Fórum - Zobrazit téma - opustit palm? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

opustit palm?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eLzyx
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2005
Příspěvky: 80
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: čt 21. červenec, 2011 16:36    Předmět: Citovat

dobré tipy ... jen je to vše placené a já nemám přístup do app catalogu Rozpačitý Ale kouknu na to Zlomyslný
_________________
Palm Pre Minus WebOS 2.1
bylo:
TREO 650 + 1GB SD + Bluetooth gps
Palm Tungsten T3 + wifi karta + 256MB SD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 28. červenec, 2011 15:33    Předmět: Citovat

Po omylech typu Treo 750v (ale pogumování byla mňamka), Treo 680 jsem přesedlal na Nokii E71. Oproti Treům si na ní zaserfuju kam potřebuju, aniž by mi Opera spadla, stejně tak si vyřídím veškeré emaily a dovolám se Skypem. Navíc mám navigaci zdarma. Nicméně na Palm T|X a PalmOS samotný nedám dopustit - proto si ho doma ještě držím. Používám ho vesměs jako multimédia na cesty - MP3, fotky, filmy, knížky, hraní (Blitzkrieg atd.). Na cokoliv internetového už se to použít nedá, nebo dá, ale omezeně. Už jsem i uvažoval, že ho prodám a koupím si Kindle, popřípadě nějaký tablet s Androidem, ale nakonec jsem to vzdal - zas takové výhody to nemá. TX zůstane doma, dokud se prostě nerozsype, stejně tak T5, kterou používá žena. Aspoň můžu dál naivně doufat, že Dmitry jednoho dne vypustí DGOS...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 28. červenec, 2011 15:55    Předmět: Citovat

To já zase naivně doufám, že ve webOS 3.0 a výše bude normálně běhat emulátor Palm OS. Pak bych se Palmu TX klidně zbavil. No ale dost snění... Nešťastný
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412