Fórum - Zobrazit téma - Vlastnici Palm PRE spojte se :-) - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vlastnici Palm PRE spojte se :-)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: po 22. srpen, 2011 19:09    Předmět: Odpoved Citovat

Badel: Titanic by take jedna z nejlepsich lodi, dokonce mu rikali nepotopitelny. Palm byl taky bezkonkurencni... kdysi. HP je uz jen moloch, ktery se snazi otravovat zivot tem, kteri si od nej nedej boze neco koupili, viz treba tiskarny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 22. srpen, 2011 19:14    Předmět: Citovat

Velká firma nemusí být nutně moloch. Podívej se na Apple nebo Google. Tyhle firmy mají takový tah na branku, že se o tom žádné jiné konkurenci ani nezdá a přitom už jsou to dnes obrovské "těžko říditelné" kolosy.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
eLzyx
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2005
Příspěvky: 80
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: po 22. srpen, 2011 19:17    Předmět: Citovat

může mi nekdo vysvětlit, proč furt upravují webové stránky? Dřív tam představovali jen jeden model Touchpadu, teď mají upravené stránky a je možno si vybrat ze dvou a u obou je ta vysoká cena. No doprčic, když ten model končí, tak ho dovyprodám a basta. Proč sakra dělají nové stránky?
A navíc na francouzském HP přibyla 64GB bílá verze. Já fakt nevim co si o tom myslet
_________________
Palm Pre Minus WebOS 2.1
bylo:
TREO 650 + 1GB SD + Bluetooth gps
Palm Tungsten T3 + wifi karta + 256MB SD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: po 22. srpen, 2011 19:38    Předmět: Odpoved Citovat

Badel: Ale HP uz moloch bezesporu je. A navic hrobnik (compaq, palm).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: út 23. srpen, 2011 8:47    Předmět: Citovat

TouchPad jsem vzal zacatkem cervence s komplet prislusenstvim, stalo to 780 E, vcera se to dalo poridit za 230 E. Neoficialne prosakuje ze by mohli ten rozdil vracet i v Evrope stejne jako v US.

Pre3 jsem objednal vcera rano za 349 E, nez zacalo to silenstvi. Uz je v poste, ale na potvrzeni i statusu objednavky je stale uvedena cena 349. To jsem zvedavej, jestli mi HP tech 270 Ecek vrati, nebo ne.
I kdyby ne, tak Pre3 je moje. Radsi za 349 nez zadne.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 23. srpen, 2011 18:33    Předmět: Citovat

Co říkáte na tohle, plantážníci? Radostný
http://www.precentral.net/webos-o-s-campaign-save-our-platform
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: st 24. srpen, 2011 13:17    Předmět: Citovat

Pořád jsem přemýšlel, co by ta písmena hp mohla vlastně znamenat a už to mám:



Radostný Rozpačitý Smutný
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 24. srpen, 2011 22:04    Předmět: Citovat

Radostný
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: út 30. srpen, 2011 19:32    Předmět: Citovat

Mám dotaz - Když se dívám na stránky HP (resp. Palm), tak vidím, že tam prodávají Touch Pad pouze za 100$ a Veer jen za 50$. Pořádně jsem se nedíval na nějaké podmínky atd. ohledně koupě, ale nenašel by se někdo, kdo by byl schopen koupit alespoň několik kousků. Nemám totiž žádné zkušenosti s koupí věcí ze zahraničí a ani netuším, jestli to tam zase nefunguje přes PayPal či něco takového, což ani založeno nemám. Nápad Nešťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: út 30. srpen, 2011 19:50    Předmět: Citovat

HP má vše beznad?jn? vyprodáno, stejn? jako ostatní shopy na internetu, které drasticky zlevnily.
Sám jsem optimisticky ud?lal ve dvou r?zných obchodech objednávky a z obou jsem dostal odpov??, že vyprodali v rámci hodin, takže šance sehnat to dneska, po týdnu je mizivä.

