Fórum - Zobrazit téma - HP Veer - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

HP Veer
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zippich
nováček
nováček


Registrace: 16.9. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: po 15. srpen, 2011 9:40    Předmět: HP Veer Citovat

HP Germany zlevnilo odblokované HP Veer na krásných 179€:

http://h20386.www2.hp.com/GermanyStore/Product.aspx?pdetail=P198627

Takže otázka zní - už ho někdo máte? Jak jste spokojení? Ta cena je opravdu lákavá a Pre3 se stejně už asi nedočkáme Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
milanroubal
nováček
nováček


Registrace: 22.12. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: po 15. srpen, 2011 15:30    Předmět: Citovat

uz je na ceste, predpokladam ze dorazi zitra nebo pozitri, tak potom poreferuju. Premyslel jsem puvodne o Pre3, ale kdyz jsem si poridil Touchpad, tak bude stacit Veer. Jak doma tak v praci mam uz z casu Pre Touchstone, tak doufam, ze ten proprietarni konektor na nabijeni bude na stalo ulozenej pouze v cestovnim batohu Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: út 16. srpen, 2011 22:17    Předmět: Citovat

Nevím zda má Veer zabudované GPS. Mně PRE2 ukradli( kdyby jste ho někde viděli v bazaru, tak to je moje PRE 2) Tak jsem si objednal hned u EXPANSYS nové, ale to má nějaký špatný display (barvy jako JPG s vysokou kompresí), tak ho posílám zpět!
Používám teď PALM PIXI PLUS a to mně maximálně vyhovuje - 90g a 11mm a super klávesnice - škoda, že Veer nemá placatou verzi bez slideru- to bych bral hned. PIXI Plus má wifi i GPS.
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
milanroubal
nováček
nováček


Registrace: 22.12. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: st 17. srpen, 2011 15:51    Předmět: Citovat

tondapirko napsal:
Nevím zda má Veer zabudované GPS. Mně PRE2 ukradli( kdyby jste ho někde viděli v bazaru, tak to je moje PRE 2) Tak jsem si objednal hned u EXPANSYS nové, ale to má nějaký špatný display (barvy jako JPG s vysokou kompresí), tak ho posílám zpět!
Používám teď PALM PIXI PLUS a to mně maximálně vyhovuje - 90g a 11mm a super klávesnice - škoda, že Veer nemá placatou verzi bez slideru- to bych bral hned. PIXI Plus má wifi i GPS.

Veer ma GPS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
milanroubal
nováček
nováček


Registrace: 22.12. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: út 30. srpen, 2011 15:02    Předmět: Citovat

tak po tech hektickych 14 dnech kdy nebylo prilis jasne co se bude dit mam konecne Veer v ruce. Je to uzasne malinke. Klavesnice je absolutne perfektni. Ta magneticka koncovka na 3,5 jack funguje lepe nez jsem predpokladal, myslim ze ji necham nastalo nasazenou na sluchatkach a tedy misto zasouvani jacka staci jen prilozit ty magnety. Jinak ten konektor neni oboustranej, ale jen jednostranej, tedy sluchatka jsou stale pripojene smerem dolu. V baleni neni zadne pouzdro, ale pokud je nasazeny ten konektor na sluchatka tak to presne pasuje do pouzdra od puvodniho pre. Na ten posunutej knoflik na zapinani si jeste musim zvyknout, stale ho hledam nahore. Clovek pak ten telefon musi drzet z boku a ne ze spoda kdyz ho chce zapnout. Neprijemnosti je, ze u nekterych placenych aplikaci je Veer zarazeny k Pixi, tedy pokud jsem mel koupenou plnou verzi na Pre, tak ta je mi ted k nicemu. Naopak fotak funguje tak jak jsem si predstavoval, tedy jsem schopen s nim vyfotit komplexni QR kod, ktery je korektne dokodovatelny. Jinak je skoda tedy, ze tam zatim neni webOS 2.2, aby se daly dohromady plne vyuzit vsechny funkce spojeni s tabletem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: čt 01. září, 2011 9:36    Předmět: Citovat

Kdes VEER sehnal? Taky bych si ho objednal.
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
milanroubal
nováček
nováček


Registrace: 22.12. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt 01. září, 2011 10:11    Předmět: Citovat

tondapirko napsal:
Kdes VEER sehnal? Taky bych si ho objednal.
original nakup v nemecku dokud je jeste meli firmy na sklade pred tou velkou HP akci. Jeste mam z predvyprodeje objednane Pre3, ale tam mam strach, ze ta firma brala predobjednavky a ty telefony nikdy neobdrzi a vrati mi misto toho penize. No necham se prekvapit.

