Fórum - Zobrazit téma - Bateriová výdrž Pre2 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Bateriová výdrž Pre2

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: st 22. červen, 2011 16:31    Předmět: Bateriová výdrž Pre2 Citovat

Zdravím,

mám tento týden na hraní zcela nové Pre2 a dost by mě zajímaly vaše zkušenosti s bateriovou výdrží. Do 3G sítě se to připojuje samo, kdy uzná za vhodné, aplikace běžet nenechávám, ze zvyku při ukládání do pouzdra vše ukončuju a přesto - ráno v 10:00 jsem sundal telefon z Touchstone, udělal jsem asi 10 minut hovoru, vyfotil tři fotky, byl (vědomě) půl hodiny na Internetu a našel dvě geocache (cca půlhodinka používání GPS) a teď - v 16:30 je nějakých 30% baterie. To mi přijde strašně málo.

Jak jste na tom vy?
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 23. červen, 2011 17:28    Předmět: Citovat

Jsme na tom všichni podobně, výdrž je opravdu mizerná. Bez nabíječky v autě nebo v kanclu je to fakticky nepoužitelné.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: čt 23. červen, 2011 19:48    Předmět: Re: Bateriová výdrž Pre2 Citovat

Ja mam Pre minus a co jsem vypozoroval, tak vydrz velmi zavisi od kvality signalu. Pracoval jsem na mistech kde byl signal mizernej a v poledne muselo Pre do nabijecky protoze bylo na 30%, ted mam signal vybornej a pri stejnym pouzivani se vecer vracim domu s 60%.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ZoZo
nováček
nováček


Registrace: 12.6. 2005
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: po 27. červen, 2011 12:00    Předmět: Citovat

Nevim jak u Pre2, ale u Pre je defaultne nastaveno Wifi, i kdyz telefon je zrovna "vypnuty". Zkus se na to podivat. Ale i tak byla vydrz zalostna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gum
nováček
nováček


Registrace: 9.12. 2005
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út 05. červenec, 2011 9:56    Předmět: Citovat

Fakt nevím, co s těmi telefony děláte Radostný Mám na Pre 2 šest mailových účtů, z toho polovina nastavená na checkování po půl hodině. Volám tak 20 minut denně, k tomu 30 SMS, tak 20-40 mailů přečtených na tlf. Párkrát denně kontrola Twitteru, prohlídnutí tak 10 webových stránek. Bluetooth trvale zapnutý, WiFi taktéž.

Je pravda, že jsem většinu dne připojený k WiFi ale stejně se mi zdá divné, že bych měl telefon vybít za jeden den. Výdrž je mnohem lepší než na původním Pre, dostanu se až někam na 1 a 3/4 dne při výše uvedeném používání.
_________________
Zire 72 -> Treo 650 -> Treo 680 (AT&T) -> Pre (O2 UK) -> Pixi Plus (AT&T) -> Pre 2 -> Pre3 -> Veer + TouchPad

Autor malé češtiny pro webOS a české klávesnice pro TouchPad -- palmcesky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gyd
nováček
nováček


Registrace: 7.12. 2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so 09. červenec, 2011 15:20    Předmět: Citovat

Určite bych zkusil vypnout 3G, signál na něj bývá bídný a baterie jde rychle do kytek.
_________________
Píšu http://palmpreblog.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 18. červenec, 2011 14:29    Předmět: Citovat

Krom toho že 3G má dost drasticky větší nároky na spotřebu než 2G i wifi.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412