Z HP mi p?ed hodinou p?išel mail, že doskladní nejd?íve za n?kolik týdn?, do té doby není.
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 31. srpen, 2011 0:58    Předmět: Citovat

Nemůžu si pomoct, ale HP je fakt legrační firma:
http://www.precentral.net/hp-build-additional-limited-run-touchpads-satisfy-demand
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 31. srpen, 2011 8:31    Předmět: Citovat

To je teda dobrý, je vidět, že takový zájem nečekali a jsou asi sami překvapení a mají teď pocit, že z toho lze ještě něco vyždímat. Každopádně je to hrozný, protože je vidět, že nemají vizi, které by se drželi. A nebo naopak, to zrušení byl velkolepý marketingový tah pro upoutání pozornosti celého světa, protože lidi nakupují jak šílení když je něco nedostatkové.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chazi
nováček
nováček


Registrace: 16.7. 2006
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: st 31. srpen, 2011 8:57    Předmět: Citovat

Skorpi napsal:
To je teda dobrý, je vidět, že takový zájem nečekali a jsou asi sami překvapení a mají teď pocit, že z toho lze ještě něco vyždímat. Každopádně je to hrozný, protože je vidět, že nemají vizi, které by se drželi. A nebo naopak, to zrušení byl velkolepý marketingový tah pro upoutání pozornosti celého světa, protože lidi nakupují jak šílení když je něco nedostatkové.

Jestli to byl markentingový tah, tak to hrubě podcenili, protože by toho prodali 2x tolik, kdyby to měli na skladech.
Vizi bohužel, alespoň v mobilních zařízeních, rozhodně nemají Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zippich
nováček
nováček


Registrace: 16.9. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 31. srpen, 2011 8:59    Předmět: Citovat

Spíš je zajímavý, že produkt za 99$ není pro ně prodělečný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: st 31. srpen, 2011 9:17    Předmět: Citovat

Zippich napsal:
Spíš je zajímavý, že produkt za 99$ není pro ně prodělečný.


Prodělečný je, a to hodně. Výroba jednoho TP stojí víc než $300.
http://www.precentral.net/how-much-does-touchpad-cost-hp-build

Vsadím se, že ty nově vyrobený se za $99 prodávat nebudou. Tipnul bych tak $350. A to jim lidi co chtějí TP za $99 kupovat nebudou.

Jsou to šašci!
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: st 31. srpen, 2011 12:08    Předmět: Citovat

No, nevím, kde na těch číslech byli, ale myslím, že pokud to vyrábí v Číně, tak to určitě nejsou tak velká čísla. Taky nechápu, jak může být procesor levnější než paměti, když procesory obecně jsou velmi náročné na výrobu. Ovšem to je jen můj názor.

Mimochodem, jestli teda někdo bude v "nejbližší" době kupovat TouchPad, mohl by myslet i na mě? Děkuji. =) Machr Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: út 13. září, 2011 11:46    Předmět: Citovat

medvitek napsal:
"Touch Itself Syndrome" je ale údajně způsoben vlhkostí. Někde tvrdí že je to HW závada a že mu ho vyměnili. Takže na to doktor asi nepomůže.

doporučovali vyndat baterku a na týden vložit do pytlíku s rýží Vysmátý Vysmátý Vysmátý


Podrobnosti zde: http://forums.precentral.net/palm-pre-pre-plus/252309-palm-pre-touching-itself-9.html Vysmátý


Doktor nepomohl, tak jsem to poslal o2-de na zarucni opravu. Zaruku uznali, vymenili displej a dneska rano se mi Pre vratilo. Reklamoval jsem aj klavesnici, 3 pismenka uz bylo potreba mackat velkou silou aby neco napsali,a vypada to ze i klavesnici dali novou. Takze z myho puvodniho Pre zbyla jenom zakladni deska, IMEI a SN zustali stejne.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412