Fórum - Zobrazit téma - Samovolný reset Treo 680 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Samovolný reset Treo 680
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: po 22. listopad, 2010 15:18    Předmět: Citovat

Ano ze začátku jsem dělal chyby, jako každý...
Dotazů bylo mnoho a mnohdy už zde byly diskutovány...
Ale tomu už sem se vyvaroval...
Jenže ty jsi si neuvědomil že člověk na sobě neustále pracuje.
Tvojí práci nikdo necení? No dovol!!
S pozdravem Dantemc
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po 22. listopad, 2010 15:31    Předmět: Citovat

Vím, že každý dělá chyby. Ale taky si pamatuji, jak mě tady Badel zesměšňoval přesto, že jsem měl pravdu, zatímco tebe tady pořád někdo chrání (raději nebudu jmenovat Badela) přesto, že se mýlíš téměř ve všem.

Moje příspěvky měly vždy hlavu a patu, a vždy k něčemu směřovaly. Ty tady jenom žvaníš a kladeš nášlapné miny, které pak musí ostatní zneškodňovat. Takové oživení já osobně nepotřebuji, i když je to někdy opravdu poučné.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: po 22. listopad, 2010 15:54    Předmět: Citovat

Proč kritizuješ pouze mne?
Nepochopím proč, protože je tolik threadů ve kterých jsou věci typu jak zapnu Palm?
Já jsem se vždy ptal ohledně neobvyklých věcí tzn.
Netfront,typ paměti atd.
Né fámy!!!
Nevím proč mě bereš jako rivala.
Neříkej že ty si nikdy podobné otázky neměl tzn. ve všem si byl hned expert?
Hawku mě jen mrzí, že tak přinosný člověk jako ty hned napadá lidi pokud jejich přispěvek není vystřižený jak z učebnice.
S pozdravem,Dantemc.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po 22. listopad, 2010 16:14    Předmět: Citovat

Mého rivala z tebe udělalo toto fórum, nikoli já. Taky si kladu otázky, ale taky si na ně umím odpovědět. Vlákna, která jsem založil na všech fórech světa, by se dala spočítat na prstech rukou přesto, že problémů, které jsem reálně vyřešil, bylo víc než těch vláken.

Taky si nemyslím, že ty jsi soupeř pro mě. Jsi soupeř spíš pro někoho jiného a nechtěl bych to dále rozebírat. Jen mě uráží to, jak některé lidi toto fórum oslavuje a z jiných dělá soustavně neschopné idioty přesto, že jsou zcela nesouměřitelní.

Tvoje příspěvky a způsob jakým tě toto fórum přijalo bych mohl popsat tak, jako bych já šel na 1src.com a dělal ze sebe Dmitriho Grinberga a ještě se našel někdo, kdo mě v tom bude utvrzovat.

Dělejte, jak myslíte a jak to je podle vás správně. Já se zase ozvu, až míra přeteče a něco ve mě zase praskne.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 22. listopad, 2010 17:04    Předmět: Citovat

Toto vlákno zamykám. Osobní invektivy nechť si všichni řeší osobními vzkazy, pro uživatele podobné dohady nemají žádnou hodnotu. Navíc přestávám rozumět, o co tady vlastně jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412