Fórum - Zobrazit téma - S,M,L - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

S,M,L
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm Inc.
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Přežije S,M,L a webOS rok 2011?
ANO
88%
 88%  [ 8 ]
NE
11%
 11%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 9

Autor Zpráva
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: pá 11. únor, 2011 21:06    Předmět: Citovat

Problém byl v tom, že se vrhli do nového projektu zrovna v době, když přišla krize. Pouze to je položilo. Věčná škoda. Taky bych chtěl vidět logo Palmu na JEJICH výrobcích. =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: so 12. únor, 2011 14:45    Předmět: Citovat

Jediné řešení je že si uděláme vlastní Palm...Radostný

Ale to bych se pak bál aby nesmetl kompletně konkurenci.Radostný
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: so 12. únor, 2011 15:26    Předmět: Odpoved Citovat

DanteMC: Ja jsem pro, navic by se urcite nasla spousta Cinanu, co by to vyrobili. Ovsem kde na to vzit a nekrast?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: ne 13. únor, 2011 10:56    Předmět: Citovat

A co kdybychom si nechali vyrobit jen kryty se značkou PALM? Mě se Palm Pre atd. docela líbí a nevadilo by mi je vlastnit, ale to HP na zadní straně?! =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: ne 13. únor, 2011 11:58    Předmět: Citovat

Myslím, že by Číňani ještě dokázali vyrobit sérii 1000ks PALM CENTRO za pakatel :-p Myslím, že by šly dobře na odbyt.
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: po 14. únor, 2011 21:23    Předmět: PALM PRE 2 Citovat

Tak na britském EXPANSYSu mají PALM PRE 2 za 389.99 liber
Uff tak nevím jestli mám do toho jít nebo čekat na S,M,L
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: út 15. únor, 2011 19:16    Předmět: Re: PALM PRE 2 Citovat

tondapirko napsal:
Tak na britském EXPANSYSu mají PALM PRE 2 za 389.99 liber
Uff tak nevím jestli mám do toho jít nebo čekat na S,M,L

Asi do toho půjdu, jen by mě zajímalo, co se stane, až se přihlásím do svého PALM profilu a jak bude vypadat App Catalog.
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út 15. únor, 2011 21:28    Předmět: Citovat

Na českém EXPANSYSu se objevily položky Palm PRE 3 (8 a 16GB), cena neohlášena . Paradoxně Palm PRE 2 tam nejni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zippich
nováček
nováček


Registrace: 16.9. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: út 22. únor, 2011 12:47    Předmět: Citovat

WebOS 2.1 pro evropské Palm Pre Plus už je k dispozici bezvěrci Radostný

http://www.precentral.net/webos-2-1-o2-germany-s-palm-pre-plus-posted-yes-really
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 22. únor, 2011 12:52    Předmět: Citovat

Ještě pro původní Pre by to chtělo.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
milanroubal
nováček
nováček


Registrace: 22.12. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: st 23. únor, 2011 13:34    Předmět: Citovat

No ja si myslim ze naportovat to na puvodni PRE je utopie. Kdyz spustim 2.1 v emulatoru tak bez spustene libovolne aplikace to zabira 245 MB RAM. Co by meli udelat pro vsechny puvodni majitele PRE je dat do 1.4.5 homebrew jadro a odstranit tak tu hlasku Too many cards pro vsechny. Ale dostat na puvodni PRE 2.1 tak, aby se vratila co chvili hlaska TMC, skutecne o to myslim nikdo zajem nema.

Ja osobne se tesim na Pre 3 a uz ho vyhlizim kdy se tu u nas v Nemecku zacne prodavat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: st 23. únor, 2011 22:44    Předmět: Citovat

Vcera jsem udělal druhý pokus objednat PRE 2 v EXPANSYS, ale ani na podruhé to nevyšlo, takže raději budu čekat na PRE 3 Radostný

Abychom mohli odeslat Vaší objednávku, požadujeme : - Kopii vaší
kreditní karty použité pri nákupu (první a poslední 4 císla musí být
videt)

- Kopii Vašeho identifikacního dokladu (pas, obcanský prukaz, nebo
ridicský prukaz)

- Potvrzení adresy, což; muže být doklad nebo úcet s dodací adresou
(za plyn, elektrinu, telefon, ne starší než 3 mesíce). Pokud si
zásilku necháváte poslat do zamestnání, tak také potvrzení, že
spolecnost existuje (výpis z obchodního rejstríku, výplatní pásku,
obchodní fakturu s názvem vaší spolecnosti) a vaši pracovní
e-mailovou adresu.

_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: st 23. únor, 2011 22:51    Předmět: Citovat

tondapirko napsal:
Vcera jsem udělal druhý pokus objednat PRE 2 v EXPANSYS, ale ani na podruhé to nevyšlo, takže raději budu čekat na PRE 3 Radostný

Abychom mohli odeslat Vaší objednávku, požadujeme : - Kopii vaší
kreditní karty použité pri nákupu (první a poslední 4 císla musí být
videt)

- Kopii Vašeho identifikacního dokladu (pas, obcanský prukaz, nebo
ridicský prukaz)

- Potvrzení adresy, což; muže být doklad nebo úcet s dodací adresou
(za plyn, elektrinu, telefon, ne starší než 3 mesíce). Pokud si
zásilku necháváte poslat do zamestnání, tak také potvrzení, že
spolecnost existuje (výpis z obchodního rejstríku, výplatní pásku,
obchodní fakturu s názvem vaší spolecnosti) a vaši pracovní
e-mailovou adresu.


