Fórum - Zobrazit téma - Nefunkčnost App Catalogu a Nápovědy - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nefunkčnost App Catalogu a Nápovědy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marv_in
nováček
nováček


Registrace: 3.2. 2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt 03. únor, 2011 18:58    Předmět: Nefunkčnost App Catalogu a Nápovědy Citovat

Zdravím, mám nově koupené Palm Pre a mám problém s přístupem do App Catalogu a nápovědy.

Začnu App Catalogem - pokud ho spustím, na chvíli mi problikne úvodní stránka (se zobrazením typů k procházení, ale bez dat - viz první obrázek), potom mi však hned vyskočí chybové hlášení viz druhý obrázek:

Podobný problém mám s nápovědou - pokud otevřu z launcheru položku "Help", zobrazí se mi hlavní obrazovka nápovědy (první obrázek), vyberu-li však např. položku "Featured", zobrazí se mi chybová hláška (druhý obrázek) a pokud sjedu na této chybové hlášce níže, jsou tam zobrazeny informace (třetí obrázek).

Už několikrát jsem prováděl Full Reset zařízení avšak beze změny.

Mám Palm Pre se systémem Palm webOS 1.4.5 a můj operátor je Vodafone CZ.

Řešil někdo podobný problém, případně ví někdo co s tím?
Předem děkuji za jakoukoliv radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: čt 03. únor, 2011 21:13    Předmět: APPSTORE Citovat

Tak to je normální, kdyžs vytvořil účet u PALM nepodporovaného operátora. Mně postupně začaly mizet aplikace z AppStore a asi před půl rokem občas nebyl App Store dostupný vůbec. Teď když je Appstore dostupný, tak na něm není ani jedna aplikace. Mám ještě PALM PIXI plus a u něj je to uplně stejné. Čekám na webOS 2.0, jestli se něco nezmění, ale jestli vůbec WebOs 2.0 někdy bude Radostný
Zůstaly mi aspoň už nahrané aplikace a zatím mě žádná nová aplikace pro WebOs za poslední rok nezaujala natolik, aby mi to, že nefunguje AppStore vadilo.
Chtěl bych sehnat PALM PRE 2, ale možná se 9 února objeví něco lepčího Radostný
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: pá 04. únor, 2011 9:42    Předmět: Citovat

To je snad ještě horší situace než s nákupem muziky přes iTunes.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Marv_in
nováček
nováček


Registrace: 3.2. 2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá 04. únor, 2011 9:57    Předmět: Citovat

Děkuji za informaci o "nepodporovaném" operátorovi, to jsem nevěděl. Na jednu stranu mě to docela mrzí, na druhou to asi nijak řešit nebudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: pá 04. únor, 2011 10:17    Předmět: Citovat

Na aplikace a hlavně pro cestování do zahraničí jsem si pořídil IPod 4. Proti IPhone trochu chybí kamera s autofokusem, možná GPS, ale prakticky všechny aplikace pro IPhone běží i na IPod bez problémů.
Nabídka a kvalita aplikací pro IPhone je naprosto nesrovnatelná s WebOs. Na druhou stranu většinu z asi 50 aplikací, které mám na IPod pravděpodobně použiji jen párkrát v životě, ale je příjemné je mít s sebou Radostný Hlavně je důležité mít IPod na cestách v zahraničí, tam třeba Skype, SIP telefon, KAYAK atd... požívám na IPod neustále.
Jeste by to chtělo na hraní nějaké PDA s Androidem.
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá 04. únor, 2011 10:39    Předmět: Citovat

Mám naprosto stejné zkušenosti. neznamená to ale, že by nebyl přístup do katalogu vůbec. Hláška asi znamená , že je služba přetížena, nebo spojení pomalé. já se tam občas dostanu, třeba po ránu , když Amerika spí. Zobrazuje se ale průměrně jen 35 aplikací. jsou to feeeware a to bez geografického omezení. Dá se také využít nákupní košík vpravo dole. vypíše seznam všech nainstalovaných aplikací a to i nainstalovaných jinou cestou (Preware, Quickinstal, IPKfetcher...). A nejen to, dokáže aplikace aktualizovat, pokud je zná a to i na pozadí. (dal jsem aktualizovat, dostal jsem hláešní o nedostupnosti , ale dole v informačním řádku se po chvíli objevilo " aplikace xxx aktulalizovana - nebo něco v tom smyslu.
Aplikace se dají vyhledat tak, že napíšu do vyhledávací lišty nějaké písmeno třeba A a stisknu enter. vypíšou se všechny aplikace obsahující A v názvu. (35 ks)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Marv_in
nováček
nováček


Registrace: 3.2. 2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so 05. únor, 2011 12:39    Předmět: Citovat

Mě bohužel se nedaří do Catalogu dostat vůbec. Je jedno, v jakou denní dobu to zkouším, nebo i kolikrát za sebou, pokaždé je stejný výsledek. Mrzí mě ale přístup Palmu k téhle problematice, v tomto to má android 100x lépe řešené. Jak říkám, řešit to nebudu, Pre mi bude sloužit jen jako druhý mobil, na volání, sms a data. S tímhle přístupem Palmu ale webOS u nás nemá moc šancí na rozšíření.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412