Fórum - Zobrazit téma - CENTRO - Nefunkčnost tlačítka příjmu hovoru - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

CENTRO - Nefunkčnost tlačítka příjmu hovoru

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maja
nováček
nováček


Registrace: 21.2. 2005
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so 19. červen, 2010 9:58    Předmět: CENTRO - Nefunkčnost tlačítka příjmu hovoru Citovat

Ahoj. Mám Centro Firmware: G.R01.13, Software: Centro-1.02-ROW.
Zlobí mne to při příjmu hovoru. Přibližně každý čtvrtý hovor, který chci přijmout zeleným přijímacím tlačítkem se nepřijme. Po zmáčkuntí tlačítka neslyším protistranu a telefon se jakoby blokne a nereaguje na stisk žádného tlačítka. Po nějaké době - asi minutě se probudí. Když jsem se ptal volajících tak slyšeli dlouhé vyzvánění bez přijetí hovoru.
Něco podobného se mi stává, když chci vytočit číslo z kontaktů. Po výběru kontaktu a potvrzení volání čísla středovým tlačítkem se docela často stane to, že nedojde k vytáčení požadovaného čísla a telefon se vráti zpět na kontakt. Mohu to opakovat třeba třikrát po sobě a nic. Pak se třeba stane, že z ničeho nic začne sám od sebe vytáčet.
Nevím co s tím, docela mne to zlobí. Jinak je Centro stabilní. Mám tam malou Hawkovu lokalizaci v 0.1.36.

Za rady moc děkuji.
Marek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nneedd
nováček
nováček


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: so 19. červen, 2010 14:57    Předmět: Citovat

Zdravim,

tak tento samý problém mam na 2 Centrech taky. Jen u mě se nevyskytuje tak často.....ca 1x během ca 50-75 hovorů. Kdyby někdo věděl jak ho odstranit budu rád. Naštěstí u mě ten výskyt není tak častý, takže s tímto problémem umím žít....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 19. červen, 2010 22:06    Předmět: Citovat

Známá věc; to už se tu řešilo, stačí hledat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412