Fórum - Zobrazit téma - Centro - neukládají se odeslané SMS - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Centro - neukládají se odeslané SMS

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nneedd
nováček
nováček


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: pá 20. květen, 2011 8:43    Předmět: Centro - neukládají se odeslané SMS Citovat

Zdravim,
mam tu mensi problem. Pri odeslani zpravy SMS se mi na mem Centru tyto zpravy neukladaji do odeslanych. Puvodne jsem myslel, ze mam plnou pamet SMS, ale vymazal jsem vsechny odeslane a stejne se nove odeslane nearchivuji. Mel jste nekdo tento problem? Dekuji za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nneedd
nováček
nováček


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: pá 20. květen, 2011 15:34    Předmět: Re: Centro - neukládají se odeslané SMS Citovat

nneedd napsal:
Zdravim,
mam tu mensi problem. Pri odeslani zpravy SMS se mi na mem Centru tyto zpravy neukladaji do odeslanych. Puvodne jsem myslel, ze mam plnou pamet SMS, ale vymazal jsem vsechny odeslane a stejne se nove odeslane nearchivuji. Mel jste nekdo tento problem? Dekuji za rady


toto je vyresno...chyba na strane uzivatele
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 20. květen, 2011 16:20    Předmět: Citovat

A jaká chyba to byla?
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nneedd
nováček
nováček


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: so 21. květen, 2011 13:29    Předmět: Citovat

Badel napsal:
A jaká chyba to byla?


Uplne trivialni. Mel jsem chvili na Centru z nejakeho neznameho duvodu nastaven spatny datum (budoucnost) a poslal jsem par SMS. Kdyz jsem datum vratil spravne zpet, nove odeslane SMS se radily az pod ty z "budoucnosti" a je diky tomu hned nevidel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412