Fórum - Zobrazit téma - Novinky na PALMHELP - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Novinky na PALMHELP
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní PalmHelp
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte zájem o noviky PALMu ??
Ano
91%
 91%  [ 11 ]
Ne
0%
 0%  [ 0 ]
Palm mě nazajímá,mám jiný stroj
8%
 8%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
Adams
nováček
nováček


Registrace: 11.6. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po 01. listopad, 2010 20:31    Předmět: Novinky na PALMHELP Citovat

Zádné novinky!!! Dobrý den,nějak jsem si zvykl, sem párkrát do týdne zajít,no a sleduji, že se tu nic neděje. Ano přidávání nových programů,OK, ale naprosto nemohu nic najít o treo pro, pixi apod. Prostě mě přijde, že jste to vzdali, Palm skončil a tak i palmhelp pomalu a tiše ukončuje provoz. posledních pád nešenců zde posílá přispěvky. no vlastně to i chápu. to je život.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po 01. listopad, 2010 21:39    Předmět: Citovat

Treo Pro patří spíš na WMhelp Radostný
_________________
Visor Platinum--->Palm m515--->Tungsten T--->LifeDrive(Hitachi has died in action...)--->LF(SanDisk CF 4GB Extreme III 200x) ----> Palm m500 Smutný---> Treo Pro--->HTC HD2--->BlackBerry 9790
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 02. listopad, 2010 8:07    Předmět: Citovat

Další jobovkou je, že moje T750ka má asi vadné rádio, protože data jedou, ale hovorová část se hlásí do sítě jako nedostupná, nezavolám si, nechodí SMSky ani jedním směrem. T680ka pro změnu přišla o audio (nejde mikrofon ani sluchátko) při hovoru, někdy to funguje přes velké HFko v autě a BT do ucha, a někdy zafunguje telefon poždímat jak koupací houbu. Večer to zkusím rozhodit a vyčistit, ale jsem velice skeptický. Vzhledem k tomu že se to okotilo u zákazníka, měl jsem příkaz si jít v první volné chvíli koupit nový telefon, a vzhledem k tomu kolik jsem měl u sebe peněz (a co hůř s omezením sortimentu na prodejně) jsem přesedlal na X10miniPro pod Androidem. Takže někdy příští týden, až dám dokupy co je použitelné, hodím do bazaru nabídku na odkup zbytků.
A vzhledem k přístupu Palmu / HP ke své uživatelské základně to byly evidentně poslední Palmy v mém držení, takže se s platformou po nějakých ... fjů 14ti letech loučím.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 02. listopad, 2010 9:30    Předmět: Citovat

PalmHelp pojede v omezeném provozu až do doby, než se u nás normálně začnou prodávat nové palmy. Za stávající situace prostě není možné pokračovat v původním rozsahu. Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 02. listopad, 2010 12:52    Předmět: Citovat

To je pochopitelné, není opravdu o čem skoro psát. Jedině omílat pořád dokola historii palmů, která je zajímavá, ale u které se člověk akorát rozčílí jak to chlapci mohli dohnat až takhle do rohu.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 02. listopad, 2010 13:15    Předmět: Citovat

Tak o webOS by se určitě dalo psát velmi zajímavě, ale provozovat portál pro pět a půl uživatelů, kteří u nás jsou, je nesmysl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 02. listopad, 2010 15:15    Předmět: Citovat

To chapu... ma nekdo prehled, kolik webos uzivatelu tu je? Z nejakeho srazu? Schvalne, zda se to da spocitat na prstech rukou...
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 02. listopad, 2010 15:18    Předmět: Citovat

Pokud vím, tak jeden takovýto pokus skončil schůzkou tří lidí. Ale celkově bych počet uživatelů webOS v ČR odhadoval na něco málo přes 100 lidí, pokud budu optimista, tak do tří set.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: út 02. listopad, 2010 15:23    Předmět: Odpoved Citovat

A vzhledem k tomu, ze nove palmy se u nas budou prodavat nejdrive v pristim stoleti, asi vsichni vime, jak to zkonci.

