Fórum - Zobrazit téma - Jak dál? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jak dál?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Prodat Palm T|X?
Ano, iPod Touch je lepší zařízení
33%
 33%  [ 1 ]
Ne, Palm T|X je nejlepší
66%
 66%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 3

Autor Zpráva
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 27. říjen, 2011 12:55    Předmět: Jak dál? Citovat

Pěkný den. Zvažuji uzavřít svou Palm éru a prodat svůj Palm T|X se vším příslušenstvím. Do merku se mi dostal iPod Touch poslední generace, který zvažuji pořídit především kvůli hudbě a konzumaci internetového obsahu - to druhé mi PalmOS už bohužel nenabídne Smutný Pro iPod taky mluví dostupnost půl milionu aplikací. Jít do toho? Hlasujte! Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: čt 27. říjen, 2011 15:07    Předmět: Odpoved Citovat

Pokud js schopen prekousnou omezeni Apple (nema ctecku karet, USB host, je nutno pouzivat jejich filozofii pouzivani), tak klidne bez do toho. Jinak na to kasli, ja bych takove zarizeni z vyse uvedenych duvodu brzo omlatil o zed.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 27. říjen, 2011 15:10    Předmět: Citovat

Čtečka karet není problém, stejně jako USB host - poslední dobou cpu hodně věcí do Microsoftího 25GB cloudu (SkyDrive). Za kolik peněz se dá v dnešní době prodat T|X?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 28. říjen, 2011 13:41    Předmět: Citovat

Já bych do toho určitě šel, protože palm už spoustu nároků dnešní doby nezvládá. Na druhou stranu některé palmí schopnosti jsou stále nenahraditelné a tak já vedle Pre+ stále používám i Palm TX a tak to asi ještě hodně zůstane. Pokud by se na nějaké moderní platformě objevil plnohodnotný emulátor Palm OS, zbavuji se okamžitě Palm TX a jdu do toho.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: pá 28. říjen, 2011 14:05    Předmět: Citovat

Díky za poznatky. Asi do toho půjdu. Cena 4.700,- za 8GB verzi a dodání přímo z online obchodu Applu je více než lákavá!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: út 01. listopad, 2011 15:32    Předmět: Citovat

Mám od Vánoc iPod touch, mám ho místo T|X, které jsem používal předtím a prostě nevím. Z věcí, které jsem dělal na T|X - evidence všeho, úkolování sebe sama, čtení knížek, geocaching - zůstalo jen to čtení knížek a přibyl funkční browser.

Apple iOS pro iPody nejvíce odbývá - není nijak zřídkavá záležitost, že co na pamětí a procesorem stejně vybaveném iPhone či iPadu funguje, tak na iPodu spadne (třeba panoramatické fotky v safari), taky výrobní kvalita není zdaleka taková, jako u iPadu/iPhone.

Při zpětném pohledu nevím, zda bych do toho šel znovu. Momentálně koketuju s telefonem s Androidem s tím, že když si dopíšu sám aplikace, které mi chybí, tak tím snad někdy v budoucnu nahradím PalmOS, iOS i Blackberry a přestanu s sebou nosit všude čtyři škatule (aktuálně se tak děje).
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: út 01. listopad, 2011 15:39    Předmět: Odpoved Citovat

logout: A myslis ze je realne, proste si dopsat programy co ti chybi? Me to prijde trochu moc prace na 1 cloveka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: út 01. listopad, 2011 16:13    Předmět: Citovat

Naštěstí mi nechybí nic hyperkomplikovaného a ty drobnosti si snad zvládnu napsat, stejně jako jsem si je kdysi psal na Psionu.

Tedy jedna pořádná věc mi chybí - pořádná obecná databáze, ale s tím nic nenadělám, na to se vrhat vážně nebudu...
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: út 01. listopad, 2011 18:19    Předmět: Odpoved Citovat

logout: A ja uz se skoro tesil, ze nekdo naprogramuje Palm/AndroidDesktop. Zlostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: út 01. listopad, 2011 18:30    Předmět: Citovat

T|X má nevýhodu, že nemá klasickou RAM. Potom by na tom možná šlo rozjet prakticky cokoliv linuxového. Nicméně jsem se rozhodl, že do iPoda nepůjdu. Jen vylepšený browser za to nestojí. Takže T|X zůstává doma Radostný Nemáte někdo na prodej dekly z Tungstena T5 v pěkném stavu? Rád bych zvýšil mému T|X morální hodnotu aspoň vzhledem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 02. listopad, 2011 15:19    Předmět: Odpoved Citovat

lukee: Ty dekly potrebujes proto, ze chces mit TX stribrny, nebo proste proto, ze je mas osoupany? Mel bych tu nekde mit dekly z TX. Jo a bacha, nevim jak to v pripade zameny T5-TX bude s antenou wifi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 02. listopad, 2011 15:24    Předmět: Citovat

Ošoupané ani ne, i když nějaký škrábanec se najde (krom LCD). Stříbrná by mu slušela víc a současné dekly jsou už krapet rozvrzané Radostný WiFi anténa je zabudována v čelním plastu, jak je konektor pro sluchátka a paměťovou kartu, to by problém nebyl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: čt 03. listopad, 2011 16:10    Předmět: Odpoved Citovat

lukee: Ok, tak to ti bohuzel nepomohu, dekly na T5 nemam. Ale musim rict, ze me nedavno taky lakalo prehodit si na TX dekly z T5 - mam doma oba modely.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: pá 25. listopad, 2011 10:41    Předmět: Citovat

Tak jsem dnes v rámci "černého pátku" u Apple objednal černý iPod Touch 8GB - černý pátek znamená sleva oproti normálu nějakých 500,-. Znamená to, že ze zbavím jednoho nebo obou svých Palmů (TX, tento týden pořízená T3) - T5 od ženy doma stále zůstane. Mám navíc na cestě z USA 3x skleněný digitizér na HiRes+ Palmy (T3, T5, TX, LD), buď je nahodím na prodávaný(é) Palm(y), nebo je prodám samostatně. Chci upozornit, že skleněný digitizér mimo jiné eliminuje pískání displeje. Byl by nějaký potenciální kupec?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: pá 25. listopad, 2011 13:10    Předmět: Odpoved Citovat

lukee: Cena, lokalita? Je tezka instalace, mam tu 2 nebo 3 LCD s vadnym digitizerem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: pá 25. listopad, 2011 13:33    Předmět: Citovat

Ještě nevím, jestli prodám oba své Palmy. Takže nevím, zda-li pustím všechny digitizéry. Instalace je hračka, pokud se umíš dostat do svého Palma tak k odstranění starého digitizéru stačí trošku delší nehet popřípadě jiný podobný nástroj. No a pak už se jen správně trefit novým a hlavně ho zespod nezaťapat Radostný Ještě se ozvu, jakmile otestuju ten iPod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412