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 14. listopad, 2011 10:15    Předmět: Citovat

jkf napsal:

Na svem Pre3 s nemeckym App Catalogem vidim Quick SMS a Quick SMS Pro, od DP Mobile Solution, prvni free, druhou za 0,99EUR.


To same manzelcin Veer s nemeckym App Catalogem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 14. listopad, 2011 10:22    Předmět: Citovat

Daemon napsal:
Otázka: Jak to obejít, abych mohl instalovat aplikace bez geo-restrikce?


Tady je postup krok za krokem jak prepnout App Catalog do US, nainstalovat program a vratit to zpatky (na DE).

http://www.webos-blog.de/2011-08-28-kindle-auf-dem-touchpad-so-gehts/

Je to pro TouchPad, ale Impostah bezi i na telefonech.
Pokud nemas US kreditku, tak jedine free aplikace.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
milanroubal
nováček
nováček


Registrace: 22.12. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: po 14. listopad, 2011 10:32    Předmět: Citovat

jkf napsal:
Daemon napsal:
Otázka: Jak to obejít, abych mohl instalovat aplikace bez geo-restrikce?


Tady je postup krok za krokem jak prepnout App Catalog do US, nainstalovat program a vratit to zpatky (na DE).

http://www.webos-blog.de/2011-08-28-kindle-auf-dem-touchpad-so-gehts/

Je to pro TouchPad, ale Impostah bezi i na telefonech.
Pokud nemas US kreditku, tak jedine free aplikace.


Povedlo se to nekomu? Ja zkousel o vikendu tento postup:

http://forums.precentral.net/hp-touchpad-apps/288730-no-kindle-app-uk-3.html#post3100846

Ale pri startu App Catalogu se me proste nezepta na zemi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 14. listopad, 2011 10:40    Předmět: Citovat

milanroubal napsal:

Povedlo se to nekomu?


Mne se to povedlo. Presne jsem nasledoval instrukce, vzdycky se objevilo to co se melo objevit, Kindle jsem nainstaloval a bezi i kdyz jsem prepnul zpatky na nemeckej App Catalog.

Zkousel jsem to hned jak ten clanek publikovali, od te doby bylo par updatu App Catalogu.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MV
nováček
nováček


Registrace: 21.4. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st 16. leden, 2013 21:58    Předmět: Citovat

Omlouvám se, že otevírám tohle staré vlákno. Je dnes ještě nějaká šance sehnat HP Veer?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 17. leden, 2013 12:51    Předmět: Citovat

Na eBay jich je stále dostatek, my ho mámě z německého eBay, O2 Německý.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MV
nováček
nováček


Registrace: 21.4. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so 19. leden, 2013 19:01    Předmět: Citovat

Tak to jsem netušil. Kdyby tu byl někdo ochotný, kdo by ho koupil a pak přeposlal. Já účet na ebay nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: čt 31. leden, 2013 21:03    Předmět: Citovat

Zdravím, tak mi dneska dorazil německý Veer a mám tak trochu problém. Šlo o verzi s Touchstone nabíječkou, ale k té se přidává jenom microUSB kabel, a adaptér na konektor Veeru samozřejmě v balení nebyl. Takže mám telefon, ale nemám do něj jak cokoliv dostat, protože posílání souborů přes BT nepodporuje (což když jsem zjistil tak sem málem sletěl ze židle, vědět o tom před koupí tak radši beru třetí Centro), slot na paměťovky nemá, kabel nemám, uložit soubor z internetu se mi nedaří, totéž s přílohou z mailu. Nevíte někdo, jak dostat do Veeru data bez kabelu, nebo kde ten kabel koupit?

EDIT: A narazil jsem na další problém, nechce se mi načíst titulní stránka App Catalogu. Objeví se rozložení, načte se obrázek s logem facebooku a pak je tam už jen rotující kolo přes celou obrazovku jakože načítá. Vyhledávání přes Just type mi ale funguje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 01. únor, 2013 12:14    Předmět: Citovat

Ahoj, kabel mají na eBayi.. ale jinak máš pravdu, jiná šance jak se dostat k paměti rozumná není... jo jde optware a pak nainstalovat ssh a pak přes sftp přes wifi...
jdou pak kouzla, mě třeba na Pre3 běhá v optware transmission (torrent downloader) a dostávám se k němu přes webové rozhraní v prohlížeči telefonu - úlet, ale funguje to Radostný při dvou torentech a asi 10ti spojeních už bylo Pre3 neovladatelné.
Jo jinak dej časem vědět, jestli používáš telefon jako budík, jestli to funguje. Manželce Veer po půl roce přestal občas budit... teď mi to začíná dělat Pre3 .. docela začínám nadávat!
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 03. únor, 2013 0:23    Předmět: Citovat

Taky mi na Pre 3 občas blbne budík. Zažil jsem to i na Pre+. Nejhorší je, že HP na vše kašle a ty chyby už nikdo nikdy neopraví.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412