Fórum - Zobrazit téma - Jste predzasobeni palmy? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jste predzasobeni palmy?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: čt 18. listopad, 2010 20:32    Předmět: Jste predzasobeni palmy? Citovat

Tak aby nam tu diskuzni forum neumrelo:

Jste v soucasne dobe predzasobeni palmy, aby bylo co pouzivat, az uz nepujdou bezne koupit?

Za sebe dodam, ze zatim mam jen jedno TX, ktere pouzivam a planuji nakup dalsiho, nejlepe s vadnym displejem, na nahradni dily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
McOwn
nováček
nováček


Registrace: 25.12. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá 19. listopad, 2010 8:14    Předmět: Citovat

Ahoj Noxi, bohužel to spíš vidím na čím dál častější cesty ke sběrným nádobám na elektroodpad. Aktuálně se mi snaží technici opravit moje oblíbené Treo. Možná že snahy zásobit se náhradními díly jsou spíše jen dalším projevem konce jedné moc fajn kapitoly knihy o spolehlivých telefoncích a pda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: pá 19. listopad, 2010 12:46    Předmět: Citovat

taky si asi seženu další kousek Centra:-)
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: pá 19. listopad, 2010 12:48    Předmět: Citovat

no jo ale kde pak seženem další takhle pěkný fórum:-)
asi až bude androidhelp.cz:-)
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: pá 19. listopad, 2010 16:57    Předmět: Odpoved Citovat

McOwn: Bohuzel palmy se zas az tak casto nevyhazuji. Nejake dily jdou za rozumnou cenu koupit, ale s jinyma je potiz. Mozna by stalo za to zalozit internetovy sklad pouzitych nahradnich dilu.

DanteMC: Vitej v klubu. S forem to bude horsi, podle me to tu casem umre stejne jako pajda.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: pá 19. listopad, 2010 19:12    Předmět: Re: Odpoved Citovat

nox napsal:
McOwn: Bohuzel palmy se zas az tak casto nevyhazuji. Nejake dily jdou za rozumnou cenu koupit, ale s jinyma je potiz. Mozna by stalo za to zalozit internetovy sklad pouzitych nahradnich dilu.

DanteMC: Vitej v klubu. S forem to bude horsi, podle me to tu casem umre stejne jako pajda.cz


A to že Pajdy je škoda:-(
Nevíte zda se stará parta ještě věnuje Palmům?Radostný
Ukecáme firmy jako je Aceeca apod. aby nám udělali něco s Hires+ ,vzhled jako Centro ale větší,pořádná kapacita,Wifi,GPS apod...ovšem s Palm OS...Radostný
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: pá 19. listopad, 2010 19:43    Předmět: Odpoved Citovat

DanteMC: Pajda uz se tusim palmum nevenuje. Videl jsem na aukru jeho vyprodej. Jako kdyby nekdo zacal neco slusneho vyrabet, nebyl bych proti.

Osobne bych si nejradsi nechal vyrobit na zakazku neco od Cinanu plus sehnal par programatoru, co udela solidni software. Holt musim pockat, az budu ten milionar Zlomyslný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: so 20. listopad, 2010 13:59    Předmět: Citovat

to já už mám několik tisíc stranou na společnost....myslím že začnu s vyřažením někoho jednoduchého třeba Microsoftem....dostanu se na trh....pak vyřídím Apple...Radostný
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SpaceExit
nováček
nováček


Registrace: 2.10. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so 20. listopad, 2010 17:06    Předmět: Citovat

Zdravim, kdybyste schaneli palmy tak muzu sehnat kterykoliv telefon od palmu od trea650 vys, vcelku za par korun. Takze s vytvarenim zasob, jeste tolik chvatat nemusite.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gum
nováček
nováček


Registrace: 9.12. 2005
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st 24. listopad, 2010 1:43    Předmět: Citovat

Na eBayi jsou Palmů mraky, můžete si vybírat od každého modelů minimálně z 10 kusů různé kvality. A co se týče Treí, tak je to úplně na pohodu, těch tam jsou doslova tuny.
_________________
Zire 72 -> Treo 650 -> Treo 680 (AT&T) -> Pre (O2 UK) -> Pixi Plus (AT&T) -> Pre 2 -> Pre3 -> Veer + TouchPad

Autor malé češtiny pro webOS a české klávesnice pro TouchPad -- palmcesky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: st 24. listopad, 2010 11:53    Předmět: Citovat

gum napsal:
Na eBayi jsou Palmů mraky, můžete si vybírat od každého modelů minimálně z 10 kusů různé kvality. A co se týče Treí, tak je to úplně na pohodu, těch tam jsou doslova tuny.