A to si zkoušel platit kartou přímo, nebo přes PayPal ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: st 23. únor, 2011 23:04    Předmět: Citovat

Přes platební kartu, potřebuji to poslat do práce - tj. na jinou adresu než mám uvedenou k platební kartě Smutný
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: st 23. únor, 2011 23:17    Předmět: Citovat

tondapirko napsal:
Přes platební kartu, potřebuji to poslat do práce - tj. na jinou adresu než mám uvedenou k platební kartě Smutný


to by neměl být problém, je tam k zaškrtnutí okénko

I want to ship my order to a different delivery address

a pak se otevře okno pro dodací adresu.

A ty požadavky poslali z expandsysu UK v češtině jo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: so 05. březen, 2011 14:07    Předmět: Citovat

Tak jsem se definitivně rozhodnul PRE 2 z EXPANSYSu vymámit, udělal jsem si dokonce účet na Pay Pal, ale ani přes Pay Pal jsem neprošel bez ponižující procedury poskytování různých dokumentů. Je to tak, že pro nákupy nad 100 EUR je potřeba mít u EXPANSYSu ocertifikovanou adresu.
Mluvil jsem s člověkem, který hovořil česky a seděl ve Francii a byl docela ochotný. PRE prý posílá zákazníkům přímo výrobce, ale jen do podporovaných zemí, takže PRE do ČR musí projít přes EXPANSYs Radostný Takže dodání trvá asi týden. Nebyli mi schopni říci, pro kterou zemi je PRE 2 určeno, takže to bude překvapení. Nebo má PRE 2 za 449,99 USD HP web shop.
No jsem na to tedy dost zvědavý, zatím nevím, jestli mám jet s PRE 2 do Německa a zaregistrovat ho na O2 DE SIM kartu (na EXPANSYS mi to doporučovali - prý tu mají zákazníka, který koupil pro svojí firmu 12ks PRE a jezdil je registrovat někam za Plzeň na O2 DE kartu).
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: čt 10. březen, 2011 23:09    Předmět: Citovat

Tak uz mi jde PALM PRE 2 od EXPANSYS z MARSEILLE. To jsem tedy zvědav, jestli bude s AZERTY klávesnicí Radostný
Zatím přemýšlím s jakým operátorem PRE 2 zaktivuji. U nás se zdá být nejhorší Vodafone. Taky jsem uvažoval, že koupím PRE 2 už zaktivované a použité třeba na eBay.
Pro milovníky PDA je asi nutné si vytvořit identitu v USA (nebo se tam rovnou odstěhovat), protože v hloupé Evropě a prťavém Česku zřejmě budou neustálé restrikce na všechno možné, takže dostupnost obsahu bude vždy omezená. Třeba na Apple App Store jsou dostupné jen české recenze, takže u většiny aplikací není žádná recenze. Na iTunes není žádný placený obsah. Je to hnus Radostný
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá 11. březen, 2011 8:49    Předmět: Citovat

tondapirko napsal:
Tak uz mi jde PALM PRE 2 od EXPANSYS z MARSEILLE. To jsem tedy zvědav, jestli bude s AZERTY klávesnicí Radostný
Zatím přemýšlím s jakým operátorem PRE 2 zaktivuji. U nás se zdá být nejhorší Vodafone. Taky jsem uvažoval, že koupím PRE 2 už zaktivované a použité třeba na eBay.
Pro milovníky PDA je asi nutné si vytvořit identitu v USA (nebo se tam rovnou odstěhovat), protože v hloupé Evropě a prťavém Česku zřejmě budou neustálé restrikce na všechno možné, takže dostupnost obsahu bude vždy omezená. Třeba na Apple App Store jsou dostupné jen české recenze, takže u většiny aplikací není žádná recenze. Na iTunes není žádný placený obsah. Je to hnus Radostný


Mě šlo moje PRE- z ezxpansysu CR před Vánocema taky z MARSEILLE. Naštěstí QWERTY. Jen síťová zástrčka byla UK. mám aktivováno s Vodafonem CR a nemám problémy - v čem je nejhorší?. Samozřejmě v catalogu vidím jen cca 35 free aplikací bez GEO restrikce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: pá 11. březen, 2011 11:19    Předmět: Citovat

medvitek napsal:
Mě šlo moje PRE- z ezxpansysu CR před Vánocema taky z MARSEILLE. Naštěstí QWERTY. Jen síťová zástrčka byla UK. mám aktivováno s Vodafonem CR a nemám problémy - v čem je nejhorší?. Samozřejmě v catalogu vidím jen cca 35 free aplikací bez GEO restrikce.

No mně s Vodafone nejde App catalog vůbec! 35 aplikací tak to není nic moc Radostný Ale lepší než nic.

Tak už mám to svoje PRE 2 na stole.

Je to verze HP PALM PRE 2, EU-UMTS UNLOCKED, SW: 2.0.1, uvnitř anglický manuál, baterka už byla přímo v PRE , zádíčka v provedení TOUCHSTONE!
Cena i s dopravou 328,56 GPB (9288Kč) (bez DPH)
Slider funguje lépe než u PRE, je tam větší mezera mezi vrchní a spodní částí.
Klávesnice je QWERTY, raději bych bral QWERTZ, doufám, že to půjde přepnout!

A teď jakou vložit SIM? Když zvolím špatně, tak z PRE udělám doživotního mrzáka. UFF.
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá 11. březen, 2011 11:22    Předmět: Citovat

a co nabíječka ? je do české zásuvky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm Inc. Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412