Fórum - Zobrazit téma - Palm Pre - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm Pre
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

koupite si Palm Pre ?
Ano
55%
 55%  [ 43 ]
Ne
10%
 10%  [ 8 ]
Nevim
33%
 33%  [ 26 ]
Celkem hlasů : 77

Autor Zpráva
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 09. listopad, 2010 21:05    Předmět: Citovat

Celý ampér docela určitě nepotřebuje, to by lithiovka nejspíš ani nevydržela. Např. X10minipro má svůj zdroj dokonce jen 150mA, tedy sedminový. "Klíčování" na originální nabíječku se obvykle dělá tak, že kabel je obyčený univerzální datový USB kabel, ale USB nabíječka má na datových žilách připojenou nějakou "inteligenci", která telefonu řekne "já jsem značková nabíječka, tak můžeš nabíjet". Přesně takhle to má Apple, ovšem ještě vylepšené firemním konektorem na straně telefonu. SE to má řešené švábíkem v nabíječce, takže telefon sice bere neorigo datové kabely a bezproblémově s nimi funguje z USB portu počítače nebo hubu, ale jinou než origo nabíječku do 220ti ignoruje.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
milanroubal
nováček
nováček


Registrace: 22.12. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: st 10. listopad, 2010 0:36    Předmět: Citovat

no mozna toto pomuze
http://forums.precentral.net/palm-pre-accessories/186516-usb-cable-mod-generic-usb-adapters-touchstone-dock.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ojesko
nováček
nováček


Registrace: 15.9. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: pá 12. listopad, 2010 13:25    Předmět: Citovat

podla toho co som cital ja, tak touchstone naozaj potrebuje nabijacku schopnu dodavat 1A, a nemusi byt originalna.
potvrdit mozem zatial iba to, ze s neoriginalnymi 450mA a 650mA nabijackami, ani nabijanim z USB portu PC (500mA) touchstone nefunguje.
Ja mam touchstone-y tiez dva (jeden v praci, druhy striedavo doma/v aute). Pouzivam k nim original palm nabijacky - 1 europska, 1 US s redukciou na nase zasuvky a 1 do autozapalovaca.
Tiez som riesil problemy s ding-dong efektom, jeden TS nechcel nabijat vobec, druhy po nabiti cinkal. Nakoniec som to vyriesil upravou zadneho krytu v Pre+. Teraz ten prvy TS cinka az po nabiti a ten druhy funguje bez problemov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: po 15. listopad, 2010 13:48    Předmět: Citovat

ojesko napsal:
podla toho co som cital ja, tak touchstone naozaj potrebuje nabijacku schopnu dodavat 1A, a nemusi byt originalna.
potvrdit mozem zatial iba to, ze s neoriginalnymi 450mA a 650mA nabijackami, ani nabijanim z USB portu PC (500mA) touchstone nefunguje..

Mně touchstone nefunguje ani s nabíječkou 1000mA, bude v tom nějaký trik, asi jako Apple nenabiješ normální USB nabíječkou. Mám tři touchstony, ale jen dvě originální nabíječky. Taky mi chybí touchstone zádíčka k PALM PIXI. Snad se mi to podaří vymáčknout z Expansysu.
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jbem
nováček
nováček


Registrace: 1.5. 2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út 23. listopad, 2010 16:55    Předmět: Citovat

Nevíte prosím, jak se dá vyřešit problém se self tappingem u Palmu Pre, případně na kolik to vyjde (pokud nechci koupit jiné zařízení)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: út 23. listopad, 2010 18:01    Předmět: Citovat

jbem napsal:
Nevíte prosím, jak se dá vyřešit problém se self tappingem u Palmu Pre, případně na kolik to vyjde (pokud nechci koupit jiné zařízení)?

Muzes pls vysvetli co je to self tapping? :-O
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jbem
nováček
nováček


Registrace: 1.5. 2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út 23. listopad, 2010 18:13    Předmět: Citovat

Telefon se chova, jako kdyby mu na displej klikal duch. U me to ma pusobnost v levym dolnim rohu a objevuje se to nahodne, nekdy je den dva klid a nekdy nemam pokoj cely dopoledne. Najednou se zacne objevovat spousta tapnuti (efekt kruhu na hladine) a pokud telefon neni zamcenej, tak to vyvolava dalsi akce podle toho, kam se to zrovna trefi.

Šipka http://forums.precentral.net/palm-pre/252309-palm-pre-touching-itself.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 23. listopad, 2010 21:23    Předmět: Citovat

A ten přístroj už je po záruce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jbem
nováček
nováček


Registrace: 1.5. 2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út 23. listopad, 2010 21:45    Předmět: Citovat

Zapomel jsem dodat, zaruku k nemu nemam a je kupovanej v nemecku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 23. listopad, 2010 22:10    Předmět: Citovat

No i tak bys to mohl zkusit poslat alespoň na diagnostiku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: čt 25. listopad, 2010 20:22    Předmět: Citovat

jbem napsal:
Telefon se chova, jako kdyby mu na displej klikal duch. U me to ma pusobnost v levym dolnim rohu a objevuje se to nahodne, nekdy je den dva klid a nekdy nemam pokoj cely dopoledne. Najednou se zacne objevovat spousta tapnuti (efekt kruhu na hladine) a pokud telefon neni zamcenej, tak to vyvolava dalsi akce podle toho, kam se to zrovna trefi.

Šipka http://forums.precentral.net/palm-pre/252309-palm-pre-touching-itself.html

Tak to znám, podle mě to způsobují neznačkové nabíječky. Už jsem o tom tady psal. Já jsem nakonec palma musel poslat zpět do Německa na opravu - po několika urgencích mi ho vrátili opravený zpět
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
Strana 28 z 28

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412