Fórum - Zobrazit téma - Aplikace pro citlivá data s desktopovou částí - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Aplikace pro citlivá data s desktopovou částí

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomt
plavčík
plavčík


Registrace: 31.10. 2005
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: pá 10. září, 2010 10:20    Předmět: Aplikace pro citlivá data s desktopovou částí Citovat

Pochlubte se Radostný co za soft používáte pro uchovávání citlivých údajů ve svém palmu.
Oobně využívám Splash ID, hlavně proto, že má i desktopovou část, která se dá ve "velkém" počítači plnohodnotně upravovat a doplňování údajů a práce s nimi je velmi pohodlná. Přesto má program pár much, které mne přimněly k tomuhle dotazu a pokud by se našla jiná alternativa ...
_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ SDHC 16GB Adata
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 10. září, 2010 11:44    Předmět: Citovat

SplashID ze stejných důvodů jako ty. I já vidím dost nedostatků této aplikace, ale nic lepšího jsem tedy nenašel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: pá 10. září, 2010 15:23    Předmět: Citovat

Já Passwords2Go, protože jsem na nákup měl slevu (z USD25 na 11). Jenomže ta už se 3 roky nikam dál nevyvíjí a spoustu věcí neumí.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ojesko
nováček
nováček


Registrace: 15.9. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: po 13. září, 2010 8:32    Předmět: Citovat

Ja som velmi dlho pouzival freewareovy Keyring for PalmOS. Aj on ma svoje muchy a uz dlhsiu dobu sa nevyvija, ale zvykol som si a mam v nom uz tolko hesiel ze prechadzat na nieco ine sa mi nechce. Velmi ma potesilo ze existuje aj verzia pre WebOS s moznostou konverzie dat (okrem diakritiky prebehlo vsetko bez problemov). Takze teraz pouzivam Keyring for WebOS. K PalmOS aj WebOS verzii existuje niekolko desktopovych editorov a viewerov + rozne exportne utilitky, ale nikdy som ziadny z nich nepouzil. Zatial mi staci vediet ze ta moznost tu je a ak by som svoj palm stratil, tak sa budem vediet dostat k heslam v zalohach.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tomt
plavčík
plavčík


Registrace: 31.10. 2005
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: po 13. září, 2010 9:44    Předmět: Citovat

Připojuji svůj nejnovější objev, jmenuje se Secret!

Je to na první pohled jednoduché (palmovsky jednoduché a tedy i funkční), má to desktop a data v něm se na rozdíl od SplashID dají kopírovat.

Zatím Shareware, ale jsem z něj nadšený.

Jednoduché a funkční.

PS mají víc užitečných věcí. Třeba i fungující exporté dat z kaledáře...

link:
Kód:
http://linkesoft.com/secret/

_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ SDHC 16GB Adata
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412