V nemecku jeste prodavaji par poslednich Veer s full zarukou za plnou cenu napriklad zde
http://www.ebay.de/itm/HP-Veer-Black-Schwarz-Touchstone-8GB-63952-/310342527363?pt=DE_Handy_s&hash=item4841db2983
ale nevim, zda to dokazou poslat i do cech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: čt 01. září, 2011 10:47    Předmět: Citovat

No já bych chtěl bílý VEER, na e-bay ho mají kolem 100USD, ale je to AT&T a ještě 4G - ani nevím co to je. Za kolik jsi ho sehnal ty?
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
milanroubal
nováček
nováček


Registrace: 22.12. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt 01. září, 2011 11:00    Předmět: Citovat

tondapirko napsal:
No já bych chtěl bílý VEER, na e-bay ho mají kolem 100USD, ale je to AT&T a ještě 4G - ani nevím co to je. Za kolik jsi ho sehnal ty?
no ja ho mam za tech 179 EUR po tom prvnim zlevneni. Pri te dalsi nakupni horecce se mi nepodarilo nic dostat. Jak bude fungovat ten USA telefon tak to netusim, me na tom mem funguje 3G bez problemu. Jinak 4G je jen marketingove oznaceni jako sve doby cesky T-Mobile, zadne LTE to nema.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Daemon
nováček
nováček


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá 02. září, 2011 11:40    Předmět: Citovat

Mám možnost objednat z USA HP Veer 4G. Šlo by o nové kusy, bohužel blokované pro AT&T. Cena včetně dopravy, cla a DPH by byla do 3000 Kč a dodání tak za 3 - 4 týdny. Odblokovávací kód se dá zakoupit za 39 USD.
Pro sebe jsem si již objednal, ale pokud by měl někdo zájem, dejte vědět. K dispozici je černá i bílá barva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: pá 02. září, 2011 13:25    Předmět: Citovat

nedalo mi to a stahnul jsem si User's Guidy k AT&T Veer 4G a k Veeru prodavanymu v Nemecku. A co pisou?

AT&T:
- Tri-band UMTS (850/1900/2100)
- HSDPA 7.2
- Quad-band GSM/GPRS/EDGE (850/900/1800/1900)


Nemecko:
- Triband UMTS (850/1900/2100 oder 900/1900/2100)
- HSDPA mit 7,2 MBit/s/HSUPA mit 5,76 MBit/s
- Quadband GSM/EDGE (850/900/1800/1900)
- GSM/GPRS/EDGE

Neni mi jasne jak se pozna ktere UMTS frekvence ma ten nemeckej.
Jake frekvence UMTS se pouzivaji v Evrope? Je to vsude stejny, nebo se to lisi - nekde 850, nekde 900?

Nemecke Pre3 to ma stejne:
- Triband UMTS (850/1900/2100 oder 900/1900/2100)
- HSDPA 14.4/HSUPA 5.76
- Quadband GSM/GPRS/EDGE (850/900/1800/1900)
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
milanroubal
nováček
nováček


Registrace: 22.12. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: pá 02. září, 2011 13:55    Předmět: Citovat

jkf napsal:
Jake frekvence UMTS se pouzivaji v Evrope? Je to vsude stejny, nebo se to lisi - nekde 850, nekde 900?

http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_UMTS_s%C3%ADt%C3%AD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po 17. říjen, 2011 9:16    Předmět: Aktivace? Citovat

Zdravím majitele Veeru,
předpokládám, že je potřeba, podobně jako u PRE, nový přístroj aktivovat. Mohl by někdo říct své zkušenosti s aktivací, resp. poradit, jak na to?
_________________
Motorola T2288R -> Nokia 3310 -> Nokia 6100 -> Nokia 3510i -> Nokia 6220 -> Nokia 6230 + Palm m515 -> Palm Treo 750 -> Nokia Lumia 710
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Daemon
nováček
nováček


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po 17. říjen, 2011 12:00    Předmět: Citovat

Jediná aktivace u jakéhokoliv webOS přístroje je ta, že si musíte vytvořit Palm/HP účet. V podstatě zadáte svůj email, zvolíte si heslo, potom kontrolní otázku a odpověď a přístroj naběhne a okamžitě můžete používat internet, App Catalog a podobně... Nic jiného jsem nikdy nedělal a že mi rukama prošlo hodně webOS přístrojů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po 17. říjen, 2011 14:29    Předmět: Citovat

Daemon napsal:
Jediná aktivace u jakéhokoliv webOS přístroje je ta, že si musíte vytvořit Palm/HP účet. V podstatě zadáte svůj email, zvolíte si heslo, potom kontrolní otázku a odpověď a přístroj naběhne a okamžitě můžete používat internet, App Catalog a podobně... Nic jiného jsem nikdy nedělal a že mi rukama prošlo hodně webOS přístrojů.


A k tomu není potřeba vkládat cizí SIM kartu? Myslím SIM kartu ze země, kde se přístroje oficiálně prodávají. Někde jsem tu četl, že se starší PRE musely aktivovat s německou SIM kartou, tak se chci jen ujistit...

