Fórum - Zobrazit téma - Problém při volání T680 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Problém při volání T680

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tompce
nováček
nováček


Registrace: 28.4. 2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá 10. září, 2010 9:42    Předmět: Problém při volání T680 Citovat

Ahojky všem. Mám problém při volání s T680. Nikdy to nedělal, začal nedávno. Když vytáčím nějaké číslo, za několik sekund co to vyzvání mi zhasne displej a telefon přestane vydávat vyzváněcí ton. Když však cokoliv zmáčknu, displej se rozsvítí a dál normálně vytáčí. Je to nepříjemné, protože nevím, zdali už to někdo na druhé straně nezvedl a něco nepovídá. Nevíte co s tím? Vyndání baterie alias reset nepomohl. Díky všem. Tom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 10. září, 2010 11:42    Předmět: Citovat

Za prvé nechápu, proč tento dotaz zařazuješ do sekce Office (už jsem to přesunul). A za druhé toto se tu řešilo již několikrát, stačí trochu hledat. Problém je v tom, že přístroj přechází do hlubokého spánku, ze kterého se probouzí déle, než je potřeba pro zahájení telefonního spojení. Řešením je nainstalovat nějakou aplikaci, která přístroji nedovolí přejít do hlubokého spánku (např. TreoSpot).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tompce
nováček
nováček


Registrace: 28.4. 2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá 10. září, 2010 12:38    Předmět: Citovat

Omlouvám se, to jsem se asi přehlédl. Fora jsem prohledával ale nic uspokojivého nenašel. Jen by mě ještě zajímalo, proč přechází do nějakého spánku, když jsem nic nikde nenastavoval a proč "usíná" zrovna při telefonování
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 10. září, 2010 13:18    Předmět: Citovat

Tím hlubším spánkem usíná až po delší době nečinnosti, z nějž se obvykle probouzí "nenadálým" příchozím hovorem. Prostě soudruzi ze Sunnyvale udělali někde chybu. Jinak nikde se nic nenastavuje, funguje to automaticky kvůli úspoře akumulátoru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412