Jo, učte se jazyky... Zlomyslný
Já mám s eBay komunikační problém, mě desítku let tloukl do hlavy zk*****ej bolševik jinej "světovej" jazyk, tak aspoň pravidelně sjíždím Aukro, protože mi chybí Hirez+ (měl jsem Sony Clié NR) Nešťastný
Na Aukru jsou palmíci většinou levní, ale když já číhám na to u nás méně obvyklé Sony. Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 24. listopad, 2010 14:05    Předmět: Odpoved Citovat

kinter: Z toho si nic nedelej, ja jsem taky jazykove neschopen. Co presne shanis, nejake z tech legendarnich Vecek? Ja osobne bych Sony moc nechtel kvuli jinemu konektoru, karte, atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: st 24. listopad, 2010 15:08    Předmět: Re: Odpoved Citovat

nox napsal:
kinter: Z toho si nic nedelej, ja jsem taky jazykove neschopen. Co presne shanis, nejake z tech legendarnich Vecek? Ja osobne bych Sony moc nechtel kvuli jinemu konektoru, karte, atd.


Nic moc si z toho nedělám, akorát srandičky, proto ten zlomyslný emotikon...
Nesháním aktivně nic, pouze pasivně číhám na Aukru. Měl jsem před Sony Clié NR i jiné Palmíky od Sony a šel bych do jakéhokoliv Sony s rozlišením 480x320. Zůstalo mi hafo MS karet, USB kabel s konektorem, stylus, modrozubá karta do MS, takže číhám. Před necelým měsícem mi uniklo na Aukru Clié NX bez stylusu za tři stovky - šel jsem na koncert a požádal o vydražení kamaráda, který výjmečně selhal. A na chvíli jsem si pořídil Garmin 3600, taky s Hires+, ale zase se ho zbavil, neměl jsem ten pocit, že mi to nahradilo chybějící Clié...
Stále mám nějaký PalmOS hardware a hodně mašinek jsem už rozdal (známým i jejich dětem za oběd a tak) a jsem trpělivý.
A třeba skončím u TX, LD, nebo T5?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: st 24. listopad, 2010 15:14    Předmět: Re: Odpoved Citovat

kinter napsal:
Zůstalo mi hafo MS karet


a taky mi zůstal knipl k Sony, jsem zapomněl, hraju spíš logické... Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 24. listopad, 2010 16:39    Předmět: Odpoved Citovat

kinter: Pusobiva sbirka. Knipl je takovy ten gamepad, co se vyrabel k Clie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: st 24. listopad, 2010 16:55    Předmět: Re: Odpoved Citovat

nox napsal:
kinter: Pusobiva sbirka. Knipl je takovy ten gamepad, co se vyrabel k Clie?


Ano, gamepad - konektor pichneš do konektoru, je volně na kablíku, a vlastní gamepad připevníš na Clié velice primitivním způsobem, protože těch tvarů a typů, co Sony nadělal...

Působivější by snad byl seznam Palmíků, který mi prošel rukama. Všechny za pár stovek z aukra nebo jiných zdrojů, rozchodit, případně vyměnit baterii, naplnit softem, na kartu nasypat tisíce knih a šup s tím za někým v okolí. Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 24. listopad, 2010 18:45    Předmět: Odpoved Citovat

kinter: Takze take takovy kutil a vecny spravovac. Me uz taky par palmu rukama proslo. Ale nerad pouzivam veci s nesehnatelnyma konektorama, ikdyz dnes na ebay clovek i ten sony urcite za dobrou cenu sezene. Skoda, ze TX nema USB mini nebo micro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: st 24. listopad, 2010 18:59    Předmět: Re: Odpoved Citovat

nox napsal:
kinter: Takze take takovy kutil a vecny spravovac. Me uz taky par palmu rukama proslo. Ale nerad pouzivam veci s nesehnatelnyma konektorama, ikdyz dnes na ebay clovek i ten sony urcite za dobrou cenu sezene. Skoda, ze TX nema USB mini nebo micro.


Nerad vyhazuji věci, které dobře slouží.
ad konektory - koupil jsem od nějaké firmy z Ostravy před několika lety pár konektorů po desetikoruně Machr typ Sony Clié a Palm III nebo m515, ale pak jsem zase přezbrojil a taky splynul s davem - nikdo nic nedělá, protože je tolik jiných lákadel Radostný . Doufal jsem, že budu něco řídit po RS-232, ikdyby to měla být jenom blbost, nebo HP plotr.
Jenomže už to není, jako v dobách ZX Spectra. Zlomyslný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 24. listopad, 2010 19:18    Předmět: Odpoved Citovat

kinter: A ja kupoval multiconnector za 130 Kc/ks Zlostný . ZX spectrum a osmibity jsme nezazil, na to jsem bohuzel prilis mlad. Pral bych si jednou mit dost penez na to, abych si mohl nechat v Cine vyrobit PDA podle sebe. Mimo jine hlavne se standardizovanyma konektorama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt 25. listopad, 2010 1:12    Předmět: Re: Odpoved Citovat

nox napsal:
kinter: A ja kupoval multiconnector za 130 Kc/ks Zlostný


multikonnector je co? Konektor pro m515 a dál?

http://www.hadex.cz/infoPage.asp?action=D836

ten prodával taky hadex, ale ne za 10 korun, jak pro Clié, ale za 39 korun...

www.hadex.cz

dej vyhledávání a v něm palm...

D836 PDA konektor PALM M500/505/550 16pin. 39,00 Kč ks

Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412