Fórum - Zobrazit téma - zapomenuté heslo - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

zapomenuté heslo

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jitkaczech
nováček
nováček


Registrace: 28.8. 2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne 28. srpen, 2011 10:16    Předmět: zapomenuté heslo Citovat

Dobrý den,
možná se budu ptát úplně špatně a na úplně špatném místě. Stala se mi taková nepříjemnost. Asi před 5ti lety jsem od přítele dostala Palm Tréo 680, zakoupený v kamenném obchodě v USA. Tehdy jsem si tam zadala nějaké přihlašovací heslo, ale nikdy jsem ho nepoužívala, respektive měla vypnuté přihlašování. Nyní jsem si chtěla zadat nové přihlašovací heslo, ale přihodilo se mi to, že jsem něco smačkla a nyní to po mě chce nekompromisně to staré heslo, které (i přes nápovědu, kterou jsem si tam dala) nedám dohromady, asi 50 možných pokusů bylo špatných. Co se s tím dá, prosím, dělat? Je můj mobil zcela odsouzen k zániku? Smutný Snad mi tu někdo poradí nebo mi prosím poraďte, kde hledat nějakou radu či pomoc. S telefonem jsem i po těch letech - ač jsem je spíše pasivní uživatel - moc spokojena a nerada bych o něj přišla tímto způsobem. Šokovaný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: ne 28. srpen, 2011 11:51    Předmět: Citovat

Pokud jsem to dobře pochopil, tak nemůžete telefon nijak ovládat či cokoli jiného, pokud nezadáte dané heslo, nebo se mýlím? Nicméně pokud je to tak, jak říkám, tam by možná pomohl jen Hard reset, ale raději bych počkal na radu nějakého odborníka. =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jitkaczech
nováček
nováček


Registrace: 28.8. 2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne 28. srpen, 2011 12:05    Předmět: Citovat

Ano, s telefonem nejde dělat nic, dokud se nepřihlásím heslem. Když na něj zavolám z jiného tlf., tak je to, jako že by to u mne mělo vyzvánět, ale s mým telefonem se neděje nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 28. srpen, 2011 13:04    Předmět: Citovat

Hard reset: vyndat baterku, před jejím vrácením držet zmáčknuté červené tlačíko, držet až do chvíle, kdy se resetovací proces zastaví, pak pustit, objeví se dotaz, jestli chceš skutečně smazat všechna data, což se potvrzuje stiskem tlačítka UP (nahoru) na křížovém ovladači. Pak je přístroj ve stavu, v jakém byl po prvním vybalení z krabice.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jitkaczech
nováček
nováček


Registrace: 28.8. 2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne 28. srpen, 2011 13:09    Předmět: Citovat

Asi se zeptám úplně hloupě, ale mám tomu tedy rozumět tak, že veškeré uložené věci v Memos, kalendáři, fotky...atd budou pryč? Nebo ne? Jsem v tomto opravdu amatér Stydící se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 28. srpen, 2011 13:45    Předmět: Citovat

Ano, vše bude nenávratně pryč. Méně drastickým řešení jsou pak např. tyto dvě utility:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=2617
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=928
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jitkaczech
nováček
nováček


Registrace: 28.8. 2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne 28. srpen, 2011 15:48    Předmět: Citovat

stáhla jsem programy, ale nevím, jak je použít? Stydící se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 31. srpen, 2011 12:18    Předmět: Citovat

Ideální by bylo, kdyby jitkaczech nafotila displej Trea v momentě kdy to chce to heslo. Ale předpokládám, že má v Prefs -> Security nastaveno 'Automatically lock device: When power is off' a proto je nutno zadat kód po spuštění.

jitkaczech: když klikneš na Hint, není tam nějaká nápověda, kterou sis kdysi k heslu nastavila?

Jediná šance je opravdu hard reset, o fotky nepříjdeš pokud se ukládají na kartu - obsah karty zkontroluj např. notebookem se čtečkou karet. Zbytek dat bude nenávratně ztracen po hard resetu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
milanroubal
nováček
nováček


Registrace: 22.12. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: st 31. srpen, 2011 14:25    Předmět: Citovat

lukee napsal:
Ideální by bylo, kdyby jitkaczech nafotila displej Trea v momentě kdy to chce to heslo. Ale předpokládám, že má v Prefs -> Security nastaveno 'Automatically lock device: When power is off' a proto je nutno zadat kód po spuštění.

jitkaczech: když klikneš na Hint, není tam nějaká nápověda, kterou sis kdysi k heslu nastavila?

Jediná šance je opravdu hard reset, o fotky nepříjdeš pokud se ukládají na kartu - obsah karty zkontroluj např. notebookem se čtečkou karet. Zbytek dat bude nenávratně ztracen po hard resetu.

pokud byla data synchronizovana na desktop v prubehu casu, tak by ani o ta data nemusela prijit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 31. srpen, 2011 14:43    Předmět: Citovat

milanroubal: píše, že je pasivní uživatel. Vsadím se, že to Treo HotSync vůbec nevidělo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412