Díky za odpověď
_________________
Motorola T2288R -> Nokia 3310 -> Nokia 6100 -> Nokia 3510i -> Nokia 6220 -> Nokia 6230 + Palm m515 -> Palm Treo 750 -> Nokia Lumia 710
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Daemon
nováček
nováček


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po 17. říjen, 2011 15:01    Předmět: Citovat

Tohle už mi tvrdil kdysi jeden člověk, ale přijde mi to jako naprostý nesmysl a uvedu hned tři osobní příklady:
1. koupil jsem použitý Palm Pixi Plus z USA od AT&T. Telefon tedy jel v USA s tamní SIM kartou. Přišel mi do ČR, vložil jsem kartu T-Mobile a vše včetně App Catalogu fungovalo.
2. koupil jsem několik nových HP Veer 4G a Palm Pre 2 z USA a Británie. Přístroje byly nerozbalené a nikdy v nich žádná SIM nebyla. Vložil jsem svou českou kartu a okamžitě mi internet i App Catalog fungoval.
3. v sobotu jsem zi z německa dovezl tři HP Veer, opět nová, neaktivovaná. Vložili jsme karty Vodafone a T-Mobile a všechny přístroje byli okamžitě funkční a ihned jsem stahoval Facebook a Translator z App Catalogu.

Opravdu nechápu, kde a jak jinak by se měl přístroj aktivovat, když mě vždycky všechno fungovalo a to jak u přístrojů se starým systémem webOS 1.xx až po nejnovější webOS 2.2.0 u HP Pre 3.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: st 19. říjen, 2011 11:41    Předmět: Citovat

Daemon napsal:
3. v sobotu jsem zi z německa dovezl tři HP Veer, opět nová, neaktivovaná. Vložili jsme karty Vodafone a T-Mobile a všechny přístroje byli okamžitě funkční a ihned jsem stahoval Facebook a Translator z App Catalogu.

Opravdu nechápu, kde a jak jinak by se měl přístroj aktivovat, když mě vždycky všechno fungovalo a to jak u přístrojů se starým systémem webOS 1.xx až po nejnovější webOS 2.2.0 u HP Pre 3.


A zkusils stahnout nejake placene aplikace? Problem pri aktivaci se spatnou SIMkou neni, ze by APP Katalog nefungoval, ale v tom kolik a jakych aplikaci v nem vidis.
Ja bych si to poradne rozmyslel aktivovat webOS pristroj s ceskou SIMkou.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Daemon
nováček
nováček


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st 19. říjen, 2011 13:45    Předmět: Citovat

Aplikací vidím tisíce a to i včetně placených, ale pravda je, že jsem žádnou placenou zatím neměl potřebu stahovat a kupovat.
Na druhou stranu když kouknu na své Pixi Plus aktivované v USA s kartou AT&T a na HP Veer koupený v německu, ale aktivovaný u nás s českou SIM kartou, tak vidím ty samé aplikace...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st 19. říjen, 2011 16:00    Předmět: Citovat

jkf napsal:
Daemon napsal:
3. v sobotu jsem zi z německa dovezl tři HP Veer, opět nová, neaktivovaná. Vložili jsme karty Vodafone a T-Mobile a všechny přístroje byli okamžitě funkční a ihned jsem stahoval Facebook a Translator z App Catalogu.

Opravdu nechápu, kde a jak jinak by se měl přístroj aktivovat, když mě vždycky všechno fungovalo a to jak u přístrojů se starým systémem webOS 1.xx až po nejnovější webOS 2.2.0 u HP Pre 3.


A zkusils stahnout nejake placene aplikace? Problem pri aktivaci se spatnou SIMkou neni, ze by APP Katalog nefungoval, ale v tom kolik a jakych aplikaci v nem vidis.
Ja bych si to poradne rozmyslel aktivovat webOS pristroj s ceskou SIMkou.


Chápu tedy dobře, že radíš se vydat do blízké prodejny O2 v Německu a aktivovat to raději tam? Na škodu by to být nemělo, přinejhorším tím nic nezískám, ne?
_________________
Motorola T2288R -> Nokia 3310 -> Nokia 6100 -> Nokia 3510i -> Nokia 6220 -> Nokia 6230 + Palm m515 -> Palm Treo 750 -> Nokia Lumia 710
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: st 19. říjen, 2011 16:36    Předmět: Citovat

proky napsal:
Chápu tedy dobře, že radíš se vydat do blízké prodejny O2 v Německu a aktivovat to raději tam? Na škodu by to být nemělo, přinejhorším tím nic nezískám, ne?


Ja pochybuji, ze by HP zcela zrusilo Geo-restrikce v App Catalogu. Pro Veer, Pre3 i TouchPadu stale existuji aplikace u kterych App Catalog pise 'This application is not available in your country'
Tohle je sice rok stary, ale nezaregistroval jsem, ze by se od te doby neco zmenilo:

http://www.precentral.net/unlocked-palm-pre-2-still-geo-restricted-apps

http://forums.precentral.net/worldwide-gsm-cdma/268775-official-app-catalog-geo-restrictions.html

Do Nemecka jezdit nemusis, neni rozhodujici sit, ale SIMka. Prohledej forum, uz se to tady resilo.
Pripadne existuji nejake homebrew reseni. Minimalne na TouchPadu jsem uz byl schopnej prepnout nemeckej App Catalog na americkej, nainstalovat Kindle a vratit zpatky na nemeckej.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412