Jen bych byl docela rad, kdyby se tu udrzely alespon ty diskuze a databaze praktickych navodu, byla by skoda o to prijit. Treba na kdysi slavnem www.pajda cz uz dnes nejedou ani ty diskuze.

Nejaky vyprodej zbytku (i polofunkcnich) by se hodil, budu si asi muset udelat zasobu, nebot zadne nove zarizeni s jakymkoliv OS nema synchronizovany ukolovnik. Kolik TX asi muzu spotrebovat do konce zivota?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 02. listopad, 2010 15:37    Předmět: Citovat

Jestli nebude lepší začít šetřit na takovýhle PDA:
http://vtm.zive.cz/aktuality/pekna-japonska-sestricka-jenze-to-je-robot
Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: út 02. listopad, 2010 16:41    Předmět: Citovat

ta verze actroid-f je hodně zajímavá...
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lukas666
plavčík
plavčík


Registrace: 20.3. 2005
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne 07. listopad, 2010 20:05    Předmět: Citovat

nj, ze je novinek pomalu, je fakt pochopitelny... otazka je, jestli jeste (vzhledem k tomu, co se s palmem deje) nekdy nejaky budou. i ja jsem uz presedlal na android a z palmu mam jen polomrtvy diar. i kdyz co se tyce kalendare, tak android i vsechny 3rd party apps zklamaly. takze pokud jste nekdo narazil na vyjimecne pouzitelnou androidi nahradu palm kalendare, sem s ni nebo se zblaznim... Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 07. listopad, 2010 23:33    Předmět: Citovat

Nebudu zde rozpoutávat dohady ale uživatel si vybírá podle svého a to je důležitá věc.Jednak proto že například mě Centro vyhovuje ve všech směrech..
I když občas si postěžuju...Vím hodně uživatelů má pocit má pocit že jejich HW šíleně stárne,ale není tomu tak.Zde je nutné si vybrat zda chci stroj co bude umět skoro vše, který bude za 5 hodin vybitý,na kterém se mi většinou špatně píše a mnoho dalších faktorů nebo chci stroj který nemá výše uvedené ale vydržím na přijmu(Treo 650),pohodlně píšu(qwerty/z), a mnoho osvěčených věcí...Nebýt chyb Palmu a kdyby se věnoval platformě důkladně tak jsme dnes úplně jinde...ale to už všichni víme:-)
Zde nás pohlcuje pouze konzum.
Další věci je nedostatečná snaha uživatelů(vím byl jsem taky takovýSmutný), tím myslím přistup když něco nejde a není to jednoduché tak na to kašlu ,koupím si Iphone tam se neztratím najdu konečně to tlačítko na zapnutíRadostný
Tak jsme taky přišli o spoustu uživatelů.
Další věcí je masáž médii."Nemáte ještě tento telefón?Tak to jste uplný ubožák!!
Tomu podlehne spousta lidí ale tady jde spíš u psychiku lidí(doporučuju prostudovat).
A v neposlední řadě je problém náročnost vývoje aplikací a špatný přístup vývojářů.."Ne pro PalmOS už vyvíjet nebudeme jejikož je starý,používejte něco jiného"
Ale to že tím zazdí nejen konkrétního uživatele ale několik desítek tisíc ostatních na to už nemyslí...
To se mi nezdá správné..
A proč zůstávám?
Protože ke mě Palm prostě přirostl...
Nehodnotím ostatní platformy špatně...jsou určitě v některých ohledech stejně dobré, leč některé funkce i lepší ale zatím jsem Palmista...
Na závěr můžu dodat ,pokud člověk něco chce nemůže se spoléhat na ostatní( i když leckdy to nejde:-() a pokusit se s tím nějak vypořádat tzn. "Není čeština?Tak jí vytvořím."Nemám tuhle funkci?Tak jí přidám.
Lenost lidí ale někdy převažuje..Radostný
Když holt nechceme být totálně mrtvá platforma, tak se spousta uživatelů musí snažit..
S pozdravem Dantemc
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lukas666
plavčík
plavčík


