Fórum - Zobrazit téma - Palm Vx - podivné chování - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm Vx - podivné chování

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
yachtsman
nováček
nováček


Registrace: 21.2. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po 05. červenec, 2010 18:30    Předmět: Palm Vx - podivné chování Citovat

Dobrý den,

pořídil jsem si Palm Vx s ROM 3.5.0. Nemám kolébku a tak nahrávám přes IrDa z M515. Problém je v tom, že korektně nefunguje čtečka ebooků TiBr, kde se nezobrazují procenta aktuální pozice v souboru. Neustále je tam 0% a když na ni kliknu a nastavím pozici, tak to skončí resetem. Smutný Ve čtečce Weasel Reader se pro změnu zobrazují "klikyháky" a při posunu skončí opět resetem. Neví někdo, kde by mohl být problém? Na M515 oba programy fungují korektně. Děkuji.
_________________
Palm Vx -> Palm M515 -> Palm Vx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: út 06. červenec, 2010 10:46    Předmět: Odpoved Citovat

Zkus rucne pomoci FIlez smazat nejen TiBR, ale i jeho soubory. Ten program s totiz uklada veskera nastaveni vsech souboru co jsi kdy cetl a po case je to desne velky soubor, ktery zpomaluje aplikaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
yachtsman
nováček
nováček


Registrace: 21.2. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st 07. červenec, 2010 15:24    Předmět: Citovat

V tom problém nebude. Provedl jsem několikrát HR a čistou instalaci pouze TiBR, češtiny a nahrál jednu knihu. Zkoušel jsem verze 1.40, 1.52 a 1.52 v češtině a všude stejné - nezobrazuje se pozice v dokumentu - stále 0%. Po nastavení např 5% se zobrazí 65535%, po dalším kliknutí na procenta a nastavení např TOP skončí resetem.
_________________
Palm Vx -> Palm M515 -> Palm Vx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 12. červenec, 2010 14:54    Předmět: Citovat

Ahoj, sice to neni reseni problemu, ale ja na Vx mam RichReader a je OK.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
yachtsman
nováček
nováček


Registrace: 21.2. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po 12. červenec, 2010 17:38    Předmět: Citovat

Děkuji za radu, RichReader funguje, ale pouze u malých souborů. Nahrál jsem cca 600Kb .pdb soubor a házelo mi to:
Kód:
Kritická chyba
MemoryMgr.c, Line: 3658
MemSet to NULL


Vyzkoušel jsem tedy menší (cca 15Kb) a v pořádku.

Potom jsem znovu vyzkoušel TiBr a s malým souborem se korektně zobrazuje pozice, ale pokud opět otevřu velký .pdb soubor, procenta na nule.

Takže to vypadá asi na hardwarovou chybu (asi paměť?). Neexistuje na to nějaký patch? Díky.
_________________
Palm Vx -> Palm M515 -> Palm Vx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 13. červenec, 2010 10:48    Předmět: Citovat

To je zajimavy problem, vypada to na nejake preteceni nektere promenne, nedostatek asi heap pameti? Uz nevim jak to na tehle palmech bylo. Kazdopadne obdivuji 600kB soubor, me nejvesti soubory mely asi 180kB a to byly jednotlive dily Hrabe Monte Cristo... takze nic kratkeho. Mozna bude nejlepsi si to PDB rozdelit na vice souboru nekde na PC. Nebo zkousej jeste dalsi ctecky, je videt, ze kazda k tomu pristupuje trochu jinak.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út 13. červenec, 2010 12:02    Předmět: Citovat

Používám Mobipocket Reader a běžně to zvládá knihy větší než 1 MB.

Jinak si myslím, že se jedná o přetečení nějaké proměnné, jak už zde někdo poznamenal.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412