Fórum - Zobrazit téma - Treo 680 A2DP - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo 680 A2DP

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Stepi_007
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so 12. červen, 2010 23:01    Předmět: Treo 680 A2DP Citovat

Chtel bych se zeptat jestli ma nekdo zkusenisti s A2DP a jaky pouziva na to program.... Ja jsem nasel softick audio gateway, ale rozchodil jsem jen v 1.11 a 1.12, ale vubec mi prez ne nejde ovladat pTunes pomoci sluchatek (pause/play......) sluchatka jsem si poridil od samsungu sbh500 Nápad Šipka Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 13. červen, 2010 2:05    Předmět: Citovat

ja sam sem resil take par problemu s a2dp ale trochu jiných.. jinak audio gateway mám verzi 1.25..staré verze jsou dosti k ničemu.. triál řeším to odebíráním preferencí...Radostný
mám Bt stereo reproduktory které mi šlapou na treu 650..680 je prakticky stejná ...je možné že takto stará verze remote control(ovládání na sluchátkách v tvém případě) nepodporuje..dej mi vědět co za hlášky se ti při připojení zobrazí..pro to ovládání je třeba zobrazená hláška remote control connected..
jinak bych řešil instalací aktuální verze..ale pokusím se ti poradit..Radostný
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 13. červen, 2010 2:09    Předmět: Citovat

jinak alternativa k audio gateway asi neexistuje...upřímně se mi zdá že to bude asi prastarou verzí audio gatewaye..Radostný
další věcí může být nekompatibilita HW..
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Stepi_007
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne 13. červen, 2010 14:42    Předmět: Citovat

Vim ze to jsou hystoricke verze, ale je problem ze kdyz dam nejakou vyssi tak po spusteni prehrevani se mi ozve tohle: http://ulozto.cz/5087469/sound.wma Nazlobený ,ale kdyz se sluchatka odpoji tak reprak na mem treu dela uplne to samy.... a pri spusteni audio gateway mi to vyhodi nejaky ERR.
Pri synchronizaci mi vyhazuje jen validating,quering,get... a starting
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Stepi_007
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne 13. červen, 2010 15:09    Předmět: Citovat

Asi se omlouvam za castecnou mistifikaci..... Stydící se udelal jsem HR a nainstaloval pouze audio gateway a funguje to..... Je pravda ze se mi palm choval posledni dobou nejak divne..... kdyz jsem mazal tohle tak mi vzdycky hazel chybu a v zlaunchru to neslo vubec a porad mi tam po tom zbyl nejkay soubor ktereho jsem se nemohl zbavit.. takze ho asi celyho preinstaluju Nápad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 13. červen, 2010 16:09    Předmět: Citovat

já používám tealOS ..zdá se mi asi nejlepší..je hlavně přehledný než Zlauncher který sem používal asi rok...nevýhodou ZL je ohromná velikost
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 13. červen, 2010 16:26    Předmět: Citovat

Radu do života s palmem ti mohu dát.Radostný

+Základem je kvalitní launcher(např Zlauncher(pro mě není přehledný),používám TealOS:-)

+nepoužívej desítky programů (dej spíš do launcheru(Palm:launcher) nebo přesuň Powerunem nebo Linkstartem.

+snaž se jedním programem vyřešit víc věcí

+nainstaluj Uncache,UDMH (Dmitry Grinberg) Celkem nutné!!!
Na jeho stránkách je mnoho užitečných aplikací..

+pro některé aplikace je vhodné přetaktovat(PXAClocker+APT)

Pxa Clocker způsobuje nemožnost znovu zapnutí Palmu(Nezaškrtávat Zapnout po resetu) ale použít APT..

+po neúplné odinstalaci zůstávají zbytky souborů(log,knihovny pdb, apod).
Smažte je..!! To dělá hlavní problém!!

+Palm nemá multitasking..!!Pouze BGService.

Částečným řešením je Da launcher nebo DaKey(Accessorizer+vytvoření DA aplikací).
Aplikace které "teoreticky" pracují na pozadí je nutné vložit do seznamu v programu Uncache pak fungují..!!

+také lze programy uzamknout(Rlock)
tím je zvětšená stabilita hlavně u NVFS paměti..

.Nejlépe řeší čištění paměti balík Northglide(Cleanup,Undo,Uninstall).

+Používej zálohu 1 i víc(NVBackup)

+omezená velikost clipboardu se dá rozšířit programem ClipPro..z původního 1kb na 64kb..na Treu 650 nefunguje..

+pokud se v Blazeru nechceme stránky otevírat dá se použít programu OperaFrontEnd který nastaví Operu jako defaultní prohlížeč..

+Zálohuj preference nejlépe programem Reset Doctor od Hobbistsoftu.

+čisti cache(Flushit!,DBFlush)

+oba programy jsou v české verzi na mých stránkách palmnews.nolimit.cz nebo zde na Palmhelpu.

+používej Powermanagement(Power Hero).

+Používej kvalitního správce souborů(Resco explorer,FileZ).

+kvalitní přehrávače(TCPMP(nejlepší přehrávač),Kinoma(Youtube),Dio Player(malá velikost)Core player,Pocket tunes (nejlepší audio přehrávač)

+instaluj Javu(řeší spousty věcí např. Opera mini je náhrada za Blazer který není tak propracovaný).Návod na instalaci naleznete zde na Palmhelpu:-)

+některé programy spolu nemusí pracovat(kolize či jiné chyby).

+většinou je dobré aplikace zkontrolovat( v emulátoru)

+použij lokalizaci od Hawka(ISO,WIN)(jiné způsobují resety a dělají různé neduhy i když jsou vyjímky).
Unicode Palmy bohužel nepodporují.. Smutný

+při chybách se poraď s ostatními
ale z vlastní zkušenosti radím číst"Jak se správně ptát"RadostnýRadostný

+Některé verze různě fungují nebo způsobují resety (např 1.24 funguje ale 1.25 ne)..

+Je na tobě jakou rom zvolíš ale od Hawka jsou nejlepší..

+Snaž se používat aktuální verze programů.

+kontroluj stabilitu(Stability Test)

Je toho samozřejmě mnohem víc ale toto je takový základ který ti celkem
sníží zprasenost Ram:-) a předejde kolizím systému.

tak to je vše přeju hodně štěstí v používání Palmu..Dantemc:-)
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...


Naposledy upravil DanteMC dne ne 13. červen, 2010 17:18, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Stepi_007
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne 13. červen, 2010 17:14    Předmět: Citovat

Diky za rady, ale abych rekl pravdu tak nevim jak jsem toho dosahl, jelikoz co mam ted treo asi 1,5 roku tak jsem nemel zadny problemy a pred tim jsem pouzival zire asi tak 3 roky a taky jsem nic takoveho nedokazal....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 13. červen, 2010 17:24    Předmět: Citovat

Ještě jsem ty rady trochu upravil:-)
Ale nemohu dodat nic než že takové chyby se opravdu stávají ať již samovolným resetem a následným samosmazáním preferencí(řeší reset doctor).Jinak Audio Gateway používám denně takže ti mohu poradit snad s ním v čemkoliv..
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412