Registrace: 20.3. 2005
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: po 08. listopad, 2010 1:06    Předmět: Citovat

dantemc: v necem mas pravdu, v necem ne... uzivatele (samozrejme, ze ne vsichni, ale asi drtiva vetsina) se nechteji snazit, uzivatele to chteji pouzivat. nechtej vyvijet. chtej mit funkcni vec odpovidajici dobe a pouzivanym technologiim (facebook Pochybující , ale i 3G, GPS... dosad si cokoliv).

medialni masaz nemusi platit nutne na vsechny.

faktem je, ze vyvojari na palm uz kaslou. ale to je jasny, tak to bohuzel funguje vsude (hw, sw...)

ja jsem k Palmu taky prirostl, T5 a T650 jsem pouzival roky, ale moje druhe Treo s tretim krytem uz dosluhuje (blbne displej, popraskany plasty, baterie) a pokud mam do neceho investovat, tak do "novyho" palmu nepujdu (srovnej cenu zde nabizenych repasu T650, pripadne jejich servis a noveho Wildfire, ktery jsem mel za 2100,-)...

lovit starsi kousky na aukru uz me taky nebavi... je to o tom, ze ten HW zastarava (parametrove by mi stacil, ted tim myslim, ze proste konci zivotnost) a uz se to pomalu nevyplati kupovat. navic me Palm (spolecnost) sere svou neschopnosti a cekat na to, az se rozhoupou teda nebudu...

je mi to lito, ale s Palmem koncim Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: po 08. listopad, 2010 5:52    Předmět: Citovat

No s tím Facebookem to tak černé není...používám Facebook for Palm+Chatopus(Nimbuzz) na Fbchat...
takže tohle problém není..Ani GPS.(Bluetooth) 3G pomalu nevyužiješ(u nás) to už bych bral spíš WIFI.Je pravda že ceny jsou zde dražší ovšem je jistota že máš funkční kus:-)
Celkově tě chápu a souhlasím s tebou...ale ještě chvíli zůstávám...Radostný
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: po 08. listopad, 2010 15:00    Předmět: Odpoved Citovat

Lukas666: Displej, plasty i baterie se da koupit docela levne, kdy vis kde a kdyz si to umis vymenit. Kdyz jsem to zvladl ja i se svyma levyma rukama, tak to musi zvladnout skoro kazdy.

Ostatni: FB primo nenavidim, 3G teprv zacina mit nejake pokryti a GPS by se sice hodila na hrani, ale jinak mi nechybi.

Ovsem uz delsi dobu shanim neco, co bude mit kompletni PIM (Kalendar, kontakty, poznamky, ukoly) a pujde to synchronizovat pres kabel rovnou z krabice, tj. nebudu muset neco draheho dokupovat (treba Outlook). Zatim je me hledani bohuzel bezvysledne.


Naposledy upravil nox dne po 08. listopad, 2010 18:02, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 08. listopad, 2010 16:40    Předmět: Citovat

Zapomínáš říct B, tedy s čím.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: po 08. listopad, 2010 18:04    Předmět: Odpoved Citovat

masoxCZ: Pokud to bylo na me, tak odpovidam:
S jakoukoliv desktopovou aplikaci, ktera bude soucasti baleni. Bud s nejrozsirenejsim Outlookem, nebo s necim vlastnim, jako je treba PalmDesktop. Netrvam na konkretnim programu, jen za nej nehodlam utracet tisice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lukas666
plavčík
plavčík


Registrace: 20.3. 2005
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: po 08. listopad, 2010 20:23    Předmět: Citovat

nox: jo, takovou resuscitaci jsem uz taky parkrat delal Radostný ale donekonecna to bohuzel nepujde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: po 08. listopad, 2010 21:17    Předmět: Odpoved Citovat

Lukas666: Pokud muzes nakupovat dily na ebay a jinde, muzes klidne resuscitovat jeste dalsich 10 let, staci chtit. Kdyby se tak daly dat vsechny vyslouzile palmy v CR na jednu hromadu, to by se jeste slozilo funkcnich...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní PalmHelp Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412